location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Retimnas

Rethymno yra gražus miestas, esantis Graikijoje, Kritos saloje. Tai vienas iš populiariausių turistų lankomų miestų saloje, ir ne be reikalo. Rethymno turi daug nuostabių siūlymų turistams, kurie mėgsta tiek kultūrinį, tiek gamtos paveldą.

Rethymno miestą galima aptikti dabarties funkcionalumo šalia senovinio baltos spalvos venecijietiško tvirtovės sienų. Tai ypatinga atmosfera, pasakojanti istorinę istoriją ir leidžianti savo lankytojams patirti senovės laikus. Jame gausu siaurų gatvėlių, kuriomis galima pasiklysti ir atrasti įdomių kavinių, parduotuvių ir restoranų. Praleidę laiką vaikščiodami šiuose gatvės labirintuose, galima pamatyti įvairių stilių pastatų, kurie sukūrė unikalų miesto charakterį.

Vienu iš lankomiausių vietų Rethymno yra jo žinomoji venecijietiška tvirtovė. Tai įspūdinga struktūra, kuri iškyla ant miesto pakrantės ir teikia nuostabius vaizdus į jūrą. Rethymno tvirtovė yra puikus pavyzdys venecijietiško stiliaus architektūros ir suteikia galimybę pažvelgti į praeitį. Viduje yra įdomūs muziejai, kuriuose galima sužinoti daugiau apie vietos istoriją.

Rethymno miestą supa netikėtai graži gamta. Pakrantė yra ilga ir smėlio paplūdimiai kviečia atsipalaiduoti ir mėgautis saule. Paryžių miestelis, esantis netoli Rethymno, yra dar vienas turistų lankomas objektas. Jis žinomas dėl savo spalvingų namelių su gražiais kiemeliais ir labai populiario paplūdimio.

Garsusiais Rethymno bruožais taip pat yra jo įvairūs festivaliai ir šventės. Vasarą miestas gyvena labai intensyviai, o aikštės ir gatvės tampa spalvinga atmosfera. Šventėje vyksta liaudies muzika ir šokiai, mažieji turgūs ir suvenyrų pardavimai. Rethymno visada stengiasi sutalpinti savo gyventojus ir svečius su pramogomis, kuriomis galima mėgautis nuostabioje aplinkoje.

Galima sakyti, kad Rethymno yra puiki turistinė vieta, kurioje yra daug ką pamatyti ir patirti. Istorinės vietos, nuostabios paplūdimiai ir maloni atmosfera tikrai pateisina šios gražios Graikijos vietos statusą turistų l. Jei ketinate aplankyti Kritos salą, tikrai verta apsilankyti Rethymno mieste ir išbandyti jo žavesį pačiam.

Maistas Retimnas

Rethymno - tai neįtikėtinai žavus miestas Graikijoje, kuris siūlo įvairias nuotykių ir skoningų patiekalų galimybes keliautojams. Šis miestas kvepianti istorija ir kultūra, todėl čia tikrai verta paragauti autentiškos vietinės virtuvės.

Vienas iš garsiausių vietinių patiekalų, kuriuos verta išbandyti, yra "moussaka". Tai pagrindinis Kipro ir Graikijos virtuvės patiekalas. Jį sudaro bulvės, baklažanai, maltos jautienos ir padažas, padengtas sūriu ir keptas orkaitėje. Moussakos skonis yra toks patrauklus, kaip ir jo kvapas, taip pat suteikiantis šiek tiek sūrumo.

Rethymno taip pat pasižymi gausiomis šviežių jūros gėrybių galimybėmis. Jūros gėrybės čia tiekia puikias galimybes išbandyti tokias patiekalus kaip "saganaki" arba keptas sūris, užbarsčius keptais augaliniu aliejumi ir apibarstytas citrinos sultimis. Tai tikrai neįtikėtinai skanus ir suteiks jums tikrą Graikijos skonį.

Be skaniųjų patiekalų, Rethymno taip pat turi daugybę vietinių gėrimų, kurie tikrai verti pabandyti. Vienas iš jų yra "raki", stiprus alkoholinis gėrimas, pagamintas iš vynuogių. Tai tikrai unikalus gėrimas, kurį verta pabandyti, ypač norint patirti vietinę kultūrą.

Nepamirškime ir apie skanius desertus! Rethymno slypi tokių saldumynų, kaip "baklava", "loukoumades" ir "galaktoboureko". Baklava yra konditerijos šedevras, pagamintas iš traškučių sluoksnių ir riešutų įpakavimo meduje. Loukoumades yra įdomus desertas, panašus į keptus antkaklius, apibarstytus medumi ir cinamonu. O galaktoboureko - tai tikras pieno mėgėjų rojus, pagamintas iš sluoksniuotos vytintos tešlos ir pieno kreminio pildymo.

Keliaudami į Rethymno, turėtumėte nepraleisti šios nuostabios vietos, kad galėtumėte paragauti vietinės virtuvės skanių patiekalų. Čia galite išbandyti šviesias Graikijos skonines tradicijas ir sužinoti, kodėl tai vienas iš Graikijos kulinarinių centrų. Skani maisto ir nuostabių patiekalų nepakaks tik vienos kelionės!

Nuostabios lankytinos vietos Retimnas

Rethymno yra gražus miestas Graikijoje, turintis daugybę lankytinų vietų, kurias verta pamatyti. Tai puiki vieta, kur galima susipažinti su Kretos salos kultūra, istorija ir architektūra.

Viena iš pagrindinių vietų Rethymno mieste yra senamiestis. Ten galima pasivaikščioti siauromis gatvėmis, kuriose kabo tradiciniai kavinės, parduotuvėlės ir tavernos. Čia galima pamatyti nuostabius architektūros pavyzdžius, tokius kaip neoklasikiniai pastatai, turgų kvartalas ir senovės Venecijostvirtovės liekanos. Miesto sienos suteikia ypatingą šarmą ir galimybę pasinersti į praeitį.

Be senamiesčio, Rethymno taip pat garsėja puikiais paplūdimiais. Galima pasimėgauti smėlio paplūdimiais su pakraščių kalnų vaizdais arba apsilankyti nutolusiame paslapties paplūdimyje, kur tik vien tai galima pamėgauti tyrkščiančiu jūros vandeniu ir ramybe. Paplūdimiuose taip pat veikia įvairios vandens sporto veiklos, tokios kaip baidarininkystė ar stovasportas, leisdamos keliautojams aktyviai praleisti laiką.

Vienas iš Rethymno rejtinio miesto simbolių yra laivybos muziejus. Jame galima išvysti originalų graikų laivą, kuris buvo atstatytas remiantis senovinių laivų statybos technologijomis. Lankytojai gali išsiaiškinti, kaip senovės graikai kūrė savo laivus ir atlikti kelias interaktyvias veiklas.

Ties senamiesčio riba yra Fortezza - viduramžių Venecijos tvirtovė. Tai vieta, kurioje vyksta daug kultūrinių renginių, koncertų ir festivalių visus metus. Fortezza taip pat siūlo nuostabų vaizdą į miestą ir jūrą, todėl verta aplankyti šią vietą.

Rethymno mieste taip pat yra Vytauto Didžiojo universitetas. Tai vieta, kurioje vyksta akademinių renginių ir konferencijų, todėl kelionių metu galėtumėte aplankyti universiteto kiemus ir susipažinti su jo istorija.

Galiausiai, Rethymno miestas taip pat siūlo daugybę skanios graikų virtuvės patiekalų. Čia galite ragauti vietinius delikatesus, tokie kaip souvlaki, moussaka, feta sūrio salotas arba tradicinius desertus, tokius kaip baklava. Kavos mėgėjai taip pat galės ragauti autentišką graikų kavą.

Tai tik kelios iš daugybės vietų, kurių verta aplankyti Rethymno mieste, nes tai tikrai unikali ir žavi Graikijos vietovė.

Geriausias laikas keliauti

Rethymno - Tai nuostabi graikų miestelio oazė, garsėjanti savo žavesiu, istorija ir nepakartojama atmosfera. Tačiau, jei ieškote geriausio laiko keliautojams apsilankyti Rethymno - Town, iš tiesų yra kelios tinkamos metų laikas, kai miestas pasižymi ypatinga žavesiu.

Vienas iš geriausių metų laikų lankytis Rethymno - Town yra pavasaris, tiksiau - balandis ir gegužė. Šiuo metu miestelis pradeda žydėti ir viskas tampa gausiai žalia. Oro temperatūra šildosi, o žmonių skaičius dar nėra didelis, todėl galima mėgautis spoksojimu į gražius vaizdus ir tyrąją Viduržemio jūros vandenį, negalvodami apie minias turistų. Be to, urbanistinės teritorijos keliamos gelesnę aplinką ir gausybė išpuoselėtų žaliai. Gamtos grožis ir gatvėse sklindantis kvapnus aromatas tikrai užburia keliautojus.

Kitas puikus metų laikas Rethymno aplankyti yra ruduo. Spalio ir lapkričio mėnesiai suteikia galimybę mėgautis malonia žiemą ryškia mėgdžių įvairove kraštovaizdžiuose. Oro temperatūra dar pakankamai šilta, o mėnesiai yra šiek tiek ramiau nei vasaros sezono metu. Taigi, galite ramiai pasivaikščioti miesto gatvėmis, aplankyti vietines kavinės ar mėgautis jūros vandeniu, nes šaltas štormas dar nenusileido.

Nors vasaros warmiausios mėnesiai liepos ir rugpjūčio gali būti labai patrauklūs tiems, kurie mėgsta intensyvų saulėtąjį poilsį prie jūros. Tuomet šis Graikijos miestas tampa gyvenančiosios šventės bumas. Sukurta daugybė festivalių, parodų, koncertų ir daugybė veiklų tiek viešose erdvėse, tiek jūros pakrantėje. Vasaros džiaugsmas ir kraštovaizdžiai, verčia žmones įkristi ir būti dalimi šios šventės atmosferos. Tačiau būkite pasirengę susidurti su didelėmis minios, kadangi Rethymno tuomet priima tūkstančius lankytojų.

Taigi, pasakytumėte, kad geriausias laikas keliautojams apsilankyti Rethymno - Town yra pavasaris ir ruduo. Tai metų laikai, kai tai miestelis siūlo geriausią derinį tarp oro šilimumo, mažesnio lankytojų skaičiaus ir stebinantįjų gamtinius grožius. Nepamirškite įsitikinti savo akimis visais tais stebuklais, kuriuos siūlo Rethymno!

Loading...
logo-up icon