location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Retimnas - Platanias

Rethymno, esanti gražioje Kretos salos vakarinėje dalyje, yra itin patraukli turistinė vieta. Ši pitoreskinė, senovės miesto atmosferos gausi vieta yra puiki galimybė atvykusiesiems sužinoti apie Kretos istoriją, kultūrą bei mėgautis gražiais kraštovaizdžiais.

Rethymno garsėja savo mūromis aptverta senamiestio dalimi, kuri užburia kiekvieną lankytoją savo siauromis, ratuojančiomis gatvėmis ir didžiulėmis venecijietiško stiliaus pastato apvalkalais. Šviesiai suremontuoti namai, mažos parduotuvėlės, tradicinės kavinės ir jaukios tavernos su gražiais kiemeliais bei skaniais vietiniais patiekalais sukuria intymią ir romantišką atmosferą.

Vienas iš Rethymno simbolių yra 16 amžiuje pastatytas Venecijos fortas, esantis prie jūros pakrantės. Šis tvirtovės kompleksas pasižymi įspūdinga architektūra ir panoraminėmis vaizdu svetainėmis, kurias meilužiai ir fotografai vertina dėl gražiai pavaizduotos dienos arba saulėlydžio nuotraukos. Be to, Rethymno taip pat pasižymi bene ilgiausia Kretos paplūdimių eile, kurioje atsipalaiduojantys lankytojai gali mėgautis švariu smėliu ir ramia jūra.

Beždžionių sala Platanias, esanti šalia Rethymno, taip pat yra lankytina vieta. Čia galima rasti įvairių viešbučių, kavinių bei žavingų paplūdimių, kur galima gamintis saulės vonias. Didelė pliaže šioje zonoje yra puikus pasirinkimas ne tik pailsėti, bet ir praktikuoti vandens sportus, pvz., burlenčių žiemos sezoną. Platanias taip pat siūlo įvairias restoranų ir barų galimybes, todėl bet koks skonis ar norai gali būti patenkinti.

Rethymno ir Platanias yra tik dvi iš daugelio Kretos salos vietų, kurias verta aplankyti. Ši vietovė pasižymi nuostabiais paminklais, tokiomis kaip senovinės bažnyčios, elegantiški klasikiniai pastatai ir labai svetingi žmonės. Be to, čia galima mėgautis baltojo vyno skoniu, vietiniais patiekalais ir netrukdžiančiu atsipalaidavimu.

Visiems, norintiems pasinerti į viduramžių atmosferą, pažvelgti į nuostabų kraštovaizdį ir mėgautis jūros dvelksmu, Rethymno ir Platanias yra neišvengiamos vietos Kretos saloje. Lankytojai gali tikėtis patirti tikrąją graikišką svetimšalį ir palikti su nuostabiais prisiminimais bei noru sugrįžti.

Maistas Retimnas - Platanias

Rethymno - Platanias, Graikija, yra vienas iš tobuliausių kelionių tikslų, į kurį verta nuvykti. Šis nuostabus regionas siūlo ne tik įspūdingą gamtą ir nuostabius vaizdus, bet taip pat ir gausybę vietos kultūros bei tradicijų.

Vienas iš pagrindinių dalykų, ko verta paragauti Rethymno - Platanias, yra vietinė virtuvė. Tai tikras skonis malonumai, kurie leidžia mėgautis nuostabiais Graikijos patiekalais. Nepamirškite paragauti garsiojo souvlakio - įvairių rūšių mėsos gabalėlių ant iešmelio, keptų ant laužo. Tai yra tikras šaltinis išskirtinių skonių. Be to, Graikija taip pat garsėja savo šviežiais jūros gėrybėmis - žuvimi, krevetėmis ir kalmarais. Visi šie patiekalai puikiai derinasi su Graikijos tradiciniu alumi arba stiklinėmis skanių vietinių vynų.

Gamtoje yra daugybė dalių, kurių verta pamatyti Rethymno - Platanias. Vienu iš šių reikalų yra Rethymno miestas, turintis senovinį žavesį ir puikiai išsaugotą viduramžių architektūrą. Vienetų mėgėjams leidžiama pasinerti į senovės mitologijos pasakojimus, aplankant Rethymno forteksą ar pasivaikščiojant senamiestyje.

Be to, regionas pasižymi savo nuostabiais paplūdimiais. Platanias paplūdimys yra vienas iš įspūdingiausių ir populiariausių Graikijos paplūdimių. Šviesios smėlio bangos, švarus vanduo ir saulėtas klimatas sukuria tobulą aplinką poilsiui ir vandens pramogoms. Paplūdimio pakrantėse yra gausybė chilautų, kavinukių ir barų, kur galima atsipalaiduoti, gurkšnoti gaivius kokteilius ir mėgautis gražia saule.

Pokyščio atstume nuo Rethymno - Platanias yra ir UNESCO pasaulio paveldo objektai. Viens iš jų yra Knosos archeologinis kompleksas, kuriame galima įsigilinti į senovinę graikų istoriją ir matyti nuostabius archeologinius rūmus. Tai vienas iš turistų mėgstamiausių objektų regione.

Galų gale, Rethymno - Platanias pasižymi daugybe vietos švenčių ir renginių metų bėgyje. Šie kultūriniai renginiai leidžia keliautojams artimiau pažinti vietos gyventojų gyvenimo būdą ir šventavimus. Pasipuošiant tradiciniais šokiais, muzika ir vietinėmis tradicijomis, vietiniai gyventojai nuoširdžiai priima svečius ir dalinasi savo kultūros palikimu.

Visumoj, Rethymno - Platanias yra tobulas kelionės tikslas, kurį verta aplankyti. Čia galima mėgautis unikaliu virtuvės skoniu, įspūdinga gamta, istoriniais paminklais ir vietos kultūros renginiais. Jūs tikrai neapsieisite be nuostabių prisiminimų ir įspūdžių iš šio gražaus Graikijos regiono.

Nuostabios lankytinos vietos Retimnas - Platanias

Rethymno, esantis Graikijoje, yra tikras rojus keliautojams, ir jis turi daugybę nuostabių vietų, vertų aplankyti. Keliautojui Platanias gyvenamajame rajone yra daug atrakcijų patalpose ir išorėje. Tai nuostabi vietovė Graikijos salai Kritui, taigi čia yra daugybė žavesio.

Viena iš pagrindinių vietų, kurią verta pamatyti, yra Rethymno senamiestis. Senamiesčio gatvės labirinte galite pasivaikščioti sužinodami apie graikų ir venecijos istoriją. Apmusę tamsiose gatvelėse rasite daugybę tradicinių kavinukių, parduotuvių ir restoranų, kuriuose galėsite ragauti vietinių patiekalų. Istorinio Fortezės uosto, vieno seniausių pastatų Kritime, apsilankymas tikrai nusipelno. Iš viršaus galima pamatyti gražią Rethymno panoramą.

Viena iš populiariausių vietų Rethymno rajone yra Preveli pliažas. Tai nuostabus smėlio paplūdimys, einantis pro Preveli upę, supintą tamsiųjų kalnų, iki jūros. Pliaže taip pat galima rasti egzotiškų palmių miškelį, kuris suteikia jums tokio pobūdžio salos atmosferą. Poilsis Prevelyje gali būti tikras mėgavimasis gamtos grožiu.

Platanias taip pat gali pasiūlyti daugybę veiklų. Jei norite aktyvaus poilsio, galite išsinuomoti vandens sporto priemonę ir mėgautis Graikijos viduržemio jūra. Netoliese esantis Botaniškasis sodas yra ramus kampelis, kuriame galite pasivaikščioti tarp egzotiškų augalų ir pasigrožėti jų gražumu.

Be to, į Platanias verta apsilankyti vietiniuose restoranuose ir ragauti autentiškus kritiškus patiekalus, tokiais kaip suvožti arba Kritimo salotos. Taip pat galite apsilankyti viename iš vietinių turgų ir nusipirkti vietinių produktų, tokių kaip alyvuogių aliejus, šviežios daržovės ir Kritimo sūriai.

Graikija yra žinoma dėl savo kultūros ir istorijos, todėl verta apsilankyti viename iš vietinių muziejų ar architektūrinių paminklų. Pavyzdžiui, vietiniai katalikų bažnyčia ir Rethymno katedra yra gražūs pastatai, kuriuos verta aplankyti, norint sužinoti daugiau apie vietinę religinę istoriją.

Be to, Platanias gyvenvietėje yra daugybė paplūdimių, kur galite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis Graikijos saule ir jūra. Galite pasirinkti tarp organizuotų viešbučių paplūdimių, kurie siūlo įvairias veiklas ir paslaugas, arba rasti ramų užkampį, kurį galėsite tyrinėti.

Galų gale, Platanias ir Rethymno regionas siūlo nuostabią atmosferą ir įvairias galimybes keliautojui. Nuo istorijos ir kultūros iki gamtos grožio ir puikių paplūdimių, čia ieškantys nuotykių tikrai rasi tai, ko ieško.

Geriausias laikas keliauti

Rethymno ir Platanias gražuolis:

Skristi į Graikijos salyno Kretos sala - nuostabi mintis. Ten gausu šilumos, ryškios saulės ir nepakartojamos gražiaplaukių mitologijos pasakojimų kvapo. Jei jau planuojate kelionę į Kretą, Rethymno bei Platanias miestai tikrai yra vieni iš tų, kuriuos verta aplankyti.

Norėdami patirti tikrąją Kretos atmosferą, geriausias laikas apsilankyti šiuose miestuose yra pavasaris arba rudenį. Šiais metų laikais oro temperatūra pakankamai šilta, bet jau ne taip gausi žmonių kaip vasarą, todėl galėsite mėgautis labiau ramia atmosfera.

Rethymno miestas užburia savo viduramžių gatvelėmis, užkamplaniais aikštėmis ir Baltosios kalvos tvirtovės siūlintimis. Miestą puošia tradicinės kavinių ir restoranų terasos, kuriose galėsite ragauti vietinę virtuvę bei išgerti puikų graikų vyną. Be to, reikia pažymėti, kad mieste kasmet vyksta tarptautinis muzikos festivalis, kuris pritraukia įvairių kultūrų atstovus.

Platanias, įsikūręs už žingsnio nuo Rethymno, siūlo kitaip neišparduotų patirčių. Šis turistų „eldorado“ žavi savo begalinių paplūdimių ir ryškiai mėlynais vandenimis. Tai puiki vieta ieškantiems šešėlio po palmėmis, siekiantiems nurimti ir tiesiog nusileisti smėlio paplūdimio guolęs girdint jūros šūksnius.

Rethymno bei Platanias - nepaneigiamai kelionių paradizas, kurio įsimylėsite nuo pirmo žvilgsnio. Todėl, jei norite atmosferiškos ir ramios kelionės, nesvarbu, ar tai būtų šeimos atostogos, ar romantinis kelionės pabaigos akordas, šie miestai tikrai tegul būna jūsų kelių sąraše.

Loading...
logo-up icon