location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Tunisas

Tunisija yra tikrai nuostabi turistinė vieta, į kurią verta keliauti. Šalyje galite mėgautis raudonai geltona dykuma, tyrine vandenyno jūra, kultūrine paveldu ir, žinoma, skania regionine virtuve. Čia galite aplankyti kasininkų miestus, kaip El Jem, kuriuos romėnai naudojo amfiteatrams organizuoti, arba pasivaikščioti po Sidi Bou Said'o baltomis gatvėmis, o po to apsilankyti kambaryje su vaizdu į viduržemio jūrą. Šalyje taip pat yra daugybė paplūdimių ir kurortų, kuriuose galite pasiimti savo porciją saulės ir jūros. Tunisija taip pat turi daug nacionalinių parkų, kuriuose galite mėgautis gamtos grožiu ir gamtos pažinimu. Tai viena iš nuostabiausių vietų regione, kur gali pažinti kitą kultūrą ir dvasingumą.

Maistas Tunisas

Tunisija yra šalis, turinti daugybę įdomių vietų, kurių aplankyti tikrai verta keliautojams. Tai yra šalis, kuriame turistai gali patirti Afrikos kultūros garsenybes, mėgautis puikia tunižietiška virtuve, pasinerti žygių ir pramogų gausuje.

Viena iš pirmųjų vietų patinkyti tunižietiškiems patiekalams yra vietinė rinka. Rinkose galima rasti daugybę tunižietiškų skanėstų, pvz., Kuskusas, Harissa padažai, Tajines ir dar daugiau. Tikrai verta pabandyti lokalinių patiekalų, kuriuose yra tunižietiškos daržovės ir prieskoniai.

Kitas tikrai vertas aplankymo objektas yra Sousse miestas. Tai yra vienas iš Tuniso mastodontų, o jo rytinėse sienose yra senovės miesto Atgaiva. Tai yra vienas iš seniausių miestų Tuniso grafstoje, o jį supa 16 km ilgio žemės sienų, sumontuotų senovės laikais.

Kitas vertas aplankymas yra El Jem amfiteatras, kuris yra vienas iš didžiausių Romos amfiteatrų pasaulyje. Yra įspūdinga pažinti įspūdingos amfiteatro sienas, kurių dydis stebina.

Visi, kas ieško ramesnio poilsio gali aplankyti Sidi Bou Said miesto. Tai yra indigo medžiaga miestas, esantis pietinėje Tunisijoje, o jame galima gyventi įspūdingos vakarienės ir panoraminės vaizdo nuo kasbų sienų.

Tunisija yra turtinga kultūrine ir gamtos kūryba, o tokiuose miestuose kaip Sousse, Sidi Bou Said, El Jem amfiteatras ir kt. yra daug vietų, kuriose galima mėgautis puikia kultūra ir gamta. Jei ketinate aplankyti Tunisiją, tuomet būtinai turėtumėte apsilankyti tose vietose ir galutinai įsitikinti, ko reikėtų tikėtis.

Nuostabios lankytinos vietos Tunisas

Tunisija yra nuostabi valstybė, turinti daug kultūros ir pramogų objektų keliautojams. Jei jūs planuojate apsilankyti šiame krašte, būtinai nepamirškite aplankyti savo sostinės, Tuniso miesto, kuriame galėsite susipažinti su senovės architektūros ir meno kūriniais. Taip pat verta aplankyti Al Hamma zoną, kurioje rasite didžiulius anktvarus ir pilius. Sidi Bou Saido mielite yra vieta, kurioje dera baltos spalvos pastatai su mėlynėmis durimis ir langais. Taip pat, nepamirškite aplankyti Kairouano miesto, kuriame prasidėjo islamo kultūra. Jame galėsite suvokti kaip gyveno žmonės praeityje ir susipažinti su islamo tradicijomis. Tunisija taip pat džiugins jus savo paplūdimiais, kaip antai Hammamet, Sousse ir kt. Jūs galėsite atsipalaiduoti po karštu saulės sūkuriniu oru. Beje, tunisiečiai yra puikūs kulinarijos meistrai, tad neabejotinai ragausite šių vietinių patiekalų, tokio kaip tajinai. Išvada - Tunisija yra valstybė, kurią verta aplankyti, dėl jos kultūros, paplūdimių ir gastronomijos!

Geriausias laikas keliauti

Tunisija yra žinoma kaip šalis, kuri siūlo turistams nuostabų poilsį, turistinį patrauklumą, istoriją ir kultūrą. Tačiau geriausi laikai, kai keliautojams verta aplankyti šią Viduržemio jūros šalį yra pavasaris ir ruduo.

Pavasario laikotarpiu - balandžio ir gegužės mėnesiais - orai labai malonūs, kai temperatūros šokiruoja 20-25 ° C ribose, o vandens temperatūra pakyla iki 18-20 ° C, tai tikrai geras laikas keliautojams, norintiems džiaugtis paplūdimių atostogomis. Be to, šio laikotarpio metu Tuniso kraštovaizdžiai tampa puikiai žalios, papuoštos įvairiomis žydinčiomis gėlėmis ir medžiais.

Ruduo Tunise, nuo rugsėjo iki spalio mėnesių, yra dar vienas geriausias laikotarpis, kai temperatūros irgi ypač malonios, o vandens temperatūra pakankamai aukšta. Taip pat reikėtų pažymėti, kad dauguma turistų jau grįžę į savo namus, tad šis laikotarpis yra puikus keliautojams, kurie nori rasti pigesnių kelionių pasirinkimų ir patogesnės vietos viešbučiuose.

Taigi, keliautojams, kurie ieško optimizmo ir tiesą sakant, neblogos orų, verta apsilankyti Tunise pavasarį arba rudenį. Tai yra geriausias laikas mėgautis saulės spinduliais ir nuostabia atmosfera, bet tuo pat metu išvengti didžiulio turistų srauto.

Loading...
logo-up icon