location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Chanija - Kolimbaris

Chania-Kolymbari yra išties maloni turistinė vieta, esanti vakarinėje Kretos salos pakrantėje. Šios vietos galybę pasižymi grožiu ir turiningu laisvalaikiu. Pirmiausia, jūs galite apžiūrėti senąją Čanijos miesto dalią, kurioje įsikūrusios labai gražios žydinčių gatvelių ir tiltų. Taip pat verta aplankyti jūrą, kurioje galite smagiai praleisti laiką: ar tai leidžiant laivams, susipažįstant su didžiuliais tunais ar tiesiog šventėmų metu vakarais. Ir žinoma, paplaukioję po paryčiais, galite mėgautis ypatinga vakarietiška virtuve ir gerti gražią vietinį vyną. Kolymbari miestelyje turistai taip pat sužavės senųjų graikiškų namų architektūra, o kartu su savo šeimos nariais ar draugais galite apžiūrėti įspūdingus Kretos salauros krantus. Taigi, jei ieškote gražių vietų, kuriuose būtų kur pasilikti savaitgalio atostogoms ar net visai savaitės tramdyti gražios gamtos ir kultūros, Chania-Kolymbari būtų puiki vieta būtent Jums.

Maistas Chanija - Kolimbaris

Chania-Kolymbari, Graikija - nuostabus vietovė, kurią keliautojai turėtų aplankyti. Čia rasite švarią, galių, mėlynumo vandenstyčių, gražių paplūdimių ir malonius, ramius greitojo gyvenimo ritmą.

Kolymbari yra nedidelis Pado miestelis, kuriame gausa gausu gražių kavinių ir restoranų, kuriuos turėtumėte aplankyti, norėdami mėgautis vietos kulinarija. Čia siūlomos patiekalai, pagaminti iš vietinių produktų, tokie kaip alyvuogių aliejus, ramunėlių arbata ir šviežiai pagautos jūros gėrybės.

Be to, Kolymbari yra nuostabi vieta, kur galite pasimėgauti gražia jūros panorama ir aktyvumu. Jūs galite išsinuomoti baidarę ar vandens dviratį ir išbandyti savo jėgas jūroje arba suorganizuoti pikniką ant paplūdimio dangų. Taip pat, turistai gali pasikeliauti aplink kaimynes ir išmokti kultūros ir istorijos.

Chania-Kolymbari taip pat žinomas savo nuostabiais dieniniais bei vakaraisiais ekskursijų pasirinkimais, kuriuos gali pasirinkti keliautojai. Viešpaties katedra, Agora ir šiaurinis tvirtovė - dalis apžvalgų, kuriomis galite pasimėgauti jūros pakrante. Be to, iš Akrotiri pusiasalio galite matyti mažučių salų archipelagą, kuriame galite pasimėgauti turistiniu kruizines ar nardyti į salos dugnas.

Papildomai, Chania-Kolymbari yra linkėję tepti savo svečius su kuklia vonia ar masažu po ilgos, nervingos kelionės. Tai yra puiki vieta investuoti savo laiką ir atsipalaiduoti, suminti įspūdžius ir paveikti kelionės fotoaparatą.

Nuostabios lankytinos vietos Chanija - Kolimbaris

Keliaujant nuo Chania į Kolymbari, verta aplankyti daugybę nuostabių vietų, kurios paliks neišdildomą įspūdį. Pirmiausia, verta aplankyti Chania senamiestį, kuriame rasite daug gražių aukštosios kalbos pastatų, kurie buvo pastatyti praėjusiais amžiais. Ypač įspūdingi Senamiesčio Žuvies Rinka, Turkų liesta ir prancūziškų namų gatvės.

Kitas miestas, rekomenduojamas aplankyti, yra Platanias, esantis netoli Chania. Čia galite pasimėgauti gražia ir ilga smėlio paplūdimiu, kuris taip pat yra puikus vietas vandens sportams. Be to, galite pasimėgauti vietos kavine ir restoranuose.

Taip pat verta aplankyti ir Kournas ežerą, kuris yra didžiausias ir giliausias Kretos ežeras. Šio ežero vandenys visada yra šilčiausi, todėl čia galite ne tik pasimėgauti plaukimu, bet ir pamatyti įspūdingą vaizdą, kuris nukreips Jūsų mintis nuo kasdienių rūpesčių.

Aplankę Kournas ežerą, verta nueiti ir į Rethymnon miestą, kuriame yra katedros ir tvirtovės, kurios yra puikios turistams. Taip pat Rethymnon mieste rasite keletą smulkių kavinių ir restoranų, kuriuose galite pabūti ir pasimėgauti vietine vakariene.

Aplankydamas Kolymbari, negalite nepalikti be dėmesio Nostimų liepsnojančios kalvos, kurios yra puikus vietas pasivaikščiojimams ir gamtos grožiui pasimatyti. Be to, verta aplankyti ir Kolymbari paplūdimį, kuris yra puikus vietas vandens sportams.

Visos šios šventyklos yra puikus pasirinkimas keliautojams, kurie nori pamatyti visą Kretos grožį. Visiems keliautojams šios vietos skiriajasi savo unikalumu ir tikrai paliks neišdildomą įspūdį.

Geriausias laikas keliauti

Chania - Kolymbari, Graikija yra nuostabi vieta, kurioje lankantis rekomenduojame atkreipti dėmesį į metų laikus. Geriausias laikas keliauti į šią vietą yra nuo gegužės iki rugpjūčio mėnesių, kuomet orai yra šilti ir sausi. Vasaros metu temperatūra gali siekti net iki 30 laipsnių, o jūros vanduo yra šiltas ir malonus. Taigi, jei ieškote puikios vasaros atostogų, Chania - Kolymbari yra vieta, kurioje jūs tikrai norėsite apsilankyti!

Loading...
logo-up icon