location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Retimnas - Misirija

Rethymno - Missiria, Graikija, yra viena iš gražiausių ir žaviausių turistinių vietų šioje šalyje. Tai nepaprastai sutelktas turistų dėmesio regionas, kuris džiugina savo įvairove, nuostabiais paplūdimiais ir istoriniais lobiais.

Vieta pasižymi naujais ir moderniais viešbučiais, kurie suteikia visą būtinos komforto ir poilsiui skirtą infrastruktūrą. Viešbučių pasirinkimas yra įvairus - nuo paprastų ir budžeto verslo iki prabangos ir išskirtinumo. Missiria yra puiki vieta tiek atostogoms su šeima, tiek romantiniams poilsiui poroms.

Vienas iš patrauklumo šaltinių yra puikūs paplūdimiai. Išsidėstęs prie Šiaurinės Kretos, Rethymno - Missiria garsėja nuostabiais smėlio paplūdimiais ir kristaliniu vandeniu. Šių paplūdimių ilgis neaprėpia, todėl kiekvienas turistas gali rasti erdvę sau ir mėgautis gražiais graikų saulės spinduliais bei švara.

Nepaisant to, Missiria siūlo daugiau nei tik paplūdimio atostogas. Vietoje taip pat galima rasti daugybę istorinių lobynų. Rethymno miestas turi puikų viduramžių senamiesčio pjūvį, kuriame galima pamatyti senovės griuvėsius ir architektūros stilių. Ten pat galima aplankyti Rethymno tvirtovę, kuri tapo populiariu objektu turistams.

Vietoj, kur šiandien stovi tvirtovė, anksčiau buvo Meseni vilkijų didybės požemis. Tai buvo nepamirštama vieta, kuri siūlė jums galimybę atgauti visą sužadimą. Tai istoriškai svarbi vieta, kurioje galite sužinoti daugiau apie Kretos istoriją ir kultūrą.

Be šios puikios bendrosios aplinkos ir istorinių vietovių, Missiria taip pat yra puiki vieta mėgstantiems pramogauti. Rethymno mieste galima rasti daugybę restoranų, kavinių ir barų, kuriuose galite mėgautis vietiniais patiekalais ir gerti gardžią graikišką kavą. Be to, mieste yra ir keletas vietinių turgų, kuriose galima įsigyti vietos gaminio ir atsiminimo.

Viską apibendrinant, Rethymno - Missiria yra vieta, kurioje puikiai susijungia gražiausios paplūdimių ir istorinių vietovių kūriniai, pramogos ir geriausios santūrios poilsio sąlygos. Tai tikrai vieta, kurią verta aplankyti ir atrasti gražumą ir malonumą, kokius gali suteikti Kreta.

Maistas Retimnas - Misirija

Rethymno, Graikija, yra daugiau nei tiesiog puiki saulėtos atostogos. Joje paslėptas žaviausias lankytinas kampelis - Missiria. Šis mažas pajūrio miestelis tikrai nenusivils net ir patyrę kelionės entuziastai.

Missiria pasižymi nuostabia, tyrine plaže, kurioje moteriški šokiai įgauna naują prasmę. Jūros vanduo šiltas ir skaidrus, todėl daugelis turistų mėgaujasi ilgais tiesiais baseinais. Tačiau, nesijaudinkite, jei ieškote ramybės - šiame paplūdimyje yra vietos visiems. Romantiški pasimatymai paplūdimio pakrantėse yra tikras malonumas, nekalbant jau apie nuostabius saulėlydžius, besiskleidžiančius prie jūros kranto.

O ką pasakysite apie vietinę virtuvę? Rethymno regionas garsi dėl savo autentiškų graikiškų patiekalų. Missiria miestelyje rasite daugybę jaukių šeimos restoranėlių, kurių meniu sudaryta iš gausybės sultingų, šviežių ir skanių patiekalų. Būtinai paragaukite vietinio alyvuogių aliejaus, pagaminto vietinių alyvuogių soduose, ir sultingų grikietiškų saldumynų - patirsit tikrąją graikišką skonį!

Missiria miestelis taip pat garsėja savo kultūrine paveldu. Vietos bažnyčios ir architektūros paminklai jaus jus sugrąžinę į praeitį. Pasivaikščioję per šiuos gatvės labirintus, sužinosite daug įdomių istorinių faktų ir legendų. Nebūtinai aplankykite vietos muziejus, kurie nušvies kadaise dingesnę miestelio istoriją.

Norėdami pamatyti daugiau netradicinių vietų, išnuomokite dviračius ir pasinerti į vietinių gyventojų skulptūras ir meno kolekcijas. Vietiniai gyventojai yra labai draugiški ir mielai padės jums rasti kelius ar pasiūlys geriausią kelią į turistinę vietą.

Galiausiai, Missiria miestelis taip pat siūlo ne tik žavias aplinkas ir atokias pajūrio pažintis, bet ir modernią bei aktyvią atmosferą. Čia rasite naktinių klubų ir barų, kuriuose galėsite leisti vakarą, skaniai pašokti ir išmėginti vietinius gėrimus.

Kelionė į Missiria, Rethymno, yra puiki galimybė pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir pasimėgauti ramiais paplūdimiais, skaniu maistu, kultūros paveldu ir aktyviu laisvalaikiu. Tikrai verta praleisti porą savaičių šiame nuostabiame Graikijos kampelyje ir pamatyti visas gražias vietoves, kurias jis turi pasiūlyti.

Nuostabios lankytinos vietos Retimnas - Misirija

Rethymno yra gražus ir žavingas miestas Kritės saloje, o Missiria - puikus pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti ir mėgautis poilsio dienomis. Keliautojas, kuris lankysis šioje vietoje, tikrai turėtų pamatyti šiuos objektus ir atrakcijas.

1. Rethymno senamiesčio muziejus: Tai puiki vieta sužinoti daugiau apie vietos istoriją ir kultūrą. Jame galima pamatyti nuostabią kolekciją eksponatų, išskirtinai glaudžiai susijusių su Kritės regionu.

2. Venecijos tvirtovė: Tai vienas iš labiausiai žymiausių Rethymno landšafto elementų. Sostinėje esanti senovinė tvirtove, pastatyta Venecijos laikais, siūlo vaizdingą panorama į miestą ir jūrą.

3. Liwadino paplūdimys: Šis paplūdimys yra tikrai puikus pasirinkimas norintiems mėgautis gražiausiais kranto vaizdais ir kristaliniu vandeniu. Tai ramus ir nuostabus kampelis atostogoms vonioje arba tiesiog ilsintis po saule.

4. Melissani alėja: Tai viena iš populiariausių ekskursijų vietų Rethymno. Jos ypatingumas - ežero alėjoje sudaro nuostabių kraštovaizdžių ir akių nustebinčių stebuklų natūralioje aplinkoje.

5. Rimondas su tinkliniu: Tai nuostabus miestelis Rethymno pakrantėje, žinomas savo žvejojimo kultūra. Keliautojai gali išsinuomoti valtis ir mėgautis žvejojimu kartu su vietiniais ir pažinti unikalią atmosferą, apspalvotą gražiais vakarais.

6. E4 takas: Šis takas pasiūlys keliautojams fantastinę galimybę pamatyti Kritės gamtą nuo pačio aukščiausio taško. Tai kelionės kelias, kuris nuveda jus pro arkliškai grožinio kaldo upelio slėnio gilumą ir pasiūlo įspūdingus vaizdus.

7. Rethymno širdis: Tai miesto gyvenimo vieta, kurioje galima patirti garsiąją Kritės kultūrą. Keliautojams verta pasivaikščioti gatvėmis, apsilankyti vietinėse restoranuose ir mėgautis vietinės virtuvės skoniais.

Išskyrus šias atrakcijas, Rethymno ir Missiria apylinkėse taip pat yra daugybė karališkų plytų, ekologiškų ūkių, gražių kalnų takų ir neįtikėtinų paplūdimių. Tai tik keletas pavyzdžių iš ilgo sąrašo, kurie tikrai verti apsilankymo keliaujant šioje gražioje Kritės regiono dalyje.

Geriausias laikas keliauti

Rethymno, Missiria Graikijoje, yra nuostabus kurortas, kurį galima aplankyti bet kuriuo metų laiku. Tačiau, jei ieškote geriausio laiko, kuomet lankytis čia, tai be abejo vasara.

Vasara Rethymno miestelis pradeda gyvuoti ir tapti itin žaismingas. Palankios oro sąlygos, šiluma ir saulės spinduliai, leidžia mėgautis saulės voniomis ir Mirtos jūros vandeniu. Jūros temperatūra pasiekia malonią 23-26 laipsnių Celsijaus temperatūrą, o tai tikrai visiems atina.

Būtent vasarą Rethymno miestelis pradeda sukti savo ratą ir pasiūlo neribotas šventės galimybes. Tūkstančiai turistų susirenka čia, kad galėtų dalyvauti įvairiose kultūros ir muzikos festivaliuose. Garsiausias iš jų - tradicinis vasaros Rethymno festivalis, kuriame dalyvauja vietiniai ir tarptautiniai atlikėjai. Tai tikrai nepaprastas įvykis, kuris atiteka koncertų, šokių bei teatrinių pasirodymų gausybę.

Vasaros temperatūros taip pat padeda tyrinėti šią Graikijos įlanką, aplankyti istorinius Rethymno miestelio paminklus. Garsiausias iš jų yra Venecijos tvirtovė ir joje esantis St. Nikolo bažnyčios muziejus, kuriame galima susipažinti su regiono istorija ir meno kūriniais.

Taigi, jei planuojate aplankyti Rethymno - Missiria, Graikijoje, geriausia būtų tai padaryti vasaros metu. Tada galėsite mėgautis tiek nuostabiais Graikijos šaltiniais, tiek ir spalvinga bei kultūringa atmosfera, kuri pripildys jūsų kelionę nuostabiais prisiminimais.

Loading...
logo-up icon