location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklionas - Koutouloufari

Heraklion yra gražus miestas Krits saloje, kuris lanko daugybė turistų iš visos Europos. Tai unikali vieta, kuri yra pilna istorijos, kultūros ir architektūros.

Viena iš geriausių vietų aplankyti Heraklyone yra Koutouloufari kaimas. Šis ketvirtys yra tik kelis kilometrus nuo miesto centro, tačiau jame rasite ramybę ir mėgstantį tradicinius Graikijos kaimo atmosferą. Tai geriausia vieta, kur apsistoti, jei norite pasijusti kaip vietinis ir norite patirti vietinę kultūrą.

Koutouloufari yra pilnas mažų, tradicinių gatvelių, kuriuose galima pasimėgauti gražia architektūra ir gamtos grožiu. Be to, jame galima rasti nemažai restoranų, barų ir kavinės, kuriose galėsite paragauti autentiškos graikiškos virtuvės patiekalus. O kaimas taip pat yra puikiai tinkantis vieta pakeliui į garsiąją graikiškąjį kurortą Voulismeni.

Tai yra viena iš geriausių vietų aplankyti, jei ieškote vietos, kurioje galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti gražiais kraštovaizdžiais, kurie yra būdingi Krito salai. Tad, jei ketinate apsilankyti Heraklynoje, taip pat apsilankykite Koutouloufari kaimo, kuris tikrai nusipelno jūsų dėmesio.

Maistas Heraklionas - Koutouloufari

Heraklion yra viena iš Graikijos populiariausių turistų vietų, kurios lanko poilsiautojai iš viso pasaulio. Šis didmiesčio centras yra ne tik gausus istoriniais paminklais ir kultūros paveldu, bet taip pat ir sukuria nuostabias sąlygas, kad keliautojai galėtų leisti atostogų laiką.

Tačiau keliauti apie Heraklion - Koutouloufari, Graikija taip pat yra ypatingai verta, kadangi jūs galite patirti geriausius tradicinius Kreto kultūros patiekalus, terrasses ir kavines. Koutouloufari yra kaimas, esantis šalia Heraklion miesto ir jį galima pasiekti per netoliese esančią pakrantę. Čia jūs rasite didžiulį išlikusių senovinių pastatų kiekį, taip pat ir žavingas gatvelaites su mėlynais durimis ir balkonais.

Pagrindinis Koutouloufari žvalgymasis yra sambarių plačia gatvela, kur bus galima ragauti savo šalies gastronomiją. Čia yra keletas labai rekomenduotų restoranų, kurie siūlo tradicinius Kreto patiekalus iš vietinių produktų. Čia yra paruošti įvairūs kebabinos ir šašlykai, traškiai sriubos ir patiekalai iš jūros gėrybių - visi patiekalai virti ir pateikiami pasinaudojant Vietoj darytų ingredientų, pridėjusių papildomą skonį ir turinčių tradicinių, Kreto šalies skonių.

Be to, Koutouloufari taip pat yra puiki vieta pamatyti nuostabiesiems getais ir terrasai įsigyti butą. Vietoj darytų butų yra kuriami iš vietinės medienos ir uolų, kurios yra patogios ir įdomios, kad ir pailsėti, kad ir keliauti. Vietoj darytos nuomos vietas, sanatoriumas yra didesnės, su sužadėtuvių kambariais ir papildomais patogumais, kad jūs galite jaustis patogiai.

Galų gale, keliauja nuo Heraklion į Koutouloufari taip pat prasminga dėl vaizdų, kuriuos galite pamatyti. Šie vaizdai yra nuostabus kampas tarp kalvų ir jūros, kuriame galite mėgautis vandens sportais ar tiesiog vaikščioti keliais šalia pakrantės ir patirti atostogų ramybę. Keliaujant ir pažinti tokias vietas, kaip Koutouloufari, yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo Graikijos atostogų metu.

Nuostabios lankytinos vietos Heraklionas - Koutouloufari

Sveiki atvykę į Kretos sostinę - Heraklioną ir kelionę iš čia į nuostabų kaimą Koutouloufari. Kelionė tikrai verta dėl įvairių turistinių objektų ir vietų, kurių rekomenduojame nepraleisti.

Heraklionas - tai turtingas istorinis ir kultūrinis paveldas. O tai reiškia, kad turėtumėte praleisti laiko lankant Herakliono archeologinį muziejų, kuris saugo vertingiausius mero taikos lobius. Taip pat verta aplankyti karojų muziejų, Herakliono tvirtovę, Sv. Markos katedrą ir dvi senovinius venecijos suvenyrus - leonardo fontaną ir Venecijos fontaną.

Koutouloufari - labai gražus ir jaukus kaimas su tradiciniais namais iš akmens ir pavedimuiais laiptais. Rekomenduojame apsilankyti kaime ir apžiūrėti tūkstančių metų senumo kultūrinius vietovės paveldus. Vietoj viešbučio galite apsistoti tradiciniuose Koutouloufari namuose, kurie jums suteiks autentišką kretiečių patirtį.

Dar vienas turistas ir keliautojų mėgstamas objektas yra Kournas ežeras. Tai yra didžiausias Kretos ežeras, kuriame galite pasimėgauti maloniais vandens pramogomis ar papietauti įvairiose uzinaitės ir gėrimų vietose.

Tiesa, kad iš Herakliono iki Koutouloufari yra kelionės atstumas, tačiau verta pamatyti visus šiuos vietoves ir taip pat mėgautis Kretos grožybe. Sėkmės jūsų kelionėje!

Geriausias laikas keliauti

Heraklion - Koutouloufari, Greece yra nuostabi vieta keliautojams apsilankyti bet kokiu metų laiku. Tačiau, jei jūs ieškote geriausio laiko apsilankyti šioje gražioje miestelyje, mes rekomenduojame apsilankyti nuo gegužės iki spalio. Šis laikotarpis yra šiltas ir sausas, o oro temperatūra svyruoja nuo 25-30 laipsnių Celsijaus. Taigi, jūs galite pasimėgauti aplinkos grožiu be didelių kaitrybių, tad suteikiantis idealias sąlygas mėgautis medžių žydėjimu ir gausiu gėlių miško aromatu. Būdami Koutouloufari, jūs taip pat galėsite mėgautis šarminiu jūros vandeniu, vaizdingais kalnų kraštovaizdžiais, mažų gatvelių ir porelės gėlių, gerų pusryčių ir kitų paslaugų, kad tikrai pasijustumėte kaip rojalai. Tikrai rekomenduojame apsilankyti šiame miesteliuke kiekvienam, kuris nori mėgautis gražiu kraštovaizdžiu, puikia cigaretėmis ir draugišku vietinių gyventojų bendravimu!

Loading...
logo-up icon