location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklion - Ammoudara

Heraklion - Ammoudara yra viena iš populiariausių turistinių vietų Graikijoje. Ši vietovė yra puiki kelionės vieta tiek poroms, tiek šeimoms su vaikais, tiek ir jaunimo grupei.

Ammoudara yra ilga, gera žinoma plaža su mėlyna vandeniu ir švelniai bėgančiomis bangomis, o miestas Heraklion yra užtikrinantis gausybę pramogų, tokių kaip lankymasis viešbučio baseine, žaidimai pliaže arba dalyvavimas vandens sportų veikloje.

Didelis pliusas yra ne tik šviežiu jūros grybu arba vietiniu grikių pyragu ir mėsingų kiekvieno lango viliojamų gamtos grožybių, bet ir netradiciniais pasirinkimais - gyros pica arba tradiciniu burgeriu, taigi ir skonių patenkintiems turistams tikrai nebus problemų.

Visas Heraklion-Amoudara kompleksas taip pat kelia gana didelį istorinį susidomėjimą, nes tai yra viena iš seniausių Kretos vietų. Ypač įdomu pamatyti (taip pat ir vaikams) didelius viduramžių, Venecijos ir bizantiniais laikais išlikusius pastatus, pavyzdžiui, tradicinę venecijos forteca, kuri yra išsilaikiusi nuo pat XVI amžiaus.

Trumpai tariant, Heraklion - Ammoudara yra puiki vieta atostogoms, kurios garantuotai nepaliks jūsų nuobodžiais. Šis regionas turi viską, ko reikia, kad kelionė būtų sėkminga: puikiai pritaikyti viešbučiai, gera mityba, įvairios veiklos ir įdomūs pramogų vietovės, taip pat gausybė geros nuotaikos ir nepamirštamų atostogų prisiminimų.

Maistas Heraklion - Ammoudara

Heraklionas yra Graikijos didžiausias miestas, kuriame turistai galėtų rasti daug įdomių vietų. Vienas iš tokių vietų yra Ammoudara, kurio paplūdimiai yra vieni gražiausių Graikijoje. Ši vieta yra taip pat gerai žinoma dėl savo malonių orų, kuriuos daugelis pavargusių keliautojų vertina labai aukštu lygiu.

Ammoudara taip pat pasižymi savo turistinėmis vietomis, tokiais kaip jachtų uostas, restoranai ir tradicinės tavernos. Čia taip pat galite atlikti daugiau veiksmų, pvz., paimti vandens sports, žygiuoti, žvejoti, žygiuoti žirgomis, taigi turizmo pramonei didžiuojamasi dėl to, kad čia keliautojai niekada nejus pasibaisėję.

Be to, Heraklionas taip pat yra turtingas istorijos ir kultūros paveldo. Knygų muziejus, vienas iš didžiausių Europoje, yra tik keletą mylių nuo Ammoudara. Taip pat verta aplankyti Herakliono architektoninę įvairovę, įskaitant Venecijos fortą ir katedrą Basilica di San Marco.

Verta paminėti, kad į Heraklioną lėktuvu galima nuskristi iš daugybės pasaulio miestų, todėl ši vieta tinka daugeliui keliautojų. Heraklionas yra vieta, kurioje galite rasti tiek pramogų, tiek kultūros, o Ammoudara paplūdimiai yra pats tikėtinas pritraukimo taškas jūros ir saulės mėgėjams. Tai vieta, kurioje rekomenduojama apsilankyti visiems, norintiems turiningai praleisti laiką ir pamatyti Graikiją nuo arti.

Nuostabios lankytinos vietos Heraklion - Ammoudara

Keliautojui, kuris lankosi Heraklion - Ammoudara, verta apsilankyti tiesioginiame Ammoudara paplūdimyje, kuriame galima pasimėgauti saule ir jūros vandeniu. Be to, verta apsilankyti Kazantzakis muziejuje, kuriame galima susipažinti su garsiuoju graikų rašytoju Nikosu Kazantzakisu. Taip pat verta pamatyti archeologinį Tyliso kompleksą, kuriame buvo rasti kultūriniai radiniai iš minojaus epochos. Prieš atgal grįžtant, rekomenduojama apsilankyti Heraklion archeologijos muziejuje, kuriame galima sužinoti daugiau apie Kretos istoriją ir kultūrą. Galiausiai, verta pamatyti Heraklion miesto sienų apsaugines konstrukcijas, kurios yra įrašytos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Geriausias laikas keliauti

Heraklion yra nuostabi vieta, kurią reikia aplankyti, o Ammoudara yra paprasčiausiai nuostabus nenumatytas lobynas. Jei ieškote geriausio laiko apsilankyti šioje šalyje, nagrinėjant turizmo sezonus ir temperatūros kaitą, geriausias laikas lankytis yra nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio. Tuomet oro sąlygos yra normalios - šilumos būna pakankamai, kad galėtumėte mėgautis saule ir šalti vakarai leis jums atsipalaiduoti nuo viso šilos dienos. Taigi, laikas aplankyti Heraklioną ir Ammoudara yra dabar, todėl nedvejokite ir planuokite savo kelionę šiandien!

Loading...
logo-up icon