Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Jungtiniai Arabų Emyratai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Dubajus – DFC

Dubai yra viena iš patraukliausių turistinių vietų pasaulyje. Tai nepaprastai moderni ir prabangi metropolija, kurioje susilieja arabis ir vakarietiškos kultūros elementai. Didžiuojantis savo pasauliniu rekordų skaičiumi, Dubai tapo populiariu turistų lankymosi vietu.

Viena iš pagrindinių turistų pritraukimo priežasčių yra didinga Burj Khalifa - aukščiausias pastatas pasaulyje. Tai tikrai nereikėtų praleisti, nes pati vaizdas ir patirtis yra tiesiog kvapą gniaužianti. Be to, Dubai yra žinomas dėl savo prabangių parduotuvių, kurių daugelis yra patalpintos didingame "Dubai Mall". Be to, ten taip pat yra fontanų šou, kuris pakelia kelionės įspūdžius dar aukščiau.

Kitos populiarios vietos, kurių neturėtų praleisti nei vienas turistas, yra Palm Jumeirah salos kompleksas, Palm Jumeirah monorail, Dubai akvariumas ir po vandeniu padavimo įrankių žvalgytuvai bei safarai dykumoje, kurie suteikia nepakartojamą patirtį.

Dubai taip pat yra gerai žinomas savo prabangiais viešbučiais, kurių dizainas ir architektūra yra tiesiog puiki. Populiariausi yra "Burj Al Arab" ir "Atlantis The Palm", kurie siūlo aukščiausios klasės patiekalus, paslaugas ir patirtis.

Gražiosją metų laiko dalį vasaros mėnesiais gali sutrikdyti didelis karščių, tačiau ši problema nėra neištikima kelionių reikalams, kadangi dauguma viešbučių ir turistų objektų yra oro kondicionavimo įranga. Geriausias laikas lankyti Dubai - spalio ir balandžio mėnesiai, kuomet temperatūra yra šiek tiek švelnesnė ir oras patogus kelionėms.

Sumažinus kelionės išlaidas, galite rasti pigius skrydžius ir viešbučius per tam tikrus periodus. Visumoje, Dubai yra gerai verta aplankyti, jei ieškote prabangos, nuotykių ir kažkokios kitokios patirties, kuri pavaizduoja papildomai pasaulio dimensiją.

Maistas Dubajus – DFC

Dubajus yra vienas iš populiariausių turistinių kelionių tikslų pasaulyje ir ne be priežasties. Ši svarbijė JAV pietryčių pakrantėje užsitarnauja savo reputaciją kaip vienas iš didžiausių ir brangiausių miestų, kuriame yra daugybė veiklos pasirinkimų keliautojams.

Vienas iš didžiausių ir labiausiai prestižinių pirkimo centrų pasaulyje yra Dubajaus prekybos centras (Dubai Mall). Tai milžiniškas prekybos centras, kuris turi 1 200 prekių parduotuvių, didelę kavinę ir nuostabų vandens šokančių fontaną. Pirkėjai čia gali rasti visas pasaulio prabangos prekes, įskaitant rūbus, aukso papuošalus ir elektronikos prekes.

Jeigu jums patinka adrenalino šuoliai, tuomet būtinai apsilankykite Burj Khalifa – aukščiausio pasaulyje dangoraižio – viršuje esančioje stiklo pakyje. Jūsų nuotykis prasidės nuo 148 aukšto šio dangoraižio, kuriame galėsite apžiūrėti Dubajų iš viršaus ir patirti negalima emocijų!

Be to, Dubajaus žemė yra taip pat turtinga nuostabių smėlio dykumų, kurias galite pamatyti ir patirti su safari turais. Tai yra puikus būdas išbandyti savo adrenalino šuolius ir patirti neįtikėtiną dykumos kelionę, per kurią galite rasti tikras oazes, ugnikalnių formacijas ir beduinų stovyklų kultūrą.

Atvykus į Dubajų reikia pamiršti įprastą mąstymą, kad tai brangu ir per didelio komforto miestas. Galite rasti puikias kainas ir išbandyti įspūdingus pramogų pasirinkimo būdus. Tai tikrai verta patirti ne kartą gyvenime!

Nuostabios lankytinos vietos Dubajus – DFC

Dubai yra žinomas kaip vienas iš pasaulio moderniausių miestų, pilnas pastangų ir inovacijų. Kai aplankysite Dubajų, būtinai verta aplankyti vieną iš aukščiausių pastatų pasaulyje - Burj Khalifa. Iš Burj Khalifa stebėsite nuostabius miesto vaizdus ir panoramas. Taip pat rekomenduojame aplankyti Palm Jumeirah salą, didelį dirbtinį palmių formos salos projektą, turintį nemažai prabangių viešbučių ir paplūdimių.

Kitas pasirinkimas yra lankyti prekybos centrus, pvz., Dubai Mall, kuriame yra daugybė parduotuvių, restoranų ir pramogų, arba Mall of the Emirates, kuriame galite aplankyti kišeninį slidinėjimo centą Vidurio Rytuose. Jei jus domina arabiškos kultūros istorija, apsilankykite Dubajaus muziejuje ir supažindinkite su emirato gyvenimu. Be to, Dubajaus fontanai yra tiesiog nuostabūs - vaizdas, kuriantis pusiausvyrą tarp muzikos ir fontanų šokių, tiesiog neįtikėtinas. Galiausiai, jei jūsų kelionė prasideda žiemą, aplankyti karališkąjį žiemos stovyklavietę yra privaloma. Rekomenduojame visiems keliautojams, norintiems patirti reikšmingą, prabangų ir neišmirstamą kelionės pramogų bei dovanų miestą.

Geriausias laikas keliauti

Dubai yra nuostabi vieta keliautojams, kurie nori patirti naujus, išskirtinius ir prabangius nuotykius. Tačiau geriausias laikas keliautojams apsilankyti Dubai yra tarp lapkričio ir kovo mėnesių. Šiuo metu mieste yra švelniau, o temperatūra svyruoja tarp 20 ir 30 laipsnių Celsijaus. Tai taip pat yra pagrindinis sezono pradžia, kada daugiausiai lankytojų aplanko miestą, taigi jūs turėsite galimybę susipažinti su įvairiais renginiais ir šventėmis, kurios vyksta tarp šių mėnesių. Be to, lapkričio mėnesį Dubajuje vyksta didelės nuolaidų akcijos, kurios pritraukia daugybę pirkėjų iš viso pasaulio. Visiems keliautojams rekomenduojame nuvykti čia per šią įspūdingą metų laiką, kad pamatytumėte įspūdingus restoranus, pasivaikščiotumėte šiuolaikinėse parduotuvėse, apsilankytumėte šiuolaikiniuose muziejuose ir gyventumėte prabangiausios savaitės savo gyvenime.

Loading...
logo-up icon