Apie mus

Happy Join UP! tourist

Kelionės su Join UP! Baltic.
Prisijunk!

Gyvenimas pasikeičia, kai jame atsiranda kelionės.
Mes, Join UP! žinome, kaip kiekvieną jūsų kelionę padaryti tobulą.

Kodėl?

Istorija. Join UP! Ukrainos kelionių organizatorius, kurio istorija prasidėjo 2010 m. Per šį laikotarpį įmonė tapo turizmo srities lydere, kasmet su mumis atostogauja daugiau nei 1 mln. turistų.

Geografija. Kelionių organizatorius jau sėkmingai veikia Baltijos šalių, Ukrainos, Moldovos, Rumunijos ir Kazachstano rinkose.

Įvairiapusiškumas. Mūsų pasiūloje stiprus produktas, palankios kainos, išskirtiniai viešbučiai ir skrydžiai vykdomi nuosavais lėktuvais. Visada stengiamės atrasti egzotiškas šalis ir turėti konceptualų požiūrį į poilsį jau žinomose kryptyse.

Strateginiai partneriai. Nuo 2018 m. svarbus Join UP! partneris! – skrydžių bendrovė „SkyUp Airlines“. Aviakompanija turi 12 modernių vidutinio nuotolio orlaivių, kurių vidutinis amžius - 14 metų. Taip pat siūlome papildomas paslaugas - vietos lėktuve pasirinkimą, papildomą bagažą ir gyvūnų pervežimą.

Patirtis. Turime didelę patirtį turizmo sektoriuje, aktyviai plečiamės, kuriame tendencijas ir padedame su mumis dirbančių agentūrų augimui ir plėtrai. Žinome, kaip sukurti puikų turizmo produktą, kurį jau dabar galima įsigyti ir Baltijos šalyse.

Misija ir vertybės. Mūsų tikslas - įtraukti žmones keliauti keičiant jų pasaulėžiūrą. Tikime, kad kelionės, tai daugiau nei poilsis - tai įkvėpimas ateities pokyčiams ir puiki galimybė tapti atviriems laukiančioms naujovėms.

Join UP! Baltijos šalyse

Baltijos šalys. Kelionių organizatorius Join UP! Baltic pradėjo veiklą 2022 m. balandžio 13 d. Šiuo metu kelionių organizatorius veikia Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Mūsų biurus galite rasti: Vilniuje, Taline ir Rygoje (pagrindinis biuras Baltijos šalyse).

Komanda. Baltijos šalių komandą sudaro profesionalai, įgiję didelę patirtį turizmo srityje, turintys išsamią informaciją apie produktą, kurie padės jums visais veiklos klausimais.

Kelionės visiems. Kelionių organizatorius siūlo įvairaus tipo atostogas: šeimoms su vaikais, didelėms kompanijoms, bei tiems, kurie neįsivaizduoja savo atostogų be sporto ar vakarėlių, nori privatumo ir romantikos – visada padėsime rasti idealų variantą.

Biurai

 • Atstovybė Vilniuje:
  Verslo centras ONE,
  Ukmergės g, 322, 2 aukštas
  LT-12106
 • Atstovybė Taline:
  "Zenith" verslo centras, 4 aukštas
  Narva gatvė 7B - 403, Talinas, Estija
  EE-10117
 • Centrinis biuras:
  "Unity" verslo centras, 2 aukštas,
  Vienības gatvė, 109, Ryga, Latvija
  LV-1058

Kontaktai

Telefonas

 • +370 5 260 26 60
 • Darbo dienomis: 9:00-18:00
  Šeštadienis, sekmadienis: nedirbame

logo-up icon