location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Graikija

Greece yra viena iš populiariausių ir unikaliausių turistinių vietų pasaulyje. Ši graži šalis yra žinoma savo nuostabia gamta, tūkstančiais metų senumo kultūros ir architektūros, taip pat silpnomis olimpinėmis sporto šakomis. Tai puiki vieta pasirinkti, jei norite išvykti į nepaprastą atostogų kelionę.

Viena iš didžiausių Graikijos patrauklių vietų yra jos garsūs muziejai ir archeologiniai paminklai, kuriuos rekomenduojama aplankyti. Pavyzdžiui, Atėnų Akropolis yra viena iš seniausių ir puikiausiai išlikusių amfiteatrų pasaulyje ir yra viena iš daugelio iškilmingų vietų Graikijoje. Taip pat verta aplankyti Delfų archeologinį kompleksą, kuris taip pat yra laikomas vienu didžiausių Graikijos istorijos ir kultūros simbolių.

Be to, Graikija yra nesuskaitomų smulkmenų: nuo nuostabių jūrų krantų ir gražių kalvų iki kraštovaizdžio ir stilingų miestų, viskas yra unikalu ir daug spalvingų įspūdžių. Taip pat verta paminėti unikalias salas, tokiu būdu kaip Santorinė, su savo baltomis vilomis, kurių ilgai nepraleisite.

Visa tai yra tik trumpa apžvalga to, ką Graikija gali pasiūlyti turistams. Graikija yra universali vieta visiems: istorikams, keliautojams, romantikams ir visiems, kas nori patirkti unikalias keliones.

Maistas Graikija

Greece yra viena iš gerai žinomų keliautojų atrakcijų Europoje, ir to tam tikra prasme yra priežastis - jame yra daug kultūros, patrauklių lankytinų vietų ir išskirtinių patiekalų, kuriuos verta paragauti.

Vienas iš geriausių patiekalų, kuriuos turėtumėte paragauti, yra tzatzikis - tradicinis graikiškas gaminys, pagamintas iš jogurto, svogūnų, agurkų ir dažnai apibarstytas su grietine pekmezų. Be to, jie turi įspūdingą šilumos atspindžio ir papildomą skonį, didinantį humuso sodą ir greipfrutą, ypač karštą vasaros dieną.

Nuo miesto Grėvės, jūs galite pasiekti mėgiamas kalvas, pavyzdžiui, Akropolio ar Delfos. Tai yra vienos iš įdomiausių Graikijos turizmo vietų, kurias verta aplankyti. Kiekviena iš šių vietų yra pasakiška ir siūlo nepakartojamų kultūros istorijos akimirkų, kurie padeda suprasti Graikijos tradicijas ir paveldo svarbą.

Dar vienas vertas išbandyti tradicinis patiekalas yra gyros - virtas kiaulienos, kuris yra pjaustomas plonomis sijonomis ir dedamas į vidurį padažuojamo lašo kepimo plokštės. Tai yra patiekalas, apibūdinantis Grikišką kultūrą, tuo labiau, kad yra populiarios ės patiekalas tarp vietinių gyventojų.

Kitas patraukusis ir pramoginis miestas, kurį galite pamatyti yra Santorinė. Tai yra Graikijos sala, kuri yra nuostabi dėl savęs - kranto galite pamatyti nuostabus vaizdas, kuriuos sukurtos antiškos tvenkinys. Taip pat turite galimybę jaustis graikiškai neišvengiamais patiekalais ir Galima ten rasti brangius gerimus arbraistos kąsniais, padarantys atostogas net ir ypatingesnėmis.

Galiausiai, Graikijoje yra daugiau nei 6 tūkstančiai salų ir sala, kurių kiekviena turi savo kultūrą ir patiekalus, kurie yra vertimas paragauti. Būtent dėl to Graikija yra populiari ir tokiu pat populiarumo koeficientu reitinguojama turistų atrakcija, kurią verta aplankyti.

Nuostabios lankytinos vietos Graikija

Greece yra šalis, turinti daugybę gamtos grožybių ir kultūrinių paminklų. Čia yra keletas vietų, kurias verta pamatyti:

1. Atėnai - miestas, turintis ilgą istoriją ir kultūrinį paveldą. Jame reikia aplankyti Akropolį, Panatinaikos stadioną, Nacionalinę architektūros muziejų ir kitus kultūrinius objektus. Taip pat verta pasivaikščioti plytų gatvelėmis ir ragauti vietinius maisto produktus.

2. Santorini sala - tai gražiausios Graikijos salos su netikėta gamta ir nuostabia architektūra. Nepamirškite apsilankyti Ojoj santoriniame, Perivožiame ir kituose miesteliuose, kur ieškosite malonumo, nerūpestingumo ir savotiškumo.

3. Peloponesas - čia yra senovės graikiškų statinių kompleksai, surinkti iš marmuro ir užpildyti istorijomis. Be to, Peloponesas taip pat turi daugybę pjūklių, upių, kalvų ir kalvų takų, kurias verta pamatyti.

4. Korfu sala - tai viena iš Graikijos seniausių ir turtingiausių kultūros zonų, nusipelnanti aplankymo. Tai yra sala, kuriame galima pamatyti Archontiką Palaiokastritsą, Pirgos, Angelokastro tvirtovę ir kitus unikalius architektūros kūrinius.

5. Knososó labirintas - tai didžiulė senovės graikų sostinė, kuri nusipelno ypatingo dėmesio. Tai buvo didžiulė miesto teritorija, kuri buvo surinkta ir statyta su marmuro akmenimis neapykantos graikų laikais. Tai vieta, kurioje galite pamatyti daugybę senovės graikų paminklų ir atrakcijų.

Geriausias laikas keliauti

Geriausias laikas apsilankyti Greece yra nuo gegužės iki spalio mėnesio. Šiuo laikotarpiu oras yra šiltas ir sausas, o vandens temperatūra yra pakankamai aukšta, kad būtų lengva maudytis. Be to, daugelis renginių ir festivalių yra surengiami šiuo metu. Tačiau rekomenduojame vengti vasaros sezoną (birželis-liepa-rugpjūtis), nes tuo metu bus daug turistų ir aukštos kainos.

Loading...
logo-up icon