location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubajus – dykumos viešbučiai

Dubai yra viena iš populiariausių turistinių vietų pasaulyje. Tai yra patraukli vieta dėl savo turizmo pramogų, kurios yra daugėjančios kiekvienais metais. Tarp tų pramogų - nuostabi dykuma ir jos turtai. Dykuma yra esminė reikšmė Dubai turistams, kurie mėgsta pamatyti didingus smėlio kalnus, o kitiems labiau patinka važinėti išdykusiųjų žemės dalia, pasirinkdami tejų auto ir kad vairuotų.

Viena iš sunkaus dominavimo pasirinkimo dykumos kelionių - Desert City Resort. Tai yra dykuma iki 20 minučių nuo centro ir yra labai draugiška turistams. Desert City Resort yra atsakinga už visą turizmo pramogų liniją, doleriai, jie neapsiriboja tik smėlio kalvomis. Juose taip pat galite atrasti beduinų namus, miestelius ir kitus atogrąžų mažus miestus, kuriuose yra gyvenantys tokie patys dykumos generuojantys beduionai ir kiti.

Tas reiškia, kad pasirinkus Desert City Resort turistai gali patirti ne tik dykumos nuotykius, bet ir pamatyti kultūrinio klimato atgarsius triukšmingame didmiestyje. Tuo tarpu, kai jie užsuku į kitą dykumą, netoliese turistai taip pat gali aplankyti pačią didžiausią pamestos kolonijos oazę, kuriai priskiriami Rygos ir Abu Dabi emiratai.

Desert City Resort turistams gali atrodyti kaip neveiksmingos dykumos kelionės forma, tačiau tai nėra tiesa. Tai yra unikali patirtis, kurios dykuma rodo visą savo turtingumą, o žmonės gali žiūrėti į nuostabias dykumos vaizdas be jokios varginančios impulsių. Bet kokios amžiaus kategorijos turistai gali patirti šį nuotykį, linksmintis maskaradais, mijotintojų kapinėmis ir kitais atogrąžų nuotykių pakibimu kuriant nepriklausomas atrakcijas.

Taigi, jei ruošiatės keliauti į Dubajų, nepamirškite aplankyti Desert City Resort ir vystyti savo asmenines dykumos žinias. Ši turistų prietaisa bus ne tik maloni ir atpalaiduojanti patirtis, bet ir geriausias mokymasis, kaip išmokti gerinti savo atogrąžų kelionių patirtį.

Maistas Dubajus – dykumos viešbučiai

Dubajus garsėja kaip aukščiausios klasės turizmo centras, o jo dykuma yra viena iš visų svarbiausių atrakcijų. Priklausomai nuo to, ko ieškote savo viešnagėje, šis miestas gali pasiūlyti daugybę įspūdžių.

Jei ieškote prabangios viešnagės, galite rinktis Desert City Resort, įsikūrusiame Dubajaus dykumoje. Tai yra atostogų vieta, leidžianti pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasiimti atpalaiduojančią pauzę tarp dramblio ir kumščio kalvų.

Pirma, apsistojant karštame dykumos kurorte, galite mėgautis prabangių kambarių ir vilų prabangiai įrengtais vonios kambariais ir baseinais. O duris atverus, jūsų laukia tiesiog svajonių peizažas: nedulkinti sauliniai paplūdimiai, nekrintantys vandens telkiniai ir žaluma, taip pat nuostabus matymas į septynis spalvingus kalnų viršūnes.

Be to, Desert City Resort siūlo profesionalią SPA procedūras ir sveikatingumo paslaugas, kurios leidžia pagerinti gerovę. Taip pat šis kurortas yra puikus renginių organizavimo vietos pasirinkimas - konferencijos, vestuvės, korporatyviniai piknikai ir net patrankos šūviai į dykumą.

O jei ieškote didžiulių adrenalino dozių, užsiimkite dykumų pramogomis: slidinėjimu dykumoje, savikontrolės buggių lenktynėmis, dromedarų lenkimu ar net šuoliu iš lėkščių.

Pelnykite pramogų netoliese, be galo faršuojantis maistas yra ne tik Dubajus, bet ir visos Jungtinės Arabų Emyratos dalis. Čia galite mėgautis egzotiškais patiekalais, tokiais kaip humusas ar babaganušas, taip pat degustuoti vienuolynes, imbierinę spaudą ir arabišką kavą.

Sumažinkite savo saulėtojo vandens dyksnio temperatūrą ir mėgaukitės prabangia urbono estetika pagaliau ir apsipirkote nuomojamuose prekybos centruose arba antikvarinių prekių turguose.

Galų gale, Desert City Resort yra tai, ko reikia, kad atsipalaiduotumėte, pamatytumėte pasaulinės klasės dykumų kraštovaizdžių ir patirtumėte nepakartojamą arabų kultūrą. Tai prabangios atrakcijos ir gamtiniai grožiai, kurie tikrai verti patikrinti.

Nuostabios lankytinos vietos Dubajus – dykumos viešbučiai

Kaip gyvas keliautojas, aš rekomenduoju pasilinksminti "Burj Khalifa" dangoraižyje, kuris yra 828 metrų aukščio! Negalima praleisti šios išskirtinės patirties, kai jūs galite apžvelgti miestą iš aukščiausios vietos pasaulyje. Kitas vertas dėmesio objektas yra "Dubajaus fontanas", kurio vandens šou yra žavus žiūrėti vakare. Dalyvauti dykumos safaryje yra dar viena rekomendacija - turizmo agentūros organizuoja kelionę į iškylas į dykumą, kurioje jūs galite pasivaikščioti kamuotai, lipti ant kalvų ir nusileisti nuo smėlio duno. Galiausiai rekomenduoju aplankyti "Dubajaus mall" ir patikrinti didžiūnišką prekybos centrą ir praleisti laiką įdomioje aplinkoje.

Geriausias laikas keliauti

Dubai, ir ypač Desert City Resort, yra vieni iš populiariausių kelionių tikslų pasaulyje. Tai ne tik dėl to, kad šis miestas yra prabangus, bet ir dėl to, kad jis siūlo daugybe pramogų ir pramogų, kurios tinka visiems amžiaus grupėms ir skonių grupėms.

Kas dalykas, kai geriausias laikas keliautojams apsilankyti Dubai? Tradiciškai spalio mėnesį yra geriausia keliauti į Dubajų - šiluma kituose mėnesiuose gali būti itin nepakeliama. Kita vertus, rekomenduojamas laikas apsilankyti yra nuo lapkričio iki balandžio. Šiuo metu esantys klimato sąlygos yra žymiai šaltesnės, o tai garantuoja komfortą ir malonumą keliaujantys.

Be to, rekomenduojamas laikas apsilankyti Desert City Resort yra nuo gruodžio iki vasario. Tuomet gali kilti nedaug smėlio audrų, tačiau jų nereikėtų bijoti. Visa kita metų laikų prieinama veikla, įskaitant naktinius laivų kelionę po Dubajų vandenyno, yra indėlis į visiems rekomenduojamą laiką keliauti į Dubajų.

Būdamas kelionėje neabejokite, kad pasinaudosite geriausiomis akimirkomis ir patirsite visą Dubajų. Yra daugybė įsimintinų paminklų ir patyrimų, kuriuos galite rasti Dubajaus ir Desert City Resort mieste. Mes garantuojame, kad keliaudami į Dubajų jūs turėsite tobulą laiką.

Loading...
logo-up icon