location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Tanzanija

Tanzanija yra puiki turistinė vieta, ypač jos žinomas priejūris Zanzibaras. Zanzibaro salų grupė yra patraukli pasirinkimas turistams, ieškantiems nuostabių pliažų, vandens sporto veiklų ir kitų pramogų. Gandai apie baltųjų smėlių paplūdimius ir kristalaudi vandenį nėra perdėti - Zanzibaras iš tiesų yra nuostabus!

Be to, Tanzanija turi ir kitų unikalių pramogų. Ją apgyvendinantys liaudies papročiai, kultūra ir turizmas puikiai drauge sudaro įspūdingą ir novatorišką vaizdą. Taigi galite važiuoti į pramogų parkų, ekskursijas į džiungles ir net žygiuoti į žymiausius Tanzania nacionalinius parkus - visi yra izoliuoti ir nepaliesta gamta.

Rekomenduočiau Zanzibarą aplankyti nuo gruodžio iki kovo, kai yra sausas sezonas ir didelė tikimybė saulėtais orais. Tačiau, nepaisant jūsų data, Zanzibaras visada yra vertas apsilankymo. Tai malonus ir unikalus vietos kultūros bei fauna!

Maistas Tanzanija

Tanzania yra nuostabi šalis, kurią verta aplankyti keliautojams iš viso pasaulio. Tačiau yra viena Vieta Tanzanijoje, kuri yra visiškai unikali ir nepakartojama - tai yra taip vadinamas Zanzibaras. Tai tikrai yra viena iš tokių vietų, kurios atitinka visus keliautojų lūkesčius: nuostabus vandens gyvenimas, spalvingos koralų rifai, neturtingas savanorių gyvūnų fauna, džiuginantis kultūrinis paveldas, dvelkiantis istorijos ir maisto skoniai.

Keliautojų mėgstamos vietos Zanzibare yra didžiulė paplūdimių erdvė su nuostabiais smėlio krantais ir labai šilta vandens temperatūra. Čia rasite daugybę madingų kurortų, bet jeigu ieškote ramybės ir tylumo, tai Zanzibaro šiaurės rytuose randate ramybę, kurioje galite rasti ramybes savo mintims ir paprasčiausiai atsipalaiduoti. Čia rasite nuostabių paplūdimių su baltais smėlio krantais ir labai šilta vandens temperatūra. Taip pat galite leistis į kelionę į apytiksliai 50 km nutolusius komjaunuolius, kuriame yra nuostabi, gyvaus koralų rifų sistema.

Be to, keliautojai turėtų aplankyti Stone Town, kuri yra viena iš Zanzibaro patrauklių istorinių vietų. Tai ne tik atmosferiniai mėgėjų miestai, bet ir didelė Kultūros, kurioje rasite daugybę kultūrinių vietų, tradicinių maisto gamybos vietų, smulkių parduotuvių ir daugybę nuostabaus architektūros. Čia, be kito, galite pamatyti naujus pastatus, pvz., Pazangių pogrindžių ir šventyklos, kuriuos keliautojai turėtų aptarti.

Nirvanos maisto patirčių ieškantiems keliautojams Zanzibare yra tikras rojus. Labai verta išbandyti gamintus indus su skaniais jūros gėrybėmis, kormoranais ir kt. Vietinis turgus yra ne kas kita, kaip maisto mėgėjų Rizikinga sritis, kur galite išbandyti viskas.

Todėl, jeigu ieškote nuostabių paplūdimių, nuostabios vandens gyvybės, kultūrinio paveldo ir naujų maisto patirčių, Zanzibaras yra būtent toks vieta, kuri turėtų būti jūsų kelionės sąraše.

Nuostabios lankytinos vietos Tanzanija

Tanzanija, ypač Zanzibaras, yra įspūdinga vieta keliautojams nuvykti, nes čia yra tiek daug nuostabių dalykų, kurie verti pamatytų.

1. Pirmas ir svarbiausias dalykas, kurio negalima praleisti, yra Serengeti nacionalinis parkas. Tai yra viena iš didžiausių ir geriausiai išvystytų didžiųjų žvėryno nacionalinių parkų Afrikoje, čia galite matyti žvarbulus ir žirafas.

2. Kitas dalykas, kurio negalima praleisti, yra Kilimandžaras kalnas. Tai yra didžiausias Afrikos kalnas, o tikras iššūkis alpinistams.

3. Taip pat turėtumėte apsilankyti Ngorongoro krpstosa, nes tai yra viena iš tikrų vaizdų, kurie pačiomis gražiausios savo prasme pamatysite.

4. Jei ieškote kultūrinio patyrimo, turėtumėte apsilankyti Stone Town mieste Zanzibare, senamiestis išsiskiria savo mėlynais kilimais ir labirintais.

5. Dar vienas įdomus dalykas yra Žirnų salos, tai yra smulkus salos langelis, kuriame galite mėgautis kristalinio vandens paplūdimiais, dalintis paplūdimiu su carettos bite stebėti salos gyvūniją.

Tanzanija yra puiki vieta, kad galėtumėte įgyti ne tik kultūrinio patyrimo, bet ir žiūrėti įkvėpuojančias gamtos pažintis bei daug kitų nuostabių dalykų.

Geriausias laikas keliauti

Tanzanija yra nuostabi šalis su nepaprastu pobūdžiu ir kultūrine įvairove. Tačiau geriausias laikas keliautojams apsilankyti Tanzanijoje priklauso nuo jų kelionės pobūdžio ir norų.

Jeigu norite apžiūrėti didybę kilimandžaro, geriausias laikas yra sausio-kovo mėnesiai, kai orai yra šilti ir sausi. Taip pat puikiai tinka birželio-liepos mėnesiai, kai gausios lietuvės visiškai nesutrikdo kelionės.

Zanzibar regione yra tikrai karšta, o šilumos banga siekia aukščiausią tašką gruodžio–vasario mėnesiais, taigi žiemą kelionių planai į šį regioną nerekomenduojami. Tačiau saulėtas ir šiltas pasaulis atsiveria vėlyvą rudenį bei ankstyvą pavasarį, t.y. birželio-liepos ir lapkričio-gruodžio mėnesiais.

Taigi, keliautojai turėtų apsvarstyti savo kelionės planus ir pasirinkti tinkamiausią laiką priklausomai nuo reikiamų sąlygų ir užklausų. Kadangi žemesnės temperatūros ir sausa orų būklė gali reikšti patogesnį keliaujantį patiriamą įspūdį, tinkamo laiko pasirinkimas yra pagrindinis gero kelionių patyrinimo argumentas.

Loading...
logo-up icon