location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Retimnas - Skaleta

Rethymno - Scaleta yra nuostabi turistinė vieta Graikijoje, kuri kviečia savo svečius mergelėmis plūstančiam Viduržemio jūros bei Didžiosios graikų salos kultūros atmosferoms. Ši vietovė yra puikus pasirinkimas tiek tiems, kas siekia tylos ir ramybės, tiek ir tiems, kurie nori aktyviai praleisti savo atostogas.

Viena iš pagrindinių privalumų lankantis Rethymno - Scaleta yra puikus klimatas. Šiluma ir saulės šviesa yra nuolatiniai šiame regione, o tai tikrai papildo jūros ramybę ir nepamirštamą gamtos grožį. Be to, Rethymno - Scaleta yra žinomas savo nuostabiais paplūdimiais, puikiai tinka atsipalaiduoti ir mėgautis Vakarų Kretos (Crete) pobūviu. Smėlio paplūdimiai yra švari ir prižiūrimi, o tai patraukia daugybę turistų iš viso pasaulio.

Taip pat šis regionas turi puikią kultūrinę paveldą. Rethymno - Scaleta miestelis turi gražią senamiestio dalį, kurioje galima regėti gatvių plyteles, pastatus ir tvirtovę iš Viduramžių laikotarpio. Vienas iš rekomenduojamų lankytinų vietų yra Rethymno pilies muziejus, kuriame galima susipažinti su miesto istorija ir tradicijomis. Be to, senamiestyje taip pat yra daugybė šaligatvių kavinių, restoranų ir suvenyrų parduotuvių, kur gali būti išbandyti vietiniai patiekalai bei įsigyti vietiniai suvenyrai.

Keliautojams, kurie mėgsta aktyvius laisvalaikio praleidimo būdus, Rethymno - Scaleta taip pat siūlo įvairias pramogas. Galima išsinuomoti vandens transporto priemones, tokius kaip baidarės ar vandens dviračiai, kad būtų galima ištyrinėti aplinkinius pakrantės rajonus. Taip pat turistai gali išsinuomoti dviračius arba planuoti kalnų dviračio keliones, kad ištirtų gražią aplinką. Rethymno - Scaleta taip pat yra puiki vieta dykumų ir kalnų takų entuziastams, kurie mėgsta turistinius maršrutus ir panoramines keliones.

Su savo unikaliu deriniu tarp tylos ir veiklos, Rethymno - Scaleta yra vieta, kurią verta aplankyti. Tai puiki vieta atostogoms tiek šeimoms, tiek poroms, tiek ir draugų grupei. Svečiai gali mėgautis saule, paplūdimiais, kultūros paveldu ir aktyvumu, kai lankosi šioje nuostabioje Graikijos vietoje.

Maistas Retimnas - Skaleta

Rethymno - Scaleta yra nuostabi vieta Krito saloje, Graikijoje, kurioje keliautojai gali patirti neįkainojamą atostogų nuotaiką. Rethymno, esantis ne toli nuo Scaleta kaimo, yra unikalus miestas, kurio istorija siekia tūkstančių metų atgal. Tai daugiau nei tik paprastas kurortas - tai tikras žemėlapis su perpildytomis istorinėmis vietomis, gražiais paplūdimiais ir tradicinėmis tavernomis.

Vienas iš pagrindinių Rethymno privalumų yra senamiesčio žavesys. Pasivaikščiojimas siaurais gatvelėmis, kuriose yra gotikiniai ir venecijos stiliaus pastatai, padaro įspūdį lyg būtumėte sugrįžę į praėjusius amžius. Senamiestis taip pat pasižymi daugybe kavinių, restoranų ir parduotuvių, kuriose galima rasti įvairių vietinių gaminio bei suvenyrų.

Rethymno paplūdimys yra tikra oda, kur galima mėgautis šiltu saulės spinduliuotės ir žydrą Jonijos jūrą. Smėlio paplūdimiai yra labai gerai prižiūrimi, ir tai yra puiki vieta, kur galima pasilepinti ilgais pasivaikščiojimais, maudytis jūroje ar tiesiog pasidžiaugti nuostabiais vaizdais. Tarp ten esančių paplūdimių yra tie, kurie skirti tiems, kurie mėgsta ramias ir ramias vietas, ir tie, kurie ieško smagumo ir adrinalino, siūlant įvairias vandens sporto veiklas.

Be to, Rethymno regione yra daugybė lankytinų vietų, tokių kaip Arkadijos vienuolynas, kuris yra iškiliausias graikų istorinio paveldo pavyzdys. Tai vieta, kurioje galite pasigrožėti nuostabiu vienuolyno kompleksu su įspūdinga architektūra. Taip pat netoliese esantis Melidonių urvas taip pat yra vieta, kurią verta aplankyti. Tai įdomus gamtos stebuklas su stalaktitais ir stalagmitais, rodomas lankytojams. Čia galima sužinoti daugiau apie Krito salos istoriją ir pasimėgauti nuostabiais požeminės gamtos stebuklais.

Rethymno - Scaleta yra vieta, kuria verta pasimėgauti gamta, istorija ir Graikijos kultūra. Tai rodo, kad Kretoje nagrinėjant gražių paplūdimių, nuostabių senamiesčių ir lankytinų vietų pavyzdžius yra be galo. Rethymno - Scaleta gali pasiūlyti daug daugiau nei įprastus kurortus, todėl jis yra tikra reta pušis Graikijos turizmo pasaulyje.

Nuostabios lankytinos vietos Retimnas - Skaleta

Rethymno ir Scaleta yra nuostabios vietos Graikijoje, kuriose turistai gali atrasti daug ypatingų dalykų.

Rethymno miestas, esantis netoli Scaletos, pasižymi didingomis viduramžių architektūros pavyzdžiais. Jame rasite gražių senovinių pastatų, siaurų gatvelių ir kurpalių parduotuves. Išsidėsčiusi ant kurpalių uolos, senamiesčio stiprais sienomis apjuosta Venecijos tvirtovė yra tikrai verta pamatyti. Jos teritorija siūlo nuostabius vaizdus į miestą ir jūrą.

Tiek Rethymno mieste, tiek Scaleta galite mėgautis puikiomis smėlio pliažo atostogomis. Galite pailsėti tarp garsaus kraštovaizdžio, besiskiriančio gražiomis smėlio pakrantėmis ir tyrusis vandenį, arba leistis į pažintinę kelionę ir pasiplaukioti Jadros gilumoje.

Skaistią vaizdą galima pamatyti ir viename iš nedaugelio Graikijos tautosakos parko - Axos parko. Tai yra tikra oaza, pilna gamtos ir tautosakinės kultūros stebuklų. Parko teritorijoje rasite gražius medžius, raudonąsias paprikas, tradicinius ūkio valdymo būdus ir daug nuotykių. Tai tikrai verta aplankyti, jei norite pamatyti autentišką Graikiją.

Kitas labai įdomus objektas Rethymno ir Scaleta aplinkoje yra Melidoni uola. Tai įspūdinga natūrali ola, kuri per praėjusius amžius turėjo svarbų vaidmenį vietos istorijoje ir kultūroje. Ši vieta ne tik yra graži, bet ir paslėpia daug paslapčių, kurias daugelis turistų norėtų pamatyti.

Galiausiai, Rethymno ir Scaleta regionas yra žinomas dėl savo įvairiapusioje gamtos ir kraštovaizdžio. Yra daugybė galimybių keliauti po nuostabią gamtą, matyti kalnus, dirbtus ežerus ir gebėti pamatyti vietos floros ir faunos grožį.

Be abejo, keliautojas Rethymno - Scaleta regione netrūks vietų, kuriuos verta pamatyti ir atrasti. Tai tik keletas pavyzdžių, kurie padės gauti gerą įspūdį apie šį Graikijos regioną.

Geriausias laikas keliauti

Rethymno – Scaleta Graikijoje, yra pasakiškai gražus ir paslaptingas pajūrio miestelis, kurį verta apsilankyti bet kokiu metų laiku. Tačiau, jei norite iš tikrųjų išnaudoti šio regiono grožį ir malonumus, pasirinkite savo kelionės laiką atidžiai.

Viename iš Graikijos šilčiausių regionų esantis Rethymno – Scaleta, siūlo lengvą pabėgimą nuo kasdienybės ir kvapą gniaužiantį vaizdą į Adrijos jūrą. Ši čia žiemą ir pavasarį garantuoja malonias ir švelnias temperatūras, o vasarą suteikia nuostabius karštus orus. Tai makaroninė nudienė vieta, kurioje rudenį ir pavasarį, gali pasimėgauti pirmais pavasariniais saulės spinduliais.

Priklausantys direktoriai ir žmonės ieškantys nuostabaus, bet ramaus kaimelio nuotykio, miesto Gertiugė, gali užimti nuomotinį butą Rethymno – Scaeleta centre ir gyventi priešakyje, kiti miesto. Mieste visuomet vyksta sąvaitgalinėse fiestose, kuriuose galima išbandyti vietinių patiekalų, muzikos ir šokių pramogas.

Vasarą galite mėgautis žymiais graikų maisto skoniais, tokius kaip suši ir kefyrvandenyje virtos keptos bulvytės. Gertiugėje yra keletas šalia chorizo mėsainėlių ir žuvies patiekalų su pilkais, kad tikėtina ar žaisliukais. Ar tikrai patiks apsilankyti Rethymno – Scaeleta daro įtaką metų laikas ir individualūs lankerio hipsterio poreikiai.

Loading...
logo-up icon