location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Lassithi - Vathi

Lassithi - Vathi, Greece yra viena iš populiariausių turistinių vietų Kretos saloje. Ši vietovė yra ypatinga savo gamtos grožiu ir istoriniais paminklais, kurie patraukia didelį skaičių turistų iš viso pasaulio.

Vathi miestelis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto triukšmo ir pasinerti į autentišką Kretos kaimo gyvenimą. Šio miestelio gatvės yra labai senos, apsuptos istorinių pastatų su tradiciniais Kretos kominais. Be to, Vathi taip pat yra garsus savo kaiminystės salų - Spinalongos ir Eloundos, kurie turi daug vietų, reikšmingų antikos laikais.

Vieta taip pat turi kelis puikius paplūdimius, kurie yra labai populiarūs vasaros sezonui. Pavyzdžiui, Voulisma paplūdimys yra garsus savo smėlio paplūdimiais ir tualetais. Šalia Voulisma yra Kitroplatia paplūdimys su puikiais vandens sporto galimybėmis.

Be to, Lassithi-Vathi yra žinomas savo tradiciniais restoranais, kurie siūlo skanų šviežių produktų meniu. Koks geriau būdas susipažinti su Kretos virtuve, nei išbandyti vietinius patiekalus?

Daugelis turistų, kurie aplanko Lassithi-Vathi, taip pat renkasi apsilankyti Mikenoje, Nikos Kazantzakis gimtinėje, ir Xerokampos paplūdimyje - vienoje iš saugomų Kretos gamtos rezervatų. Kai kurie netgi išsinuomoja automobilį ir keliauja Kretos saloje, kad galėtų pamatyti viską, ką ji turi pasiūlyti.

Visa tai padaro Lassithi-Vathi vienu iš labiausiai būtinų lankytinų vietų kiekvienam Kretos salos turistui. Tai tikrai nuostabi vieta, kurios jūs nesigailėsite, kad apsilankėte.

Maistas Lassithi - Vathi

Lassithi regionas yra tikroji Kretos perla, o Vathi miestelis - jo gėrio židinys. Keliautojams ten verta paragauti viską - nuo gamtos grožio iki autentiškos Kretos kultūros.

Vathi miestelis yra nedidelis, bet labai gardus. Vietiniai restoranai pasirūpins, kad kiekvienas lankytojas nusipirktų skanučių - garsiosios kretietiškos salotos ir kreveciukai yra išties nuostabūs. Be to, čia galima rasti ir kitų autentiškų Kretos patiekalų, pavyzdžiui, kojeles, gamintas iš įvairių žuvų rūšių.

Vathi miestelyje yra ir keletas vietinių parduotuvių, kuriose galima įsigyti rankų darbo suvenyrų arba tiesiog išbandyti gražų Kretos poilsį, pasikeliavus čia ir ten.

Be to, Lassithi regionas yra didžiulis - žmonės čia gali išvystyti nuostabią gamtą, pavyzdžiui, žalios kalvos ar gausią ir nepriekaištingą mirties ir herbotojos augalų gausybę. Taigi, jei turite laiko, verta užsukti ir į jų miestelį ir į jų apylinkes - jūs tikrai nepasigailesite.

Nuostabios lankytinos vietos Lassithi - Vathi

Lassithi regionas, kuriame yra Vathi miestas, yra apie keliolika kilometrų nuo Heraklėjo sostinės Kretos saloje. Tai yra viena gražiausių vietų Kretos saloje, kur keliautojai gali pamatyti nuostabius vaizdus ir pasimėgauti vietos tradiciniais patiekalais bei kultūra.

Vienas iš daugelio dalykų, kuriuos verta pamatyti Lassithi regione, yra Dikteon olos – legenda sako, kad šioje oloje gimė graikų dievas Zeusas. Tai yra puiki vieta, kurią reiktų pamatyti visiems mįlinantiems mitologiją, istoriją ir legendas.

Nuo Dikteon olos galima nueiti į Vathi miestą, kuris taip pat turi savo istoriją ir legendas. Miestą puošia nuostabūs gražiais židiniais ir paveikslais išpuoštų kavinių kiemai. Vathi miestas taip pat turi unikalų futbolo stadioną, padengtą žaliu dangumi, kuris pritraukia ne tik sportininkus, bet ir turistus.

Lassithi regione taip pat yra daug nuostabiai gražių ir populiarių paplūdimių, kuriuos galite aplankyti. Tarp jų yra Agios Nikolaos, Elounda ir Ierapetra. Keturiasdešimt penkių kilometrų ilgio kelių nuo Vathi miesto yra Sitia miestas, kuriame randama unikalių vietinių patiekalų ir gatvės meno.

Nuo Lassithi, taip pat lengvai galima pasiekti ir kitas Kretos salos vietas, tokias kaip Knossos arba Phaestos, kurias taip pat verta aplankyti. Tad jeigu planuojate kelionę į Graikiją, nepamirškite apsilankyti Lassithi regione, kad pamatytumėte ne tik salos mitologiją, bet ir įvairiapusišką jos kultūrą, paplūdimius ir skanius patiekalus.

Geriausias laikas keliauti

Lassithi-Vathi Graikijoje yra vienas iš tų magiškų vietų, kurias keliautojams siūlo aplankyti ne tik kelionių agentūros ar turizmo operatoriai, bet ir patys kelionės entuziastai. Ši vieta, garsėjanti savo nuostabia gamta, kultūros paveldu bei mažo kaimelio atmosfera, yra verta aplankyti bet kuriuo metų laiku, tačiau jei norite patirti Lassithi-Vathi tikrąją prasmę, geriausia tai padaryti pavasarį, vasarą ar rudenį.

Vasario ir kovo mėnesiais Lassithi-Vathi dažnai būna žemėsnuodžiais ir lietumi. Taigi, nebūtų rekomenduojama keliauti šiuo metų laiku, nes oras gali sugadinti jūsų kelionę. Tačiau, nuo balandžio iki gegužės ir tada nuo rugsėjo iki spalio mėnesio, Lassithi-Vathi oras būna pačiu geriausiu keliauti. Šiuo metų laiku temperatūros būna švelnios ir nesunkiai išlaikomos. Be to, šie mėnesiai yra geriausias laikas pamatyti gražius daugiavaisius laukus ir gėlių laukus, esančius visame kaimelyje.

Lassithi-Vathi poilsis yra nuostabus bet kuriuo metų laiku, tačiau, jei norite patirti visą jo grožį, rekomenduojame aplankyti jį nuo balandžio iki gegužės arba nuo rugsėjo iki spalio mėnesio. Tai yra geriausias laikas mėgautis šia kultūros perle, apsupta nuostabios gamtos vaizdais ir ramia, tikra kaimo gyvenimo atmosfera.

Loading...
logo-up icon