location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Lassithi - Plaka

Lassithi - Plaka yra nuostabi turistinė vieta, esanti Graikijoje. Ši vieta yra labai patraukli dėl savo nuostabaus grožio ir turtingos istorijos. Lassithi - Plaka yra smailus kaimas, kuris yra apsuptas kalvų ir apsaugotas nuo vėjo, todėl jame visada yra saulėtos vasaros dienos. Tai yra vieta, kurioje galite mėgautis gamta ir ramybė, kai tu ruošies nepasikliauti traukiniu arba automobiliu.

Viena iš pagrindinių turistinių vietų Lassithi - Plakos srityje yra Lassithi Highland, kuris yra aukščiausia santuoka Europoje. Tai nuostabi kalnų zona, kuri yra puiki pramoga keliautojams, mėgstantiems keliauti po kalnus. Be to, ši zona taip pat yra garsia dėl savo įspūdingų kapinių, kurie yra bendrojo žinomo mito apie Dievo Zeus užburta vieta.

Kitas sukrečiantis vienetas yra Diktaiono rūmai, kurie yra vienas iš seniausių Graikijos miestų. Tai buvo vieta, kurioje buvo statoma žymiausia ir didžiausia Graikijos architektūros katedra, Diktiono rūmai. Šie rūmai pastatytų nuostabių kalvų ir fantastiškų kalvų apšlaitų istorija yra tiesiog nuostabi.

Be to, Lassithi - Plaka yra patraukli dėl savo maisto - graikų maistas yra žymus savo skrydžio ir skoniu. Natūralūs produkai yra labai populiarūs čia - rekomenduojame išmėginti šviežias žuvies, kiaušinių ir pieno produktų, taip pat uogienių ir džemų!

Atvykus į Lassithi - Plaka, turite patirti Graikijos kultūrą, keliaudami po miestą ir tyrinėdami vietinius papročius. Vietiniai žmonės tai yra labai draugiški ir pasiruošę padėti savo svečiams - tai tikrai nuostabi vieta aplankyti!

Maistas Lassithi - Plaka

Jeigu keliaujate į Graikiją ir randate save Kretos sala, tai turėtumėte pažinti ir jos rytinės dalies grožį. Tarp kitko, vienas iš labiausiai žinomų ir mielų Kretos miestelių yra Lassithi - Plaka. Šis miestas tikrai vertas dėmesio, nes čia randama daug visko, kas patiks keliautojams.

Vienas iš labiausiai įspūdingų Kretos miestelių yra Lassithi ir jo Plaka dalis. Tai maža kaimyninė gyventojų bendrija, esanti tiesiog po Dikti kalnu ir įsikūrusi netoli Eloundos. Tiesą sakant, Plaka yra labiau kaip tik tarpinė zona tarp Lassithi ir Eloundos, bet tai nevaržo jos žavesio ir reikšmės keliautojams.

Svarbiausias Lassithi - Plaka miestelių pliusas yra jų nuostabios ypatybės ir kraštovaizdis. Tai yra vieta, kurioje turistai gali pamatyti ir patirti daugelį nuostabių gamtos stebuklų. Tarp jų yra galingi kalnai, tokie kaip Dikti, ir skaidrus vanduo, tekančios upės, o taip pat ir laukai, viršijantys šimtų hektarų. Be to, Plaka taip pat garsėja vietinių patiekalų ir vynų degustacijų organizavimu.

Jei ieškote vietos, kurioje būtų galima išsiplėsti sielą ir atsipalaiduoti po sunkios kelionės, Lassithi - Plaka tiks kaip nekaltybė. Tarp daug pelnytų viešbučių, lankytojai gali pasirinkti pagal savo poreikius, kainų diapazonas ir kokybę. Net ir kai kurių viešbučių teritorija yra apsupta žalių augalų, o tai padaro šią vietą dar žavesingesne ir jaukesne.

Taigi, jeigu jūs dar neturite tinkamai pasiruošęs keliauti į Kretos salą, tai nereikia to kelti rimtai į širdį. Lassithi - Plaka mielavimas jūsų laukia ir laukia tik kelionės savininkų, kad pilnai pasimėgo jų turizmo tikslams.

Nuostabios lankytinos vietos Lassithi - Plaka

Lassithi yra nuostabi vieta Kretos saloje, kurią verta pamatyti keliautojui. Ypač tokios vietos kaip Plaka, kur galima pamatyti tokio tipo gyvenamąją vietovę Kretos saloje.

Plaka yra nedidelė kaimynystė su nuostabiu vaizdu į egejską jūrą. Ten galima rasti nuostabius kavinius, kur galima tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiu jūriniu vaizdu. Galite pasivaikščioti po gatves ir pamatyti gražias Girį, kurios yra reikšminga Kretos salos paminkla. Plaka taip pat yra vietovė, kur galima pamatyti šventyklą, skirtą merginoms, kurioms reikia gimdyti sūnų. Tai yra nuostabi vieta, kuri gali įkvėpti turistus ir suteikti jiems nuostabių atostogų prisiminimų.

Geriausias laikas keliauti

Lassithi - Plaka, yra ekologiška gražuolė Graikijos saloje Kretai. Ši vietovė yra patogi keliautojams visus metus. Vasara suteikia puikią galimybę mėgautis saulės spinduliais ir plaukimu jūroje, o ruduo bei pavasaris yra tinkami lankyti vietoves, kurių dar nespėjote atkartoti per savo keliones. Tačiau, pagrindinis lankytinas objektas Lassithi-Plaka yra Didysis Krentas, kuris yra tas pats nepakartojamas visus metus. Valentino dieną pasivaikščiojęte Turtukinio miestelio gatvėmis, jausitės puikiai. Taigi, kada nors skubėkite apsilankyti Graikijos vienpusiai mėlynos jūros paplūdimio dalyje.

Loading...
logo-up icon