location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklionas - Analipsis

Heraklion yra pagrindinis miestas Kretos saloje ir turistų pajūrio kurortas Analipsi yra tik kelios mylios nuo miesto centro. Tai graži ir ramybės vieta, puikiai tinka tiek šeimoms su vaikais, tiek jaunimui.

Analipsi yra vieta, kurioje galite rasti nuostabius paplūdimius su švelnia smėline besileidžiančia juoda jūra, kurioje karūna apipinta palmėmis gali pasiteisinti gražvandenių nuotraukose. Čia taip pat yra gana daug restoranų, kavinių ir barų, kurie siūlo maistą ir gėrimus ir sukuria šią nuostabią poilsiavietę.

Analipsi miestelis yra tik už pusvalandžio kelio nuo Herakliono ir labai gerai susisiekia tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Miestas patenka į pusiaujoje tarp rytinių ir vakarinių kretų krantų. Tai leidžia keliautojams pamatyti ir pasiekti daugelį kitų žymių vietų saloje, pavyzdžiui, turistų lankomus Minos gotikos palaces.

Heraklion - Analipsi yra puiki vietovė, kuri taip pat lankoma turistų su purtyčiuojančiais klubais, vakarine nuotaika ir daugiau naktinių pramogų. Kadangi Analipsi vis dar yra mažasis miestelis, tai leidžia turistams lengvai susipažinti su kretų kultūra ir pasinerti į vietinių gyvenimą.

Visumoje, Heraklion - Analipsi yra puiki vieta, kurioje galite visiškai pailsėti nuo skubėjimo ir streso ir patirti Kretos salos kultūrą. Tai fantastiška vieta kuriai nuolat norite pasilikti daug ilgiau.

Maistas Heraklionas - Analipsis

Heraklion yra viena gražiausių ir populiariausių Kretos miestų, o Analipsi yra nedidelis kurortas, kurio pliažas gali savitas keliautojų dėmesį. Jei keliautojai ieško įdomių patirčių, verta aplankyti Herakliono istorinį miesto centrą, kuriame rasite daug senovinių pastatų ir palapinių, tokios kaip Knososo pilies ir archyvuose. Šis miestas taip pat yra rezervuojamas gastronominių nustebimų, apimančių vietinių traukinių ir gyvulių ūkių rinkinius.

Dėl to, kad Analipsi yra visiškai arti Herakliono, jums reikia tik kelių minučių, kad pasiektumėte savo gėlėtą pliažą, kurio smėlis yra baltas ir vanduo toks giliai žydras. Čia lubos būna tos rūšies poilsio iškylančios, kiekvienas radau savo malonių veiklų, pvz., Valgymas ir gėrimas. Be to, jūs galite išsinuomoti valčių ir kitų vandens transporto priemonių, kad patirtumėte išplėstimą po saulėtekiu. Tai tik kelios pamatinės ervės, kuriomis galite susipažinti, aplankydami Heraklioną ir Analipsi miestus.

Nuostabios lankytinos vietos Heraklionas - Analipsis

Heraklion yra miestas su didžiule istorija ir kultūra, todėl keliautojui tikrai verta pamatyti Herakliono archeologinį muziejų, kuriame saugoma daugiau nei 15 tūkstančių senovės Kretos eksponatų. Taip pat rekomenduojame apsilankyti Herakliono tvirtovei, kurioje galima pasivaikščioti po mūrus ir patirti senosios Kretos istoriją.

Be to, keliautojai turėtų aplankyti tradicinę Herakliono turgų ir išbandyti vietinius maisto produktus, tokius kaip šviežiai kepti kinkai ir apelsinų sultys. Netoliese Analipsi yra nuostabūs paplūdimiai su kristaliniu vandeniu, todėl rekomenduojame aplankyti Stalidą arba Malia ir pasimėgauti didžiule Krėtos jūros dalimi. Galite apsilankyti ir kirpykloje, startuolėje, pirtimi ar klube, kad pamatytumėte vietinius gyvenimo būdus ir susipažintumėte su Kretos kultūra. Heraklionas taip pat yra arti „Knosos“, kurioje yra gerai žinoma senovės Kretos palaimintosios sostinės, ir todėl verta apsilankyti „Knoso“ arba kituose „Minoan“ vietovėse, kad sužinotumėte daugiau apie senovės Kretos civilizaciją.

Geriausias laikas keliauti

Sveiki atvykę į Heraklion - Analipsi, Graikiją! Jei jūs planuojate atostogas šioje nuostabioje vietovėje, tai geriausias laikas apsilankyti yra nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio. Šiame laikotarpyje vidutinė temperatūra yra apie 25-30 laipsnių Celsijaus, o jūros vandens temperatūra - apie 22-25 laipsnius Celsijaus. Tokios klimato sąlygos leis jums mėgautis žavingomis pliažų kelionėmis, patirti vietinės kulinarinės kultūros skonius ir pamatyti stebuklingus kraštovaizdžius. Be to, šiam laikotarpiui būdinga maža drėgmė ir nedaug lietaus, tad jūsų atostogoms bus tinkamos visos sąlygos. Pasiimkite savo lagaminus ir išvykite į neprilygstamą Heraklion - Analipsi!

Loading...
logo-up icon