location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubajus – World Islands

Dubai – World Islands yra retai pasitaikanti ir egzotiška turistinė vieta, kurią verta aplankyti tiems, kurie trokšta išskirtinės kelionės patirties. Šis projektas yra pluoštas senovės Egipto piramidžių formos salų, kurių bendras plotas yra apie 40 hektarų. Kiekviena sala simbolizuoja tam tikrą šalį ar teritoriją. Pavyzdžiui, Japonijai skirta sala yra apipinti akmenimis, tuo tarpu Airijos sala yra apaugusi žalumi, primenančiu zelioną Airijos pievą.

Salas apsupa Raudonojo jūros vanduo, kuris suteikia joms fantastišką atmosferą ir net turi sušildyti jų klimatą. Čia galima mėgautis pačiu geriausiu, ką siūlo kaspinuotoji Dubai pramogų industrija: žvejyba, plaukimas žirgais, privačių pliažų kavinių lankytojų aptarnavimas, nuotykių parkai, užsiėmimai sporto klubuose ir dar daugiau.

Viena iš labiausiai žinomų salų yra Portugalijos sala, kuri garsėja kaip labiausiai novatoriška ir moderni regioninė turistinė vieta. Čia galima rasti laukines pliaže, geriausias kavines ir restoranus, atvirus baseinus ir dar daugiau. Taigi, jei jūs turite troškimą patirti kelionę į išskirtinę ir netikėtą vietą, Dubai – World Islands yra vieta, kurią tikrai verta aplankyti.

Maistas Dubajus – World Islands

Dubajus yra viena iš populiariausių pasaulio kelionių vietų, o World Islands yra vienas iš tokių nepraleidžiamų objektų, kuriuos turistai negali praleisti. World Islands yra vienas iš didžiausių žemės ploto poilsinių kompleksų pasaulyje, esantis Dubajaus šiaurės pakrantėje.

Šešiasdešimt žemės masių, kurios dažniausiai pavadintos kaip pasaulio šalių pavadinimai, lydi tūkstančiai lankytojų iš viso pasaulio. Kiekvienas plotas yra apdorotas, į šalį sumontuotas teptuku, įkurptas Upė ir sudarytas iš palmošakų, o aplink šalis yra nuostabus plieninių debesių bokštų ir Dubajaus horizontų vaizdas.

Nuostabų vaizdą galite matyti iš besiplečiančių Jumeirah Plažos paplūdimių Kūrybinio Miesto Plotas, su gerai išvystytomis infrastruktūromis, tokiose kaip sodybos, batus, restoranai ir daugiau. Tai yra puiki vieta, kurioje galima maloniai praleisti laiką, dainuojant banginius, plaukiant vandeniu ir mėgautis Dubajaus saule.

Be to, World Islands yra geriausia vieta, kurioje galima išsinuomoti hidroplaną ar privačią jachtą ir mėgautis geriausiomis kelionėmis po Dubajų, kuriame galite pamatyti geriausius kelionių objektus, tokius kaip Burj Khalifa ar Palmių sala.

Trumpai tariant, World Islands yra viena iš geriausių vietų, kuri prezentuoja Dubajų ir jo išskirtinio poilsio plotus. Tai ne tik garsus, bet ir pasaulio ritmas, kurio niekas negali praleisti, kai lankosi Dubajuje.

Nuostabios lankytinos vietos Dubajus – World Islands

Neabejotinai, World Islands yra vienas iš geriausių lankytinų objektų Dubajuje ir Jungtinėse Arabų Emyratuose apskritai. Tai yra eilė salų, kurios atkartoja žemės paviršių, o nešiojasi ant dirbtinio platformos Persijos įlankoje.

Apsiplaukęs juodos jūros vandeniu, kas muilo burbuliukais, keliautojas jaučiasi tarsi pasinėręs į pasaka. Jis gali išsirinkti bet kurią elipsinę salą, kuri yra atstovaujanti tam tikrai pasaulio daliai. Po salos paviršiumi glūdi požeminis pasaulis su lagūnomis, tropiniu želdynu ir dravais. Dauguma salų apgyvendinamos, tad keliautoją lieka tik pasirinkti, kuriame malonume nori mėgautis, ir išlėkti nuo suspaustos gūžčiojimo kaladėlės tiesoje į besiliečiančias jūras, pakrančių paviršiams ir kraštovaizdžius.

Be abejo, dėl savo gamtos paprastumų ir tiesioginio susijungimo su vandenynais, World Islands yra tapęs Barbados, Bora-bora, Airija, Grenlandijos ir kitų vietovių sinonimu. Taigi, jei norite išvykti iš miesto triukšmo ir atsipalaiduoti sukurtoje oazėje, tuo pačiu metu mėgaudamiesi nuostabiais vaizdais ir atrasdami naujas naujoves, World Islands yra vieta, kur jūs turite susipažinti.

Geriausias laikas keliauti

Dubai - World Islands yra viena iš gražiausių vietų Jungtinėse Arabų Emyratuose ir yra labai populiarus lankymosi objektas visame pasaulyje. Kai kurie žmonės galbūt mano, kad geriausias laikas apsilankyti dubajaus salose yra žiemą, kai orai yra malonesni ir ne tokie karšti. Tačiau, turint omenyje faktą, kad čia vidutinė metinė temperatūra yra apie 30 laipsnių, keliautojai gali pamatyti salas bet kuriuo metu. Tačiau, jei norite patirti tikrąjį Emyratų kultūros ir tradicijų gyvenimo būdą, geriausias laikas keliautojams būtų planuoti savo kelionę žiemą, kai įvyksta tradiciniai švenčių ir festivalių renginiai, o oro sąlygos yra labiau palankios. Bet kuriuo atveju, Dubai - World Islands nuostabios ir patrauklios vietos aplankyti bet kuriuo metu!

Loading...
logo-up icon