location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtiniai Arabų Emyratai (UAE) yra nuostabi turistinė vieta, turinti daugybę paminklų ir atsipalaidavimo galimybių. Šis kraštas yra žinomas kaip patraukli vietovė turistams, nes yra viskas, ko reikia norint patirti nuostabų nuotykį.

UAE turi daugybę nuostabių vietų, kurias galima aplankyti. Viename iš jų yra didžiulis Dubaio dangoraižių miestas. Turistai mėgsta aplankyti Burj Khalifa – aukščiausią pastatą pasaulyje, o taip pat patikrinti didžiulius prekybos centrus ir turtingas paplūdimių zonas. Abu Dabis, kitas miestas, yra žinomas dėl savo gražių mezquitų, o oazė Al Ain yra vieta, kurioje turistai gali susipažinti su vietiniu gyvenimu.

Kitas didelis turizmo objektas yra Spalvingasis kalnas, kuris yra puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo triukšmo ir atsipalaiduoti. Tiesa, jo pasiekti reikia nemažai laiko ir pastangų, bet tai verta to. Jei ieškote nuotykio, rekomenduojame aplankyti Living Desert parką, kuris atlieka funkciją rezervato ir zoo. Jame rasite įvairių vynmedžių, gyvūnų ir daug ką kitą.

UAE – tai didelis ir įvairus kraštas, kuris atitinka visus turisto poreikius. Patogus susisiekimas, puikūs viešbučiai ir nakvynės variantai, maisto kultūra, paplūdimiai ir pasiruošimas turistams – tai visa, ko reikia norint patirti nepakartojamą kelionę. Taigi, apsilankę Jungtiniai Arabų Emyratai, tikrai neapsieisite be įspūdžių.

Maistas Jungtiniai Arabų Emyratai

Jei planuojate keliauti į Jungtines Arabų Emeritų Valstijas, turi būti pasiruošęs patirti visą naujovių ir tradicijų mišinį, kuris yra tokioje šalyje. Be to, kaip viešbučių ir restoranų Mekos, turite paragauti vietinių patiekalų:

1. Falafelai - tai puikus baltasis pistacijos kukurūzai pagamintas iš visų pupelių, kuriose yra susmulkintas petražolė, česnakai, svogūnai, kviestiniai druskos, kuminas ir kitos prieskoniai. Virti aliejuje ar kepti, falafelai paprastai valgomi su humusais, kurie yra garbanzos pupelių pasta.

2. Luqaimat - tai Didžiojoje Arabijos ​​pusiasalyje populiariomis maisto ragout, kurio pagrindą sudaro kimštuko tešla. Jie yra kepti garų garineje krosnyje. Luqaimat paprastai valgomi su spanguolės ir cinamonu dedekle.

3. Shawarma - tai gardus, gana lengvas ir pigus kibinas su mėsa ir krosnyje skrudintu duona. Kitaip nei Al Pastor, kuris yra Mexico garbanzos su jautiena, vištiena ir kiauliena, Shawarma yra populiari Lietuvoje ir Viduržemio jūros šalyse. Jie paprastai valgomi su induose ir garšinami figuriniais garbanzos ir kitomis kukuruomis.

4. Humus - tai švelni, dekoratyvinė ir debesimi ingų pasta, pagaminta iš garbanzos pupelių, susmulkintų česnakų, citrinos kepenų, tahino atsargų ir alyvuogių aliejaus. Tai gali būti valgoma kaip majonezas kaip salotų padažas arba kaip šokolado pyragas, papuoštas sezamo sėklomis arba kuminais.

5. Machboos - tai gardus ir ryžių patiekalas, pagamintas tradicinėmis regiono prieskoniais, tokiais kaip safranas, kuminas ir kvepalų. Į jį įdėta mėsa, dažnai vištiena, okių mėsa arba kiečiausiai jūrų gėrybės, taip pat svogūnai ir pomidorai.

6. Kebabs - tai labiausiai tradiciniai mišiniai su mėsa, atrodo kaip mėsos blynai. Jie yra gaminami iš vištienos, kiaulienos arba jautienos, pabarstyti prieskoniais ir kepti ant grotelių, su serviruotais salotomis ir lazdyno riešutais.

Jei esate tikras gamtos mylėtojas, tuomet Jungtines Arabų Emeritų Valstijos taip pat gali suteikti jums daug nenumaloniai aktyvios atrakcijos, tokios kaip dykumoje sėdėimas, suktinis ar naktiniai bėgikai. Svarbiausia yra prisiminti, kad laikantis spalvotų tradicinių kostiumų ir kitų kultūrinių elgesio normų yra gerbiantys vietos žmones ir kultūrą, taigi draudžiami alkoholis greitai ir laisvai vairuoti.

Nuostabios lankytinos vietos Jungtiniai Arabų Emyratai

Jungtiniai Arabų Emyratai yra žinomi kaip didžiausias sklypas arti Viduržemio jūros, kuriame kada nors gyveno žmonės. Keliautojai, lankantys šią šalį, pamatys ne tik neįtikėtinas pastatas, bet ir didžiulius vandens telkinius, žaliasias kelius, smėlio kalnus ir tikrai stulbinančius dangoraižius.

Vienu iš populiariausių objektų laikomas Burj Khalifa dangoraižis, esantis Dubajaus mieste. Jame yra 820 metrų aukščio bokštas, vadinamasis „The Dubai Fountain“, kurio vandens šou trunka apie 6 minutes ir surenka tūkstančius žiūrovų.

Jei norite pažvelgti į futuristinį gyvenimą, apsilankykite „Masdar City“, mieste, kuris visiškai yra atsinaujinančių energijos šaltinių ir automobilių miestelis.

Kiti rekomenduojami objektai yra „Sheikh Zayed Grand Mosque“, Abu Dhabio miesto mečetė, ir Al Ain Oasis, bet tai tik keli objektai, kuriuos verta aplankyti, kai keliuosite į Jungtines Arabų Emyrates.

Geriausias laikas keliauti

Jei norite patirti gausybę kultūrinių nuotykių ir pramogų, Jungtiniai Arabų Emyratai (UAE) yra vieta, kurioje verta apsilankyti. Nepaisant to, koks yra jūsų kelionės tikslas, geriausias laikas aplankyti šią šalį yra nuo lapkričio iki kovo mėnesio. Per šį laikotarpį oras yra švelnesnis, netrukdo karštas drėgnas vėjas. Jei keliaujate siekdami atostogų, verta pasirinkti saulesnius mėnesius.

Tačiau pasirinkimas taip pat priklauso nuo to, kokių vietų planuojate aplankyti - ar tai būtų dykuma, kuriose yra ekstremalus dykumos žygis ir kamuolys leidžiamas, ar miestas, kuris primena futuristišką fantaziją, kaip "Dubajus". Taigi nereikia pasirinkti tik vieno laiko, kad galėtumėte apsilankyti visuose įdomiuose taškuose.

Be to, pabandykite aplankyti šalį aukštos sezono viduryje. Per šį laikotarpį patirsite didesnį turistų srautą bei kainos gali būti aukštesnės nei per žemąją turistinę sezono dalį. Nepaisant to, kada planuojate keliauti, UAE yra fantastiškas tikslas, kuris siūlo nuotykių kiekvienam keliautojui.

Loading...
logo-up icon