location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Retimnas - Panormo

Rethymno - Panormo, Graikija, yra vienas iš gražiausių ir mėgstamiausių turistinės atrakcijos Kretoje. Šie nuostabūs kaimai įsikūrę vakarinėje šios salos dalyje ir įkvepia ramybe, miela atmosfera ir išskirtiniu grožiu.

Rethymno - Panormo akimirksniu įkvepia šaltminiais grioveliais, kurie veda pro mažus gatvės takelius. Šis kraštovaizdis labai kontrastuoja su turistinės pajėgumų ir modernių viešnagės galimybių pasiūla. Panormo kaimas, pasižymintis gražiu uostu, kurį puošia tradicinės valtys, kviečia valgyti jūros gėrybėmis, pasivaikščioti palei jūrą arba tiesiog mėgautis gražaus saulėlydžio vaizdu.

Rethymno savivaldybė gali pasiūlyti lankytojams įspūdingo senojo miesto Rotonda, kur pastoviai vyksta garsusis Metropolis festivalis. Turistai taip pat negali praleisti galimybės aplankyti tvirtovės sienų, kuri atskiria senąjį miestą nuo naujosios dalies. Senovės griuvėsių ir mūro architektūra sukuria nuostabią atmosferą, leidžiančią patirti Rethymno kultūrinius ir istorinius bruožus.

Turistai taip pat gali pasimėgauti viduramžių dvasią Rethymno pilies kiemeliuose, kurie siūlo gausybę mažų parduotuvių, tradicinėse kavinėse galima ragauti vietinių patiekalų, arba tiesiog pasižvalgyti po gatvėse. Ši teritorija yra taip neįprasta ir žavinga, kad neįmanoma nepasiduoti jos patrauklumui.

Be to, Rethymno - Panormo rajone galima aplankyti ir švediškąjį paplūdimį, kuris laikomas vienu gražiausių Kretoje. Šie nuostabūs plačių smėlio paplūdimiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori tiesiog leisti laiką atsigulti prie jūros ir atsipalaiduoti. Taip pat galima išsinuomoti aikštelę atostogų etiudui, kai norisi aktyviai praleisti laiką žaisdamas paplūdimio tinklinį ar futbolą.

Rethymno - Panormo, Graikija, yra labai ilgam atsimenama turistinė vieta. Ši teritorija dėl savo unikalumo, kultūros paveldo ir natūralių grožio vietų siužetavimo tampa viena iš tų vietų, kurią reikėtų aplankyti, norint patirti tikrąją Kretoje paslaptis ir grožį.

Maistas Retimnas - Panormo

Rethymno - Panormo, Graikija, yra viena iš tų nuostabių vietų, kurios tikrai verta apsilankyti keliautojams. Ši šiaurės Kretos miestelis puikiai subalansuoja tradicinį graikų kultūros paveldą ir modernumo privalumus.

Vienas iš Rethymno - Panormo privalumų yra jo unikali atmosfera. Vaizdingos gatvelės, kietos sienos ir tradicinės architektūros pastatai sukuria tikrą graikų atmosferą. Geliais praėjusią pro šalį galima įsidėmėti įspūdingus Rethymno miesto fortų griuvėsius, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Egejo jūrą. O vakarais miestelio gatvės gyvena savo ritmu su puota viešbučių, restoranų ir parduotuvių pasiūlymais.

Ten pat, prie paties Rethymno - Panormo, taip pat rasite keletą stulbinančių paplūdimių. Saulės mėgėjai galės mėgautis šilta jūra ir saulės spinduliais ant tobulų smėlio paplūdimių. Taip pat yra daugybė vandens sporto veiklų, tokių kaip nerūpestingas plaukimas valtele ar banglenčių pasimesti į jūros audrą. O jei norite nors trumpam pasitraukti nuo žmonių srauto, galite rasti nuožulnias uolų pakraščių, kur galėsite mėgautis nepakartojamu gamtos grožiu.

Be to, Rethymno - Panormo garsi dėl savo puikių maitinimo paslaugų. Vietiniuose restoranuose ir kavinėse galite ragauti tikrai autentišką graikišką virtuvę. Nereikia pamiršti paragauti vietinio specialiteto - šviežio jūros gėrybių, tokių kaip žuvų ir krevečių, kurie tikrai nesuks jūsų nusivylimui.

Turintyiems menesį reikėtų aplankyti Rethymno - Panormo turgų, kur gausybė dešrų, sūrių, vaisių ir daržovių laukia išparduotuvėse arba plieninėse krepšiuose. Gamtos mylėtojai taip pat gali pasimėgauti šviesiai žalias Kretos kalnuose arba aplankyti vietines giraites ir tyruose iškilusius urvuose.

Apibendrinant, Rethymno - Panormo Graikijoje tikrai vertas lankytis kelionių entuziastams. Jo puiki aplinka ir traukia vietos kultūrinio paveldo, dalyvavimo vandens pramogose ir vietinės virtuvės mėgavimo forma. Tai viena iš tų vietų, kurioje tikrai atsipalaiduosite ir išvysite gražią Graikiją savo akimis.

Nuostabios lankytinos vietos Retimnas - Panormo

Rethymno yra gražus ir istorinis miestas, esantis Kretos salos vakarinėje dalyje. Tai lankytina vieta, kur galima pajusti tradicinę graikų kultūrą ir įsijauti į senovės laikų atmosferą.

Einant Rethymno gatvėmis, puikiai matosi Venecijos ir Osmano imperijų pėdsakai. Tarp atrakcijų verta pamatyti Rethymno fortą - tvirtovę, kuri suteikia įspūdį apie senovės karinį gyvenimą. Taip pat turbūt sudomins Rethymno Miesto Loggia - senovės pastatas, kuriame dabar veikia meno galerija.

Viena iš žymiausių vietų Rethymno yra Rethymno paroda (Museum of Contemporary Art), kurioje galima pamatyti moderniosios meno kūrinius ir suprasti šiuolaikinį meno kontekstą.

Kitas privalomas lankytinas objektas Rethymno yra Arkadi klaustrai. Tai vieta, kuri vaidino svarbų vaidmenį Kretos istorijoje. Jose surasite maldos, taikos ir tradicinės architektūros dvelksmą.

Toliau nuo Rethymno galima nukeliauti į Panormo - mažytį kaimą, esantį šiaurinėje Kretos pakrantėje. Panormo yra ideali vieta ramiam atostogų poilsiui.

Čia galima pasigrožėti nuostabiu jūros kraštovaizdžiu, o taip pat aptikti gražius smėlio paplūdimius. Panormo taip pat garsėja savo tradicinėmis graikų tavernomis, kurias verta aplankyti, kad pamatyti, kaip vietiniai gyvena ir ragauti autentiškų graikiškų patiekalų.

Jeigu esate istorijos entuziastas, galite aplankyti Panormo Pakrantės Apvarstymo Dvarą, kuris suteiks išsamų įsibėgėjimą į Kretos istoriją ir jūros pramonę.

Galų gale, Rethymno - Panormo kelionė suteiks Jums galimybę išvysti dvi skirtingas Kretos regionų, tačiau abi vietas sieja unikali graikų kultūros ir gamtos grožio kombinacija. Tikrai verta apsilankyti, jeigu ieškote nuostabių atostogų.

Geriausias laikas keliauti

Loading...
logo-up icon