location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Retimnas - Bali

Rethymno - Bali, Graikija, yra viena iš Graikijos labiausiai žinomų ir mėgstamų turistų vietų. Šis nuostabus kaimelis yra įsikūręs centrinėje Kretos salos dalyje, o jo gyvenamasis plotas yra tik staigmena visiems lankytojams.

Bali yra puiki pasirinkimo vieta tiems, kurie ieško ramybės ir komforto. Šis salos želpęs miestelis pasižymi turtingu kultūriniu paveldu ir nuostabiu natūraliu grožiu. Vietovė yra visaverčiai valdoma vietinių gyventojų, kurie garsėja savo sveikinimu ir draugišku požiūriu į svečius.

Bali garsėja savo dviem maloniais paplūdimiais, iš kurių vienas yra raminanti jūra, o kitas - smėlio paslaptis apsuptas kalnų ir mėlyno vandenyno. Stebinti Auksinė paplūdimys, paprastai yra lanko vietos turistai, kurie mėgsta ramų ir ramų dvasią. Čia galima pasimėgauti saule, šiltu smėliu ir gerti gėrimą iš kurios nors netoliese esančios kavinės.

Kalnų pakrantės gyventojai gali nueiti nakvynės vietą - kerpių paplūdimys. Iš tiesų, kerpių paplūdimys visada pritraukia didžiulį turistų būrį, turinčius savo mėgstamą banglentes. Keliaudami pakeliui į šį paplūdimį, galima praleisti akimirką kilsteliu energijos, klausantis molekulės'o medžiagų, paėmto iš vyksmo, o užuot traukant ir nieko nedarydamas sau, suteikiant jėgų. Turint tai omenyje, šioje tribūnoje galima rasti daugybę sportinės įrangos, nuo pliaukščių iki skutimosi ir plaukimo.

Be žinomų paplūdimių, Bali taip pat siūlo daugybę veiklos vietų turistams. Čia yra daugybė pirčių, restoranų ir barų, kuriuose galima paragauti vietinės virtuvės valgius ir nuostabius graikų vynus. Papildomai, vakarais galite mėgautis tradicinėmis Graikijos gyvos muzikos koncertais ir tradiciniu šokių spektakliu.

Bali miestelyje yra daugybė galimybių jachtos nuomai, valtių plaukimo ir galimybės nuvykti labai arti salos krantų. Taip pat rekomenduojame aplankyti kurortą iš anksto paruoštoje pilis, kuriose galite įsigyti tipiškas vietos gaminamas prekes, tokias kaip mediniai dirbiniai ir tekstilė.

Rethymno - Bali, Graikija, vieta, kur galite mėgautis nuostabiais paplūdimiais, puikia viešnage ir tyliu okoliu. Nepaisant to, kad tai populiari turistinė vieta, ji pasižymi neaiškumu, netoli gamtos grožio ir tik antrinėmis gatvėmis, kuriose galima mėgautis vietos maisto, kultūros ir laisvalaikio pramogų pojūčiu.

Maistas Retimnas - Bali

Rethymno, esantis Balioje, Graikijoje, yra stebuklingas miestelis, kuris neabejotinai vertas aplankyti kelionėje po šalį. Tiesiai į širdį įkrito našumas, ramaus viduržemio atmosfera ir nuostabus kraštovaizdis.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta aplankyti Balį, yra jo puikios paplūdimiai. Be galo didelės ir smėlio juostos šie paplūdimiai džiugins jūsų akis savo išskirtinumu ir švara. Niekas negalės atsispirti prieš banguotą jūrą ir malonius saulės spindulius, kurie linksminės kelionėje atvykusius turistus.

Rethymno taip pat pasižymi tradicinės kultūros ir architektūros gausa. Išilgai senamiesčio gatvių rasite gausybę kavinių, restoranų ir parduotuvių, kuriose galėsite skaniai pasimaitinti ir įsigyti vietinių gaminių. Mažosiomis, labirinto pavidalo gatvėmis pasivaikščioję pajusite tikrą graikiško gyvenimo ritmą ir pajusite šventinę atmosferą, kuri nuo seno persmelkia šias vietas.

Rethymno pilies, kuri buvo pastatyta Viduramžiais, grožis neabejotinai apims jūsų akis. Padavusios skelbti istoriją, didžiulės pilis sujungs jus su praeitimi ir suteiks galimybę suggestively suvokti vietos istoriją. Be to, Rethymno kaimynystė taip pat pasižymi graikų tradicijų ir architektūrinių bruožų gausa - tai tikrai verta pamatyti.

Galiausiai, nepraleiskite galimybės išmėginti vietinę virtuvę. Balio regionas pasižymi puikia ir autentiška Kretos virtuve, kurioje dominuoja šviežūs produktai ir žuvies gaminiai. Štai kodėl Bali yra idealus miestas gurmanams. Su skaniuose restoranuose rasite platus pasirinkimą patiekalų, tarp kurių neabejotinai išsiskirs įvairūs graikiški ir tradiciniai Kretos patiekalai.

Apibendrinant, Rethymno - Bali miestas Graikijoje leis jums patirti magišką nuotykį, kuriame susilieja nuostabus paplūdimių grožis su gausia istorija ir autentiška Kretos kultūra. Tai vienas iš tų miestų, į kuriuos norėsite sugrįžti vėl ir vėl, kad atgaivintumėte savo sielą ir atpalaiduotumėte nuo gyvenimo šurmulio.

Nuostabios lankytinos vietos Retimnas - Bali

Rethymno - tai graikiškas miestas, įsikūręs Kritės saloje, o nedidelė šalia esanti kurortinė Bali užburia savo grožiu bei jūros apsuptybe. Keliautojui, atvykstančiam čia, tikrai būtų verta pamatyti kelias puikiąsias vietas.

Pirmoji vieta, kuri verta apsilankyti, yra senamiestis, kuris puošiasi nuostabiais venecijos stiliaus pastatais ir siauromis gatvelėmis. Galėsite pasivaikščioti po labirintu primenančias gatves, apžiūrėti 16 amžiaus fortifikacijas ir mėgautis nuostabiu miesto kraštovaizdžiu iš tvirtovės viršūnės.

Toliau keliaunčiai būtina aplankyti Rethymno paplūdimį, kuris laukia su smėlio pakrantėmis ir kur kas mažiau lankytojų palyginti su kitais Kretos rajonais. Šis paplūdimys yra idealus pasirinkimas norintiems išvengti perpildytų vietų ir mėgautis ramybe, o jūros vanduo yra nuostabus prisimenant stiklui. Tai puiki vieta norint ramiai atsipalaiduoti ir pabūti vienu su gamta.

Rethymno rajone taip pat rasite keletą nuostabių ir išskirtinių paplūdimių, kurie maloniai nustebins keliautoją. Pavyzdžiui, Panormos paplūdimys yra maloni ir tylus vieta, kurioje galėsite mėgautis aiškiais vandenimis ir nuostabia gamta. Taip pat verta pasižvalgyti jaukioje apylinkėje ir aplankyti kitus paplūdimius, kurie atitiks skirtingus skonius ir poreikius.

Baigiant savo kelionę Rethymno, negalima pamiršti aplankyti Bali. Šis žvejų kaimas yra žinomas dėl nuostabaus jachtų uosto ir gražių paplūdimių. Esantys netoli kalnų ir sužaliasusių dirvožemių, Bali įkvepia ramybe ir tyla. Verta aplankyti Pietinės Bali paplūdimiuos, kuris turi savo žavesį ir mažesnį lankytojų srautą, todėl tikrai leis jums atsipalaiduoti ir mėgautis netrikdytu poilsio metu.

Rethymno - Bali yra tikrai kelionės vertos vieta, kurioje keliautojai ras ramybę, natūralią grožį ir malonumą tyrinėti šių vietų unikalumus. Nepamirškite išbandyti vietinės virtuvės ir mėgautis tikrais graikiškais patiekalais, o tai tikrai padės sukurti neprilygstamą kelionės įspūdį.

Geriausias laikas keliauti

Rethymno - Bali, Graikija, yra nuostabi vieta, kurią keliautojai gali aplankyti bet kuriuo metų laiku. Tačiau, jei norite išvengti per didelio sausros ar šaltų žiemos dienų, geriausias laikas apsilankyti šioje pakrantes viliojančioje vietoje yra nuo gegužės iki spalio mėnesio.

Gegužėje ir birželio pradžioje, Rethymno - Bali tampa malonia ir šiltuoja, atvykstantių keliautojų ji dar neužplūsta. Oro temperatūra šiuo metu svyruoja nuo 20 iki 25°C, sukeldama puikų klimatą, kad galėtumėte mėgautis paplūdimiu ir jūros vandeniu. Be to, kadangi turizmo sezonas tik pradedamas, vėlai gegužėje savo keliones į Rethymno - Bali galite planuoti šiek tiek pigiau.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiai būna karšti ir labai sausi, todėl šiame laikotarpyje keliaujantiesiems reikėtų pasiruošti dideliam saulės poveikiui. Oro temperatūra gali siekti net iki 35°C ir dėl to kelionės metu geriau pasirūpinti nuolatiniu hidratacijos būdu ir apsaugoti savo odą nuo per degimo.

Rugsėjo mėnesį klimatas dar išlieka šiltas, tačiau jau prasideda švelnėjęs žiemai metas. Oro temperatūra nukrenta iki apie 25°C, o miesto gatvėse prasideda ramesnis laikotarpis be didelio kieko turistų. Rugpjūčio gale, apsilankymas Rethymno - Bali gali būti puiki idėja, turint omenyje, kad dauguma švenčių pasibaigė, o daugelis kelionių agentūrų siūlo nuolaidas savo paslaugoms.

Spalio mėnesį prasideda ruduo, bet klimatas vis dar turi malonių ryškumų. Oro temperatūra svyruoja apie 22°C, ir nors jūra gali būti šiek tiek vėsoka, paplūdimiai nebūna taip užpildyti kaip vasaros šurmulys. Šiuo metu miesto gatvėse galima pajusti ramybę ir puikiai išvengti didžiulio kiekio žmonių.

Vis dėlto, vienas dalykas, turint omenyje Rethymno - Balio grožį, yra tai, kad šis regionas yra gražus visus metus. Netgi žiemos mėnesiais, nors oro temperatūra gali nukristi iki 15°C, Rethymno - Bali vis tiek įspūdinga su savo žavingais gatvelėmis ir medžiais. Tai gali būti puiki galimybė pamatyti kitokį Graikijos kranto variantą be per daug turistų antplūdžio.

Galutinėje analizėje, geriausias laikas apsilankyti Rethymno - Bali priklauso nuo jūsų interesų ir pageidavimų. Tai vietoje, kurioje visada galite rasti savo skonį tinkantį laiką.

Loading...
logo-up icon