location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubai - Bur Dubai

Dubai yra viena iš populiariausių turistų vietų pasaulyje. Tai nuostabi šalis, turinti ne tik gyvybingą verslo aplinką, bet ir kultūrą, istoriją ir tobulą laisvalaikio pramogų infrastruktūrą. Bur Dubai yra viena iš miesto dalis, kuri yra pritraukianti daug turistų.

Bur Dubai yra apgyvendinta sostinėje, kuri yra turtinga istorija ir kultūra. Čia rasite Old Dubai, kuris yra turistų lankomas rajonas. Tai buvo senoji Dubajaus dalis, kuri dabar prisimena jo praeitį, yra didelis ir gyvas: daug paminklų, meno galerijų, ir tradicinių turgų, kuriuose galite nusipirkti viską nuo tradicinių vietinių drabužių iki meno gaminių.

Jei norite susipažinti su Dubajaus istorija, tai yra puiki vieta pradėti. Be jo turistai yra kviečiami išmėginti Dubajaus fantastines pramogas. Bur Dubai yra namai įspūdingam Kaleje Didžiojoje Dubajaus jūros pusiasalyje, kuri yra lengvai pasiekiamas per vietinius laivus. Kai esate čia, lankytojai gali pasivaikščioti po didingą miesto tvirtovę arba aplankyti fantastines jūrų muziejų. Turgai yra dažniausiai lankomi turistai kenčiantiems nuo pertraukų, kurie laimingai nusiperka tradicinius drabužius ir kitus turistinius niekai.

Be to, Bur Dubai suteikia galimybę išbandyti susijusias spa pramogas, kuriuose galite pasimėgauti Dubajaus stilingu bei moderniu gyvenimu. Vietinių restoranai pasižymi dideliu ir turtingu maisto pasirinkimu visų pasaulio šalių kultūros. Šis regionas yra pasiekiamas per skrydžius iš Europos ir Vidurinės Azijos, o vietiniai taksi, autobusai ir metro siūlo patogų transportą nuo vienos vietos iki kitos.

Galų gale, Bur Dubai yra viena iš miesto vietų, kurias verta aplankyti, kai keliaujate į Dubajų. Tai yra viena iš vietų, kur galite pasimėgauti Dubajaus stiliais ir tradicijomis, o tuo pačiu ir mėgautis moderniąsiaame gyvenimu. Turistai, kuriems patinka kultūra, istorija, pramogos ir tobuli laisvalaikio malonumai,, visada randa kam įdomaus - ir Bur Dubai tikrai yra viena iš tų vietų!

Maistas Dubai - Bur Dubai

Dubai yra žinomas kaip pasaulio prabangos sostinė, o tai reiškia, kad čia yra daugybė dalykų, kurių verta paragauti. Vienas iš tokių miestų rajonų yra Bur Dubai, kuriame yra daugybė kraštinių, restoranų ir kitokių maisto pigalių. Be to, Bur Dubai rajone galima pamatyti tradicinės Arabų architektūros paminklus ir muziejus, kurie padės susipažinti su šios šalies kultūra ir istorija.

Vienas iš įspūdingiausių kraštinių Bur Dubai rajone yra Bastakia, kuri yra senesnis miesto rajonas. Čia turistai gali pamatyti tradicinius būstus, kurie yra gaubiami palmių lapais, įspūdingus muziejus, restoranus ir daugybę smulkių kraštinių su rankų darbo papuošalais, drabužiais ir kitais produktais.

Bur Dubai rajone taip pat yra įspūdingas "Dubai Museum", kuriame lankytojai gali sužinoti daugiau apie miesto praeitį. Taip pat verta čia aplankyti tradicinį rinką, kurią vadinama "souk". Ši rinka yra užpildyta skirtingais aromatais, spalvomis ir skoniais ir taip pat yra būtina vieta, kurią turėtų aplankyti visi keliautojai, norintys išbandyti vietinę virtuvę.

Be šių rekomendacijų, Bur Dubai rajone yra daugybė gatvės maisto prekybininkų, krautuvių su prieskoniais ir kitais namų reikalais, kurie siūlo vietinius produktus. Todėl, jeigu planuojate keliauti į Dubai, nepamirškite apsilankyti Bur Dubai rajone ir išbandyti jo ne tik turistams skirtus prekybos centrus, vietas ir restoranus, bet ir tradicinę vietinę virtuvę.

Nuostabios lankytinos vietos Dubai - Bur Dubai

Sveiki! Dubai yra stulbinantis miestas su daugybe lankytinų vietų. Tačiau jei keliaujate į Bur Dubai, nepraleiskite šių objektų:

1. Dubai muziejus: Čia galite pamatyti tradicinę Arabijos kultūrą ir istoriją, o ansamblis tikrai nuostabus.

2. Textile souk: Tai yra tradicinė mažmeninė prekybos zona, kurioje galite įsigyti madingų drabužių, rankų darbo juvelyrinių dirbinių ir kt.

3. Bastakija kvartalas: Tai yra seniausias Dubai ir kultūros paveikslas, kuriame galite pamatyti daugybę tradicinių parduotuvių, turgų ir restoranų.

4. Dubai abra kelionė: Čia galite perplaukti Dubai Creek Bur Dubai ir Deira (JAV ir pietiniai miestai) tarp tradicinių laivų, kuriuos vadina "Abra".

5. Jumeirah mečetė: Tai yra didžiausia mečetė Dubajuje, kuri puikiai įsipareigoja savo garbei ir joje lankantis turistui primena aplinkinius žmones.

Miloniai vertų žmonių iš viso pasaulio keliauja į Bur Dubai, kad pasimylėtų jo tradiciniame keramikoje ir akmenyje. Linkiu jums gera keliautojo sėkmė ir gerai laiko savo kelionėje!

Geriausias laikas keliauti

Geriausias laikas keliautojams apsilankyti Dubajuje - Bur Dubajuje yra iš tiesų labai subjektyvus. Vis dėlto, dauguma turistų pasirenka pavasarį arba rudenį, kai temperatūros yra šiek tiek mažesnės nei karščių metu. Taip pat svarbu atsižvelgti į šventes ir renginius, kurie vyksta mieste. Pavyzdžiui, Dubajuje kasmet organizuojamas didžiulis prekių mėgėjų šou "Dubai Shopping Festival", kuris vyksta sausio mėnesį, o rugsėjo mėnesį - "Dubai Food Festival". Be to, jei planuojate turėti ilgesnį apsilankymą Dubajuje, rekomenduojame apsilankyti per žiemą, kai oro sąlygos yra optimalios ir daugiau renginių vyksta lauke. Vis tik, visiems keliautojams derinys yra skirtingai, tad, kas geriausiai tinka jūsų keliauti, gali nepatikti kitam žmogui.

Loading...
logo-up icon