location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklionas - Malia

Heraklion - Malia yra itin populiarus turistinis regionas Graikijoje, kuris vadinamas Kretos sala. Tai yra pati didžiausia sala Graikijos teritorijoje ir suteikia lankytojams puikią galimybę patirti Graikijos kultūrą, istoriją ir gražias gamtos grožybes.

Heraklion yra didžiausias ir labiausiai gyvenimas miestas Kretos saloje, kurią apnuogina daugybė vietos tradicijų ir istorijos paminklai. Tai taip pat yra vieta, kurioje yra didžiulių parduotuvių, restoranų ir kavinių, kurie siūlo ne tik vietinę, bet ir tarptautinę virtuvę. Turistai taip pat gali apsilankyti Heraklione, kad pamatytų kelias reikšmingas vietas, tokiu kaip Heraklione esančius Didysis Lentvaris ir Heraklione esantį architektūrinį pastatus.

Malia yra didelis pliažas, kuris yra patrauklus turistams dėl savo ramybės ir gražaus vaizdo. Malia taip pat yra patraukli vieta, kurioje rasite gausią muzikinio vakaro atmosferą ir nerandantiems pramogų turistams atkaklią naktinį gyvenimą. Tai yra vieta, kurioje dauguma turistų grįžta kartu su kitais turistais ir pagerina savo patirtis vakare kartu.

Netoli Heraklione ir Malią yra gausybė kitų turistinių vietų, tokių kaip aktiviųjų laisvalaikio veiklų centrai, kurie siūlo galimybę dalyvauti vandens sporto ir kalnų takų dvejopos programos. Yra keletas vietovių ir muziejų, kuriuose turistai gali išsiaiškinti apie Kretos istoriją ir kultūrą.

Visame regione yra gausybė apgyvendinimo pasirinkimų, nuo pigių apartamentų iki prabangių viešbučių. Heraklion - Malia yra unikali turistinė vieta, kuri pasiekia visi savo lankytojų poreikius, nuo priešistorinių paminklų iki energingo naktinio gyvenimo.

Maistas Heraklionas - Malia

Heraklion ir Malia, Graikija - tai nuostabi vieta, kurią verta aplankyti, skirtingų skonių keliautojams. Ši vieta garsėja savo baltais paplūdimiais, turtinga kultūrine istorija ir maža, tačiau žavi kaimynija. Keliautojams, kurie mėgsta istorinę kultūrą, Heraklion mieste rekomenduoju aplankyti Archaeological Museum of Heraklion - didžiausią Kretos archeologijos muziejų. Jame saugomi senovės Kretos relikvijos, glaustai susijusios su graikų mitologija ir istorija. Netoliese taip pat yra Heraklionski miesto tvirtovė, kurios statybų pradžia siekia atgal į 1303 metus. Kotedžai ir senovės pastatai, paslėpti tarp uolų, siena su gynybinių bokštų vertikaliais elementais ir keliomis tvirtovės sritimis, rekomenduoju apsilankyti.

Malia visada buvo žinoma dėl savo nuostabaus paplūdimio ir kristalinių vandenų. Esant šioje vietoje, visuomet patariu aplankyti Europos Beyblade parką. Tai yra Malyje esanti atrakcijų paroda, kurioje yra daug skirtingų pramogų, tokių kaip trampolinai, kartingas ir kitos įdomios veiklos. Be to, keliautojams, kurie nori pasižvalgyti, Malios centre yra svarbus pasaulinis paveldas, toks kaip Mallyje esantis senamiesčio Kazino muziejus. Jame galima surasti įvairių istorinių artefaktų ir relikvijų, susijusių su Malytės miesto kultūrine istorija.

Kitos rekomenduojamos veiklos yra šokoladiniai įvykiai, kurie įvyksta Eurochocolate fabrike. Ten lankytojams suteikiama proga išmokti gaminti savo šokoladą, o tie, kas nori, gali nusipirkti daugybę skirtingų skonių saldainių.

Daug kas nuobyobių kelionių numesti, pamiršant, ką reikia išmėginti kiekvienoje vietoje. Heraklion ir Malia yra unikali vieta, kurioje reikia išbandyti tiek gingko arbata, tiek tradicinę picos, kurioje yra šokolado su bananais, bulvinius kroketus, o taip pat vietinę gamyklą, Gaiou turtinga alaus gamyba. Heraklione ir Malijoj ne tik randamas įspūdingas krašto vaizdas ir bulvarai, bet ir nuostabios rekomendacijos. Tai yra vieta, kurioje norisi sugrįžti dar kartą ir dar kartą, kadangi niekaip negalima nuvilti: nuostabios veiklos, vaizdai, maistas ir žmonės!

Nuostabios lankytinos vietos Heraklionas - Malia

Heraklion - Malia kelionė Grėkijoje tikrai yra verta dėmesio! Heraklionas yra didžiausias Kretos miestas ir suteikia galimybes pamatyti ne tik gražius gatves ir pastatus, bet ir turtingą kultūrinį ir istorinį paveldą. Vietovės, kurios tiesiogiai siūlo išsamią kelionės patirtį, yra Heraklio archeologijos muziejus, Herakliono fortas, Knoso rūmai ir šventykla, Herakliono katedra ir mano mėgstamiausia - natūralus istorijos muziejus. Taigi, Heraklionas yra vienas didžiausių turistinių vietų Kretos saloje, kuri verta apsilankyti.

Kitas lankytinas lobiai yra Malia - miestas, kuris yra panašus į mūsų atostogų miestelius. Malia yra vakarietiškos realybės bei idealios atostogų vietos derinys. Galima plaukti, sportuoti vandenyje, maudytis ar tiesiog atsipalaiduoti ant paplūdimių. Taip pat Malia yra gyva ir turininga nakties gyvenimo vieta su moderniomis diskotekomis, peržengiančiomis visus ribas, kurios iki ryto namų neužmerkia. Malia yra unikali ir spalvinga vieta, kur galite susipažinti su vietiniais žmonėmis ir užmigti su galva pilna naujų įspūdžių.

Visų pirma, kelionė į Heraklioną ir Malia apima aiškią dviejų pasaulių atskirčių susiliejimą. Tai yra viena iš jūsų gyvenimo kelionių, kuria suteiksite sau ne tik moralinį malonumą, bet ir laimėsite daugybę malonių atsiminimų.

Geriausias laikas keliauti

Heraklion ir Malia, esantys Kretos saloje, yra populiarios turistų vietos. Bet kada yra geriausias laikas apsilankyti šioje dalyje Graikijos? Tai priklauso nuo to, kokio tipo keliautojai esate.

Jei mėgstate saulėtas, karštas ir sausas orus, tuomet geriausias laikas apsilankyti būtų vasaros mėnesiai - birželis, liepa ir rugpjūtis. Šioje saloje yra daugiausia patalpų, o jūros vanduo taip pat yra šiltas.

Tačiau, jei nenorite keliauti su varganomis minios, turistais broliuojantiomis gatvėmis, tuomet planuokite savo kelionę kitais mėnesiais. Gegužė, rugsėjis ir spalis yra geriausi laikai pamatyti Kretos miestus ir miestelius, kai orai dar yra šiltesni, o turistų yra mažiau.

Taigi, nuspręskite, ko ieškote savo kelionėje ir planuokite atsakingai. Heraklion ir Malia laukia Jūsų visų metų laikais!

Loading...
logo-up icon