location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Lassithi - Istron

Lassithi - Istron yra nepaprastai graži turistinė vieta, esanti Graikijoje. Ši vietovė yra puikiai žinoma dėl savo ežero, kurį apsupti net 10 000 antikos laikų vandens kanalų. Be to, yra daugybė patrauklių paplūdimių, kurie yra maršrutų, kurie pritraukia tūkstančius turistų. Istron yra ypač populiarus dėl savo žavingų paplūdimių, tokio kaip karalienės ir Voulisma paplūdimys. Ten galite mėgautis krikštatėvių vaizdais, kurie yra tikras malonumas. Regionas taip pat yra žinomas dėl savo autentiškų Graikijos kaimų, kuriuose gyventojai yra labai atviri ir malonūs. Iš tiesų, Istron yra ideali vieta tiems, kurie nori pailsėti, pamatyti atnaujintą antikinės kultūros ir dabartinio Graikijos gyvenimo santykį. Be to, yra daugybė puikių restoranų, kuriuose galima paragauti vietinių specialybių ir žavios apgyvendinimo įstaigos, esančios šios vietos miesteliuose. Tai puiki vieta atostogoms, ypač tiems, kurie mėgsta ekskursijas ir atviro dangaus gamtos grožį.

Maistas Lassithi - Istron

Lassithi-Istron, Graikija yra nuostabus kampelis, kuris turi daug priežasčių, kodėl verta ten lankytis. Tiesiogine prasme, Istron yra apsuptas žalumos ir kristalinių vandenų, kurie padaro jį idiliška vieta pramogoms ir atsipalaidavimui.

Vienas iš privalumų, yra tai, kad neišeinant iš Istrono, Jūs turite galimybes pamatyti ne tik įspūdingų žuvų gausą, bet ir antikinius Graikijos paminklus. Taip pat galite apsilankyti vietinėje turgavietėje, kur galite nusipirkti vietinių produktų ir papuošalų. Be to, Istrone turite galimybę pabandyti autentiškus grikiškus patiekalus ir vynus, kuriuos siūlo daugelis vietinių restoranų.

Be to, Istrone yra daugiau nei 10 plažų, kurių gera dalis yra apdovanotos Mėlynąja vėliava (švelniai tariant aukšta kokybir) - tai rodo jų švaresnę ir patikimą malonumą vandenyje. Tai reiškia, kad turintys vaikus keliautojai gali būti tikri, kad jų vaikai gali ramiai mėgautis vandenynu.

Galite paimti siurprizą gyvendami vietinių giminaičių nuomai, kurie turi specialų žavesį ir jums suteikia galimybę patirti tikrąja Graikijos kultūrą. Jų šeimos namai papuošti violetiniais gėlėmis ir smaragdinių lapų kontūrais, o jūsų kieme yra užuojauta, apaugusi laukinėje gamtoje ir skleidžia patogumus.

Istrono platus pasirinkimas turėtų patikti keliautojams, ieškantiems karščio ir linksmybių, todėl tikrai verta aplankyti šį gražų Graikijos kampelį.

Nuostabios lankytinos vietos Lassithi - Istron

Lassithi- Istron yra nuostabus kampelis Graikijoje, kuriame yra daugybė vos netrintų paplūdimių, puikių restoranų su vietine virtuve ir įvairių turistinių vietų.

Viena iš pagrindinių vietų, kurias verta aplankyti Lassithi-Istron, yra Voulisma paplūdimys. Jis yra vienas iš gražiausių paplūdimių Kretos, su kristaliniu vandeniu ir baltu smėliu, kuris spindi saulės pašvietimu. Voulisma paplūdimys yra populiarus tarp keliautojų, bet jis nesčios per daug turistų, todėl jis yra labai ramus ir jaukus.

Kitos vietos, kurioms verta skirti laiko, yra tradicinė kaimelio giraitės, kur galima pamatyti, kaip gyveno ir gyvena vietiniai gyventojai, Maistrali paplūdimys, kuriame galima aplankyti vietinę turgelį ir išbandyti vietines delikatesus, ir Istrono miestelis, kuriame galima rasti įvairių vietinės gamybos suvenyrų.

Pasižiūrėjęs iš viršaus į Lassithi-Istron miestą, galima matyti stebuklingą vaizdą, kaip jūra lydasi su kalnais ir giriomis.

Nesvarbu, ką pasirinksite pamatyti, Lassithi-Istron visada siūlo įdomių ir stebuklingų vietų, kuriomis galima mėgautis atostogomis Kretos saloje.

Geriausias laikas keliauti

Lassithi - Istron yra viena iš Graikijos gražiausių vietų ir verta apsilankyti bet kuriuo metų laiku. Tačiau geriausias laikas keliautojams apsilankyti Lassithi - Istron yra nuo gegužės iki spalio mėnesio. Šiuo metu oro sąlygos yra itin palankios, vidutinė temperatūra yra apie 25°C, yra gausu saulės ir mažai kritulių. Tai yra ideali temperatūra, kad galėtumėte džiaugtis vietos paplūdimiais ir vandenynu. Be to, šios dienos yra ilgos, todėl galite pasinaudoti proga ir keliauti po visą regioną, mėgautis pasakiškais dramblių takais, pasivaikščioti po Girgenti ir kitas vietas, kurios atveria čia savo mėnesines galimybes. Tiesa, liepos ir rugpjūčio mėnesiais regione yra daugiau turistų, tačiau tai negali kelti rimtų problemų, jei galite planuoti savo kelionę anksčiau. Tad, jei planuojate apsilankyti Lassithi - Istron, Geriausias laikas Tai gegužės ir spalio mėnesiai, turizmo sezono pradžia ir pabaiga, kai turėsite geriausius metus mėgautis Graikijos paplūdimiais ir kultūra.

Loading...
logo-up icon