location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubai - S.Zayed Rd.

Dubai yra viena iš populiariausių turistinių vietų pasaulyje, o S.Zayed Rd. yra viena iš pagrindinių šios megapolis turistams skirtų vietų.

Šioje garsioje avenijoje galima rasti daugybę turistų pramogų, parduotuvių ir restoranų. Taip pat čia yra keli svarbūs kultūros objektai, susiję su šia regionine unija. S.Zayed Rd. yra vieta, kurioje galima išsinuomoti prabangių viešbučių kambarius, kuriuose galite mėgautis nuostabiu miesto vaizdu, o kai kurių viešbučių poilsiautojai gali naudotis prabangu SPA centru.

Taip pat galite apsilankyti Burj Khalifa bokšte, kuris yra didžiausias pastatas pasaulyje ir siūlo puikų vaizdą į miestą, kai kilsite liftu į viršų. Kitas populiari vieta yra Dubai fontanai, kurie ryškiai šviečia naktį ir demonstruoja nuostabius šokius vandenyje.

Taip pat šio regiono turistams bus ypač patraukli muziejų ir parkų lankymas. Pavyzdžiui, galite aplankyti Dubajaus meno muziejų, o kai kuriuose parkuose galite pamatyti nepaprastas fontanus, artezanų darbus ir unikalias augalų gėrybes.

Vis dėlto, S.Zayed Rd. yra vieta, kurią verta apsilankyti, o kai kurie poilsiautojai netgi renkasi šią vietą savo atostogų tikslais dėl jos prabangos, išskirtinumo ir tylos. Tai vieta, kurioje rasite viską, ko reikia turistams, norintiems pasinerti į Dubai kultūrą ir puikiai praleisti laiką.

Maistas Dubai - S.Zayed Rd.

Keliautojams, atvykusiems į Dubajų, reikia pasiruošti įspūdingam malonumui. Tai yra viena iš geriausių vietų pasaulyje, kuri tikrai neleis nuvilti. Bet jei norite patirti išskirtinę istoriją, kuri gali palikti ilgą ir negrįžtamą įspūdį, tuomet jūs turite patirti S. Zayed kelio magiją.

S.Zayed kelias yra 55 km ilgis kelias, kuris tiesiogiai jungia Dubajų su Abu Dabi miestu. Tai yra garsiausias kelias šalyje, kuris turėtų būti pamatytas bet kuriuo metu, nes keliautojams pateikiama ne pasikartojanti gėrybė. Šis kelias yra pripažintas kaip vienas iš geriausių kelionių maršrutų pasaulyje, o kai kurie teigia, kad tai yra nepaprastas kelionių patyrimas jų gyvenime.

Tai yra kelias, kuris nepaliaujamai keičiasi ir keliautojams suteikia vis naujas kampas ir dekoracijas. Nakties metu keliautojai gali mėgautis šviesomis iš Abu Dabi ir Dubajaus, taip pat šviesų spinduliais iš įvairių ar igalių namų. Taip pat reikia patirti kelionę dienos metu, kai kelias atrodo pasklidęs tarpje Oazės ir tuščių dykumų.

Taigi, jei atvykote į Dubajų, neturite palikti šios kelionės iš savo sąrašo. Tai yra kelionė, kuri siunčia jus į turiningą ir nuostabiają kelionę, kurios jūs netgi niekada nematėte savo gyvenime. Kelionę S.Zayed keliu yra verta kiekvieną centą ir minutę, kurią jūs turite Dubajaus karalystėje. Taigi, pasiruoškite, sumanysite savo kelionę ir pasiruošite išbandyti ypatingas kelionės patirtis per S.Zayed kelią!

Nuostabios lankytinos vietos Dubai - S.Zayed Rd.

Dubai yra bene viena iš įspūdingiausių miestų pasaulyje ir jo lankytinos vietos tiesiog nuostabios. Tiesiog nuostabaus architektūrinio dizaino dangoraižiai, išpuošti šviesomis naktį - tai puikus vaizdas prie Sheikh Zayed Rd. Ir tai tik pradžia!

Jei norite patirti šiek tiek kultūros, apsilankykite Dubajaus muziejuje, įsikūrusiame rinktinėje pilėje. Ten galite susipažinti su vietos istorija, ištirti Beduino gyvenimą ir įspūdingą papročius.

Jeigu norite patirti šios modernios, bet išlaikiusios savo kultūrines šaknis vietos gyventojų maitinimo kultūrą, apsilankykite tradiciniame restorane ir ragaukite vietinę virtuvę.

Be to, jūs neturite praleisti Burj Khalifa - pasaulio aukščiausio dangoraižio, iš kurio atsiveria nepakartojamos panoramos. Garsiausioje rūkoje savo veidu galite nufotografuoti vienokias ir kitokias nuotraukas.

Ir tai tik pasirinktinai parchenamas dydžiausioje vienodos veiklos aiškinamosios ir pramoginės zonoje - Dubajaus pašaliniuose miesto rajonuose ir oazėse taip pat yra daug nuostabių vietų, kurių reikia pažinti. Dubajus - tai pasaulinė destinacija, kuri gali pasiūlyti beveik viską.

Geriausias laikas keliauti

Labiausiai rekomenduojama apsilankyti Dubajuje tarp vasario ir balandžio mėnesių. Šis laikotarpis yra tarp sezono, todėl temperatūra yra šilta, tačiau ne per karšta. Didžiąją dalį turistų lankantis Dubajuje rinksis ankstyvą pavasarį, o ne vasarą, nes temperatūra šiuo metu nesiekia daugiau kaip 30-35 laipsnių palyginti su vasaros mėnesiais, kai temperatūra gali siekti virš 40 laipsnių. Tarp šių mėnesių galima rasti geriausius pasirinkimus viešbučių kainoms bei daugybę kitių pramogų. Tai reikalinga laikotarpis, nes galite mėgautis plaže su mažiau žmonių ir ilgomis saulėtąmis dienomis. Be to, vasariu ir pavasarį Dubajuje vyks daugiau renginių ir festivalių, taigi turistams bus didesnis pasirinkimas, kaip leisti savo laiką.

Loading...
logo-up icon