location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklionas - Stalida

Graikijos salos Kretos miestas Heraklion yra populiari turistinė vieta, kurią verta aplankyti. Šioje žavioje vietoje galima rasti kažką kiekvienam - nuo istorinės architektūros ir kultūros iki ramios pajūrio atostogų.

Heraklion yra Kretos sostinė, o tai reiškia, kad mieste yra daugybė kultūros ir istorijos paminklų, tokių kaip Fortezza tvirtovė, Arkadios vienuolynas ir Herakliono archeologinis muziejus. Čia taip pat galite aplankyti tradicinius turgus, kuriuose galima rasti vietinių produktų, tokį kaip alyvuogių aliejus, sūris ir vaškas, kurie nusipelno išskirtinio vietos skonio.

Jeigu jums reikia susigrąžinti jėgas ir atsipalaiduoti, turėtumėte apsilankyti Stalida miestelyje, esančiame Herakliono regione. Šis kurortinis miestelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ramią, jūros atostogas. Čia galite pasimėgauti smėlio paplūdimiais, plaukimu ir aktyvumu jūroje, o vakarais mėgautis vietinės virtuvės valgiais atvirame ore restoranuose ir kaviniuose.

Galite veltui praleisti savo laiką, skraidydami per pasaulį, kad atrastumėte gražiausias vietas. Heraklionas-Stalida yra viena iš turistinės vietos Graikijoje, kuri verta žinoti. Tai miestas, kurio niekada nepaliksime be įspūdžių.

Maistas Heraklionas - Stalida

Keliautojams, kurie lankosi Herakliono ir Stalidos miestuose, yra daugybė galimybių paragauti vietinių patiekalų ir to, ko negalima rasti kitur. Mėgstantys jūros gėrybes tikrai džiaugsis ferskosios žuvies, kurios tiesiogiai atkeliauja iš vietinių žvejų laivų. Be to, krevecių patiekalai taip pat yra populiari vietinių restoranų pasirinkimas.

Taip pat verta išmėginti grikių salotas, kurios yra sveikos ir skanios. Jų pagrindą sudaro grikių kruopos, kurias papildo pomidorai, agurkai, alyvuogės, salotos, svogūnai ir feta sūris. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori valgyti lengvus ir sveikus patiekalus.

Gyvenimas Graikijoje be saldumynų neįsivaizduojamas, ir vietiniai desertai tikrai verti pabandyti. Būtų visiškai neteisinga palikti vietą be skanios baklavos - tai yra sirgaliai, kuriame yra daug plonų sluoksnių tešlos, tarp kurių gausu korekčių. Šis sirgalis yra pagardintas medumi ir apibarstytas pečių riešutų gabalėliais. Taip pat verta paragauti kataif - tai yra saldainis su švelniu saldžios grietinėlės skoniu, pagardintas cinamono skoniu ir viršutiniu sluoksniu iš kapotų ryžių.

Be šių gražių ir skanių patiekalų, Heraklionas ir Stalida turi daugybę kavinių, kuriose siūlomas vietinis kavos skonis su mielėmis ir skaniomis užkandėlėmis. Po intensyvių turų ir daugelio pramogų, tai yra puikus būdas atsipalaiduoti ir pasikalbėti su kitais keliautojais.

Nesvarbu, kokie jūsų skonio malonumai, Heraklionas ir Stalida siūlo daugybę gerų patiekalų ir gėrimų, kurie paliks jums skonį ilgam laikui atmintyje. Būtinai išbandykite šiuos patiekalus ir sužinokite, kodėl graikų virtuvė yra tokia garsioji ir populiari visame pasaulyje.

Nuostabios lankytinos vietos Heraklionas - Stalida

Ši keliautojų maršrutas yra tikrai malonus ir siūlo daugybę nuostabiai gražių vietų, kurių verta apsilankyti, pradedant nuo Heraklions miesto. Ten galite apsilankyti gražiuose miesto kvartaluose, kuriuose galima pasinerti į vietinę kultūrą, sužinoti apie Kreta ir jos istoriją. Tuo pačiu metu verta aplankyti Irakliono archeologinę muziejų, kuriame yra didžiulė kolekcija klastingų kultūrų meno kūrinių.

Toliau nuvykę į Stalidą, turėtumėte aplankyti nuostabius paplūdimius, kuriuose galite mėgautis ilgais pasivaikščiojimais ir nardymais. Nuo ten galite nuvykti į kaimą Lychnostatis, kur galite pamatyti tradicinius Kretos namus ir sužinoti daug apie vietos kultūrą ir gyvenimo būdą. Dar viena vietą, verta aplankyti, yra Knosso paleolitinis rūmai, kurie yra vieni svarbiausių Kretos archeologinių paminklų.

Visa ši kelionė yra vėsinanti ir ypatingai maloni, o Kefalonijos kraštovaizdžiai visada bus nepamirštamai gražūs!

Geriausias laikas keliauti

Heraklionas ir Stalida yra gražios vietos iš kurių viskas prasideda pažymėjus tinkamiausią datą išvykimo planavimui. Iš tiesų, geriausias laikas lankyti šias vietas būtų nuo gegužės iki birželio mėnesio. Šiuo metu oro temperatūra pasieks geriausius rodiklius dieną, o naktį jums bus patogu miegoti, nes temperatūra bus pakankamai žema. Tiesa, šiuo laikotarpiu ir turistų būna daug, tačiau tai nesukels jums jokių problemų, nes abiejose vietovėse yra daug viešbučių ir nuomojamų butų. Jūs galėsite laisvai pasirinkti, kur ir kaip norite apsistoti. O didelės srovės turistų suteikia ir privalumų – bus galima daugiau atradimų ir įspūdžių rasti. Taigi, jei planuojate atostogas Graikijoje, gegužės ir birželio mėnesiai yra puiki data išvykimui į Heraklioną ir Stalidą.

Loading...
logo-up icon