location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Heraklion - Old Hersonissos

Heraklion - Old Hersonissos yra nuostabi turistinė vieta Graikijoje, kuri siūlo daugybę atrakcijų ir užtikrina nepakartojamą atostogų patirtį. Ši kaimo sodyba yra užėmusi jauniausią vietovę Kritėje ir gali pasigirti daugiau nei 500 metų istorija. Old Hersonissos žavi savo akmeniniais namais, megztiniais gatvėmis ir ragina domėtis vietos kultūra ir tradicijomis.

Įžymybės, tokios kaip tuojau pat sužadintos didelės gatvės, senovinės bažnyčios ir maudynių vietos, žinomos kaip didelės žuvys, pritraukia tūkstančius turistų kiekvienais metais. Heraklion - Old Hersonissos taip pat siūlo užburiančias ekskursijas po netoliese esančias istorines vietoves, tokiu kaip daugialypė vyriausybė ir naujasis gyvenamasis blokas.

Lengva rasti puikių atostogų pasirinkimų, kad patenkinti visų skonių ir pageidavimų. Galima užsiimti daugybe veiklų, tokias kaip ekskursijos, spa procedūros, sportas ir naktiniai klubai su gyvąja muzika visai naktai. Be to, Heraklion - Old Hersonissos turi didelį pasirinkimą gerų restoranų, kuriuose galima ragauti vietines delikatesus ir kavines, kuriose patys kavos pupelės auginamos netoli kavos gėlių laukų.

Visi turistai, apsilankę Heraklion - Old Hersonissos, Graikijoje sutinka, kad tai yra nuostabi ir uneikvota vieta, kuri siūlo įvairias atostogų galimybes. Ši miestelis yra idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško atokvėpimo nuo miesto šurmulio ir kasdienių reikalų darinių. Tai įdomi vieta, kur galima pamatyt kažką naujo, relaxuoti ir pasijusti įspūdingais.

Maistas Heraklion - Old Hersonissos

Heraklion ir Old Hersonissos yra du gražiausi Kretos miestai, kuriuos verta aplankyti, jei planuojate kelionę į Graikiją. Šie miestai gali pasiūlyti daugybę įspūdingų patiekalų, kuriuos galite paragauti ir susipažinti su Graikijos kultūra.

Savo kelionės metu turėtumėte būti pasiruošę paragauti žymiausio Kretos patiekalo - gyros kebabą. Tai yra skanu ir paprastas patiekalas, kurio pagrindą sudaro kepta mėsa, pomidorai, cezario padažas ir kitos daržovės, viskas apvoliotuose su minkštuje tortilijos tipo duonos kebabuose. Gyros kebabas turi būti būtent Graikijos kilmės, kad būtų tikrai skanus.

Kitas nuostabus patiekalas, kurio verta paragauti, yra mėsos ir daržovių paplotėlis, pavadinimu stifado. Jis gaminamas iš jautienos arba avinžirnių mėsos, prieskonių, svogūnų, česnakų ir kitų daržovių, viskas kepama lėtai lauke, kad patiekalo skonis splendidu.

Be to, verta paragauti tradicinių graikų salotų, kuriose yra salotų lapų, pomidorų, agurkų, svogūnų, feta sūrio, alyvuogių, oregano ir alyvuogių aliejaus. Tai skanus ir sveikas patiekalas, kuris yra paprastas, bet skanu. Taip pat turėtumėte paragauti mūsų žymiosios skrudintos feta su medum, - tai unikalus mūsų patiekalas.

Be šių patiekalų, jūs galite pasimėgauti įvairiais gėrimais, taip pat. Verta paragauti vietinio vyno ir sampano, ir taip pat tradicinio graikų alkoholio ouzo, kurio skonis yra gana ypatingas.

Taigi, jei jūs keliaujate į Heraklion arba Old Hersonissos, Graikijoje, verta paragauti įvairių patiekalų ir gėrimų, kad susipažintumėte su Graikijos kultūra. Tikime, kad šie patiekalai ir gėrimai ne tik patiks jums, bet ir paliks neprilygstamą poledį, suteikiant įsimintinas keliones prisiminimus.

Nuostabios lankytinos vietos Heraklion - Old Hersonissos

Heraklion yra nuostabi miesto dalis, kurioje turėtumėte praleisti keletą valandų. Tai yra miestas, turintis didelę reikšmę Kritui, nes jame yra Krito archeologijos muziejus, turintis milžinišką Kritą ir jo kultūrą. Taigi, jei jus domina archeologija ir istorija, turite nueiti į jį.

Ir, žinoma, netoliese yra Old Hersonissos, turintis daugybę mažų, tradicinių Krito kaimų, kuriuos turėtumėte aplankyti. Tai yra žavingas miestelis, pritraukiantis turistus iš viso pasaulio savo gražia architektūra ir fantastiška jūros panorama. Iš ten galite patogiai pasiekti tokius objektus kaip: Kristalo pieva (Crystal Beach), Dikteono plytų plytinė, architektūros muziejus, Labyrinth Park ir kt. Tad turėtumėte apsilankyti Old Hersonissos ir tikrai nepasigailesite.

Geriausias laikas keliauti

Heraklion – Old Hersonissos Graikijoje visada yra patraukli kelionės vieta bet kuriuo metu per metus. Tačiau jei ieškote patvarbiausio ir maloniausio laiko, kad apsilankyti ten, geriausiai galite apsvarstyti balandžio iki spalio mėnesių laikotarpį.

Šis laiko tarpsnis yra optimalus keliautojams, nes jame temperatūros yra pakankamai šiltos, tačiau nereikia kentėti nuo tropinių šilumų. Be to, balandis – gegužė šioje dalyje yra idealus laikotarpis turistams dėl minimalių lietingų dienų, o birželis – rugsėjis yra dar vienas puikus variantas aplankant šį rajoną. Tai taip pat yra ne sezono laikotarpis, kuris paprastai reiškia, kad turizmo sektorius yra mažiau intensyvus, tad galite atsipalaiduoti ir mėgautis savo viešnagės metu taikia ir ramia atmosfera.

Be to, viešnagių kainos yra ne tokios aukštos šioje dalyje kaip kalnų ir jūros kurortuose, kurie yra labiau populiarūs Vasaros laikotarpiu.

Heraklion – Old Hersonissos Graikijoje yra tikrai nuostabus miestas, kuriame galite mėgautis kultūra, gražiais peizažais, gerais maisto produktais ir nuoširdžiai šilta atmosfera. Tad jei ieškote patvarbiausio laiko, kad apsilankyti ten, balandžio, gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio ir spalio mėnesiai yra puikus laikotarpis keliautojams.

Loading...
logo-up icon