location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklion - Koutsounari

Heraklion - Koutsounari, Graikija yra puiki vieta, kur galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti gražia gamta. Ši vietovė yra žinoma dėl ne tik malonios jūros, bet ir daržų, kurie yra ramių ir grožį atspindinčių simbolių. Šiemet, dėl pandemijos euro zonos šalis dėl savo restrikcijų turizmą draugaujama riboti, tačiau kai situacija bus geresnė, Koutsounari turistams bus labai patraukli vieta. Čia yra daug vietų, kurias galima aplankyti, tarp jų - žymiausios ispaniškos Marijos bažnyčios. Ten lankantis galima pasimėgauti skaniu maistu, kuris ten yra gaminamas. Taip pat galite apsilankyti turistiniuose lankytinose vietose, tokiuose kaip ir Klisuras, Mirtoson ar Makris Gyalos. Ši vieta taip pat yra apsupta labai gražių pakrantės takų, kurie puikiai tinka piešti gamtą, o vakare galite pasimėgauti puikia gražiausios saulėlydžių vaizdais. Visoje Koutsounari vietovėje yra labai jauki atmosfera, o jo gyventojai yra labai geraširdžiai ir sveikina prisivėlusių turistų. Taigi, jei ieškote vietos, kur galite atsipalaiduoti, pasimėgauti gamta ir malonia jūra, Koutsounari, Graikija yra idealus pasirinkimas.

Maistas Heraklion - Koutsounari

Heraklion - Koutsounari yra tikrai nuostabi Vieta Graikijoje, kurią tikrai verta aplankyti. Tai yra viena iš tokių vietų, kuriose galite mėgautis saule, baltais smėlio paplūdimiais ir smėliu, vandenynų nuotaikiais, taip pat skaniais maisto produktais.

Viena iš labiausiai patrauklių vietų Koutsounari yra jo paplūdimiai ir pakrantė. Čia galima mėgautis ilgomis saulės voniomis, žvejyba, jūros paplūdimiu, taip pat turėti galimybę išsinuomoti valtis ir maudytis jūroje.

Kitas dalykas, kurio tikrai negalima palikti be dėmesio, yra Kretos virtuvė. Šiame regione galite paragauti daug išskirtinių patiekalų, tokių kaip moussaka (keptų mėsainių su bulvytėmis, pomidoru ir baklažanu sluoksnių), kofta (kepsių mėsainių kamuoliukai) ir skrandžių draudimas skrudinti (griluotas kepimo mėsa). Kumbora salotos, kuskusas ir kitos mišrainės taip pat yra populiarios Kretos virtuvės dalis.

Graikai taip pat yra garsūs savo vynais, o Kretos regionas nėra išimtis. Čia galite paragauti vietinių vynų, tokių kaip Liatiko ir Mandilari. Be to, visi apsilankę Heraklion - Koutsounari neturėtų praleisti galimybės paragauti vietinę gruzišką ir turkišką kavą ar gėrimų, tokių kaip raki ar ouzo.

Visa tai ir daugiau laukia keliautojų Heraklion - Koutsounari! Tai labai rekomenduojama vieta, kuri pasiekiama pertraukus Kretos salą ir mėgautis poilsiais jūros pakrantėje.

Nuostabios lankytinos vietos Heraklion - Koutsounari

Heraklion yra viena populiariausių Graikijos vietų, turinčių turistų patrauklių objektų. Vienu iš jų yra Kretos archeologijos muziejus, kuriame yra daugybė senovės kultūros eksponatų, įskaitant didžiulius statulų rinkinius ir pastatų modelius.

Kitas puikus objektas Heraklione yra Kretos diplokoka, kuri yra degalinė, sukurtas sostinėje ir puikiai panaudojamas kaip vietinio maisto degustavimo vieta. Vakarietiškų ir vietinių patiekalų tradicijos čia yra sumaišytos, kad sudarytų visiems skanu patiekalų meniu.

Koutsounari yra puiki vieta atostogoms, maža vietovė, kurioje daug žmonių gali mėgautis atostogomis ant Graikijos salos Kretos. Koutsounari pliažas yra viena iš didžiausių ir puikiausių pliažų Kretai, kuris yra vietinių gyventojų jaukumas ir atostogose besimėgaujantiems klientams. Jos apylinkės yra idealios keliautojams, ieškantiems laiko atsipalaiduoti ir mėgautis jėgomis į gražius Kretos pliažus.

Geriausias laikas keliauti

Jeigu jūs planuojate keliauti į Heraklion - Koutsounari Graikijoje, geriausias laikas tai pasidaryti yra vasara. Nuo gegužės iki rugsėjo orai tobuli, karšti ir saulėti, tad galite mėgautis žvejybomis, palūšėmis ir vandens sportais. Be to, vasaros sezonas yra gausiausias turistų atvykimo metas, tad galite susipažinti su žmonėmis iš įvairių pasaulio kampelių. Taip pat turėsite galimybę pamatyti ir aplankyti didžiulį Heraklion miestą, pasimėgauti jame kultūra, muziejais, restoranais ir kitomis atrakcijomis. Visgi, jei nekenčiate per didelio triukšmo ir spūsčių, geriau rinkitės pavasarį ar rudenį, kai orai dar šilčiau nei Lietuvoje, bet keliautojų yra mažiau. Tai galėsite ramiai pasimėgauti gražia jūra ir nepamirštamais peizažais. Nors Galimybės pilnai išnaudoti visų atrakcijų pasirinkimą bus šiek tiek ribotos, tačiau geras poilsis ir atsipalaidavimas tikrai garantuotas.

Loading...
logo-up icon