location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklionas - Hersonisos

Heraklion - Hersonissos, Greece yra puiki turistinė vieta Graikijoje. Ši kaimyninės vietovės miestai yra labai populiarūs tarp turistų dėl jų gražių paplūdimių, kristalinių vandenų ir malonių žmonių.

Heraklion yra didžiausias ir svarbiausias Kretos miestas, kuriame daugiausiai turistų lankosi. Čia galima apžiūrėti įspūdingas architektūras, tarp kurių yra istoriniai pastatai, bažnyčios, fortai ir pilies griuvėsiai. Be to, mieste yra daugybė galimybių apsipirkti, o vietinės rinkos turėtų būti privaloma sustoti.

Hersonissos yra mažytis pakrantės miestelis, kuris yra tik kelios valandos nuo Heraklions. Jo gražių paplūdimių dugnas yra labai tikslingas visiems, kurie mėgsta plaukioti, plaukioti su kauke arba naršyti po jūros dugną. Taip pat yra daugybė kitų dalykų, kuriuos galima pamatyti ir daryti Hersonissos, įskaitant ekskursijas, tradicinių graikiškų restoranų lankymą ir naktinio klubo teatrose lankymą.

Visas regionas taip pat yra žinomas dėl savo nuostabios klimato ir vasaros dienų, kurios yra tokios šilumos ir saulėta, kad turistai čia nori grįžti visą laiką.

Heraklion - Hersonissos, Greece yra viena iš geriausių vietų turistams, kurie ieško ramybės ant jūros ir gražių vietų, kuriuos galima apžiūrėti. Daugybė turistų mėgsta čia atsilaisvinti nuo savo kasdienių rūpesčių ir tiesiog mėgautis poilsiu ant gražių paplūdimių. Tai yra viena iš tų vietų, kurias verta įtraukti į savo kelionių maršrutą.

Maistas Heraklionas - Hersonisos

Graikija yra gausi kultūros ir istorijos šalis, o Heraklion regione tai aiškiai jaučiama. Heraklion yra Kretos salos sostinė, o Hersonissos - populiarus kurortas, kuriame lankosi tūkstančiai žmonių kasmet. Bet ko galima rasti šiose vietovėse, kad tai būtų verta, atvykstantiems keliautojams?

Heraklion mieste yra daugiau nei tik vienas istorinis lankytinas objektas. Šio miesto gimnazija, kurioje mokėsi Nobelio premijos laureatas Nikos Kazantzakis, yra verta dėmesio. Be to, galima aplankyti požeminės Krikščionybės muziejų ir išmokti daugiau apie Kretos salos krikščionybės istoriją. Galima pamatyti ir kitus įdomius objektus, tokius kaip Herakliono arkos, Fortezza tvirtovė ir katedra.

Hersonissos taip pat siūlo daugybę aktyvumą pilnų pramogų. Pirmiausia, reikėtų aplankyti Hersonissos vandenyno parką, kur galima pasinerti į vandens pramogas. Be to, galima išsinuomoti dviračius ir prisijungti prie kelių grupių, norinčių aplankyti netoli esančias gamtos apsaugos teritorijas ir Kretos salos kalnų takus. Tai gera proga žiūrėti į kalnus, keliauti per gabalus, sulaikyti kvapą nuo nuostabos. Galima aplankyti ir vietos spa centrus, kurie siūlo puikias procedūras, skirtas atsipalaiduoti po intensyvių kelionių dienų.

Be to, Heraklion regionas žinomas ir dėl savo virtuvės ir gamtos apsaugos reikalavimų. Kretos saloje, kurios dalis yra Heraklion regionas, yra daugybė vietos produktų, tokio pat kaip ir aliejus, sūris, ankštiniai ir medus. Kiekvienas keliautojas turėtų ragauti vietinio maisto ir bandyti tradicinį Kreto maisto ruošimo būdą.

Galiausiai, vienas svarbiausių Heraklion regiono patrauklių yra jo klimatas ir gamta. Vasario viduryje temos vidutinės temperatūros yra apie 16 ° C, o rugpjūčio mėnesį - apie 28 ° C. Turint tai omenyje, kelionės laikas turi būti gerai apgalvotas, kad palengvintų kelionių patirtį. Taip pat galima praleisti laiką vaizdingoje aplinkoje, galima pasivaikščioti po Gamtos parką, klausantis vogonių giedojimo, ir apžvelgti Kretos salą iš aukščio, kurioje pakilęs oro balionas.

Heraklion ir Hersonissos yra kelionės vietos, kurios siūlo gausybę patrauklių žingsnių keliautojams. Kultūra, istorija ir pramogos, klimatas ir gamta - visa tai suteikia nepakartojamą kelionių patirtį.

Nuostabios lankytinos vietos Heraklionas - Hersonisos

Keliautojas, sumažinkite savo laukinius triukšmus ir nusiraminkite, nes Heraklion - Hersonissos Graikijoje yra daug kultūrinių ir istorinių vietų, kurias verta aplankyti. Pirmiausia, tikrai nenorėsite praleisti Herakliono archeologinio muziejaus, kuriame galite pamatyti puikius atradimus iš minojaus civilizacijos laikų (Minoan Civilization).

Toliau, apsilankykite Knoso rūmuose, kurie yra tik nedidelę kelionę nuo Herakliono. Tai viena iš populiariausių vietų žmonėms, atvykstantiems į Kretą. Čia matysite nuostabias ir didžiulingas rūsines, griuvėsius, terasas su fontanais ir kupolas - visa tai tikrai verta pamatyti.

Be to, Hersonissos miestelyje, nebenoriu nubaidyti nuo pajūrio jausmo, čia rasite puikius paplūdimius, vandens pramogas, kavines ir daugybę vietų, kur galite išmėginti tradicinę graikų virtuvę. Taigi pavažiuokite iki peržiūrėdami vietovių galybę ir apsilankykite šiame nuostabiame krašte!

Geriausias laikas keliauti

Labiausiai rekomenduojama apsilankyti Heraklion - Hersonissos miestuose Graikijoje birželio mėnesį arba rugsėjo pradžioje. Taip yra dėl dviejų priežasčių: pirmiausia, dėl to, kad šiame laikotarpyje turistų srautas nėra per didelis - o tai reiškia, kad jūs galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti aplinka be didelių minios ir antrasis - šis laikotarpis yra pats tinkamiausias dviem mėnesiams - vasaros pradžioje ir prieš rudens atostogas. Kitaip tariant, lankytojai gali mėgautis malonia oro ir mažesniais kainų lygiais, o tuo pat metu galėsite pasimėgauti visais patį miesto regiono privalumais - nuostabiais paplūdimiais, nuostabia pramogų pasirinkimu ir kitomis galimybėmis, palankiomis visuomenei šalia. Taigi, jei ieškote tobulos atostogos, geriausias Heraklion - Hersonissos aplankyti laikas yra birželio mėnuo arba rugsėjo pradžia.

Loading...
logo-up icon