location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Chanija - Platanias

Chania - Platanias, Graikija yra nuostabi turistinė vieta su didžiulėmis galimybėmis mėgautis jūra ir saule. Ši pusiasalis yra žinoma savo baltos plėvelelių paplūdimiais, kuriuose visada galima rasti vietos pamiršti apie kasdieninę rūpestis ir tiesiog atsipalaiduoti.

Platanias yra puikus miestelis, papuoštas kai kuriomis geriausiomis tavernomis, kavine ir parduotuvėlėmis, kuriuose galima rasti vietinių gėrybių ir suvenyrų. Ten yra daugybė vietų, kuriose galima mėgautis vietine virtuve, taip pat pakeliauti į apylinkes, kad pamatytumėte gražius kaimus ir mokyklas.

Be to, Chania - Platanias yra puiki vieta, kur galima praleisti smagu laiką su visa šeima - ypač jauniausieji besidomintys istorija ir kultūra gali mėgautis ekspedicijomis į vietines istorines vietas ar net pamatytą gyvąja gamtą miškuose ir kalnų takuose.

Ši vieta yra gerai aprūpinta nakvynės ir viešbučių pasirinkimų. Taigi, jei ieškote vietos, kurioje galite atsipalaiduoti nuo darbų ir mėgautis poilsiu, Chania - Platanias yra vieta, kuriai verta skirti savo dėmesio.

Maistas Chanija - Platanias

Chania-Platanias, Graikija yra nuostabi vieta keliautojams, turinčia daug atrakcijų ir patiekalų, kuriuos verta paragauti. Tai yra nuostabus vietų, susijusių su istorija ir kultūra, mišinys su gražia jūros aplinka ir nuostabiais gėrybių patiekalais.

Viena iš pagrindinių lankytinų vietų yra senamiestis Šanija, kuri yra pilna istorinės vertės pastatų ir gatvių. Čia galite pasimėgauti gražiu kraštovaizdžiu, lekkeriuose kavinėse gerti kavą ir stebėti žmones. Be to, čia galima apsilankyti katedroje ir kituose unikaliose vietose.

Matarena yra dar viena vietovė, kuri rekomenduojama aplankyti. Tai unikali vieta, nesamoje kalno viršūnėje. Čia galite pasimėgauti paplūdimiu, mažomis kavinėmis ir pasivaikščiojimu saloje. Tai vieta, kurią reikia aplankyti, kad pamatytumėte Graikijos natūrą.

Kalnos yra kitas lankytina vieta, kuri turistus patraukia savo gražiu kraštovaizdžiu ir žaluma. Šioj vietoj turistai gali išvysti kalnų upes ir pačios kalnų viršūnes. Be to, čia taip pat yra keletas vietų, kur galite paragauti vietinių gėrybių.

Kai kalbama apie vietinius patiekalus, tai yra tikrai vienas iš dalykų, kurie keliautojams verti atkreipti dėmesį. Vienu iš pagrindinių patiekalų yra fasiriai, tai yra Graikijos mėsos apkepėlės, kuri yra gerai prieskaištinama ir lengvai virinama. Be to, galite paragauti skanių sriubų, kiaulienos patiekalų ir žuvies patiekalų.

Galų gale, Chania-Platanias yra viena iš pažymėtų turistų vietų Graikijoje dėl savo nuostabaus kraštovaizdžio ir įvairių žmonių. Tai yra vieta, kurioje rekomenduojama apsilankyti, kad galėtumėte gerai pailsėti ir patirtumėte naujus dalykus.

Nuostabios lankytinos vietos Chanija - Platanias

Keliautojui, keliaujančiam Chania - Platanias santykiu, verta pamatyti šį nuostabų Kretos salaos kraštą. Chania miestas yra pilnas istorinių paminklų ir siaurų, akmeninės architektūros gatvių, kuriose galima išvysti vietinių gyvenimą. Tarp lankytinų vietų yra Venecijos tvirtovė, Didžioji Rinkos aikštė, jei norite įsigyti vietinių produktų, arba Elenos Venizelos namai, kurie turėjo svarbų vaidmenį Graikijos istorijoje.

Jei patraukia natūrali grožis, Labirintos slėnis yra viena iš labiausiai lankomų vietų saloje, kurioje galite įkvėpti šviežią orą ir patirti gamtos grožio pojūčius. Taip pat verta aplankyti pliažus su kristaliniu vandeniu, patinkančiu keliautojams, kurie ieško poilsio ir atsipalaidavimo. Platanias yra vieta, kurioje galima mėgautis jūros akimirkomis, taip pat mėgautis kuklia, tačiau labai skaniu ir sveiku maistu.

Galbūt vienas iš geriausių būdų išvysti Chania - Platanias grožius yra tiesiog pasivaikščiojimas gatvėmis, stebint besikeičiantys gyvenimo vaizdus. Saloje yra daugybė nuostabių vietų, kurias verta išvysti, taigi nepamirškite įsidėmėti savo vaizduotę žadinančių akimirkų.

Geriausias laikas keliauti

Chania - Platanias yra puiki vieta aplankyti visus metus, tačiau yra keli laikotarpiai, kurie yra ypatingai patrauklūs keliautojams. Vasaros mėnesiais, ypač nuo birželio iki rugsėjo, miestas ir pliažai būna pripildyti turistų ir nuotaikos yra tiesiog nuostabios. Saulėta ir šilta orų prognozė prideda daugiau prie šio jaukeblio vakarose, kai mieste ir pliažuose vyksta gyvų muzikos vakarai ir kitos pramogos.

Tačiau šiais miegusiais, prasidedant lapkričiui ir baigiant kovo mėnesiu, yra žymiai ramesni ir geresni keliautojams, norintiems mažiau žmonių ir daugiau taikos. Iš šoninės pusės, ekranuotas gaiviais Spylios upės vingiais ir nesustabdoma lauko kavine ir parduotuvėmis. Taigi, pasirinkimas priklauso nuo jūsų: ar turėtumėte pasirinkti miesto ir pliažų džiaugsmą vasaros metu ar ramybę ir atsipalaidavimą žiemą. Bet kokiu atveju, Chania - Platanias pritraukia nuostabių žmonių, o turistai visada susipažįsta su nepakartojama praeiti.

Loading...
logo-up icon