location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubai - Jumeirah Palm

Dubai yra viena iš labiausiai unikalių ir nuostabių turistinių vietų pasaulyje. Jumeirah Palm, žinoma ir kaip Palm Jumeirah, yra viena iš populiariausių vietų tarp turistų, tuo pačiu laiku ir viena iš išskirtinių Dubaije.

Jumeirah Palm yra vadinama „Palma“, nes ji yra veiksmingai sukūrta kaip palmės lapas iškelta į jūros gelmę. Tai yra trijų kilometrų ilgio palmių sala, kuri yra susidedanti iš daugybės prabangiausių viešbučių, nepamirštamos pramogų ir rekreacijos vietų.

Vieni iš Jumeirah Palm lankymo privalumų - kristalinio švarumo vanduo ir plataus masto raganavimas. Tai yra vieta, kurioje galite plaukti vandens transportu, nardant su delfinais, ar tiesiog ramiomis dienomis mėgautis saulės voniomis. Be to, Palm Jumeirah savininkai pasiruošę Jums pasiūlyti daugybę jūros pramogų.

Jumeirah Palm taip pat yra puiki vieta apsilankyti, jei Jūs ieškote prabangios apgyvendinimo vietos. Čia galima rasti keletą geriausių viešbučių pasaulyje, kurie pasižymi prabangiu dizainu ir patogumais. Be to, Palm Jumeirah viešbučiai siūlo lankymąsi prabangiais restoranais ir barais.

Jei ieškote kitų pramogų, Palm Jumeirah taip pat yra garsėjusi savo prisilietimu prie pramogų parkų. Čia galima rasti daugybę parkų, skirtų šeimoms, bei pramogų parkų su adrenalino pakylėmis. Jūsų kelionė tikrai nebus nuobodi, o Jumeirah Palm yra puiki vieta pradėti savo Dubajaus kelionę.

Maistas Dubai - Jumeirah Palm

Keliaujantieji, kuriems patinka prabanga ir buvimas paplūdimyje, turėtų aplankyti Jumeirah Palm - unikalią dirbtinę salą Dubajuje, Jungtinėse Arabų Emyratuose (JAE). Ši nuostabi konstrukcija, primenanti palmę, yra pasiekiama per tilto tiltą ir yra tarsi savitas rojus tarp dykumų.

Jumeirah Palm yra viena iš populiariausių vietų Dubajuje, kur gausybė prabangių viešbučių, parduotuvių, restoranų ir paplūdimių, siūlo tiesiog neįtikėtinai džiuginančių patirčių. Patogi vieta, nuostabus kraštovaizdis ir įspūdingi matomi pastatai daro šią vietą išties nepraleidžiamą.

Jei ieškote susipynusių nuotykių, turite užeiti į Aquaventure Waterpark - vandens pramogų parką, esantį Jumeirah Palm, kur galite mėgautis vandens kalnų ir kitomis pramogomis. Taip pat tai galima maloniai leisti laiką paplūdimyje, mėgautis saule ir mėlyna jūra bei staigmenomis, kurios laukia visame salos rajone.

Jumeirah Palm taip pat siūlo garsius restoranus ir kavines, kuriose galima mėgautis ne tik vietiniu maistu, bet ir pasauliniu mastu žinomais patiekalais. Kavinių pavadinimai yra tokiomis žinomomis prekėmis kaip sushi, o restoranai platina maisto produktus iš viso pasaulio.

Be to, taip pat galite aplankyti Palm Jumeirah śiuolaikiškus ir ekscentriškus parduotuves, siūlančius prabangius prekių ženklus ir kitus reikmenis, kurių savo šalyje turbūt niekur nerastumėte.

Galų gale, Jumeirah Palm yra sočios kelionės į kitą pasaulio kraštą patirčių dalis, kuriomis sunku pasivilioti. Prabanga, žvalgyba, pramogos bei ypač dienos pasibaigimo džiaugsmą suteikiantis saulėlydis, padarys šią kelionę unikalia ir nebegryžtama.

Nuostabios lankytinos vietos Dubai - Jumeirah Palm

Dubai - Jumeirah Palm yra viena iš turistų mėgstamiausių vietų Jungtinėse Arabų Emyratuose. Tai didžiulė, dirbtinai sukelta sala, formuojanti palmę, išsišakojanti į kelis kirminų formos penininkus. Keliautojų širdis pavergia fantastiški viešbučiai, taip pat palydintys muziejai ir akvariumai. Tačiau Dubai - Jumeirah Palm reikšmingiausia yra jos paplūdimys. Baltas smėlis, azurinis vanduo, šaltinis ir daugybė veiklos, tokios kaip plaukimas, vandens slidinėjimas ir žvejyba, garantuoja, kad turistai niekada nenusimato. Be to, saloje taip pat yra daugybė grazios ir garsios restoranų, kurie gali pasiūlyti ne tik vietinę virtuvę, bet ir tolimų šalių virtuvę, taigi keliautojai taip pat gali atrasti visiškai naują skonį. Bendrovė "Aquaventures" taip pat padeda keliautojams suorganizuoti jų atostogas, siūlydama siurbimo kalnų reidas, delfinų rodas ir netgi tikrųjų begemotų taršos bangų baseiną. Galiausiai, Dubai - Jumeirah Palm nėra tik turistinis objektas, ji taip pat svarbi prekybos teritorija, o garsūs didieji prekybos centrai, tokiems kaip "Dubai Mall" ir "Mall of Emirates" yra tik trumpą važiavimą nuo salos. Palininkite įrašį su perfekcionistinėmis kokybėmis, kad galėtumėte patobulinti :-)

Geriausias laikas keliauti

Jumeirah Palm yra vienas žymiausių ir įspūdingiausių Dubajaus rajonų, o jo centras yra Palm Jumeirah, kuri yra daugiakilometrė sala, primenanti palmę iš padangės.

Jei randate save ieškant geriausio laiko keliauti į Jumeirah Palm, tada geriausiai žinoma, kad pavasarį ir rudenį yra geriausias laikas. Buvo pastebėta, kad nuo kovo mėnesio iki gegužės vidurio orai yra patys geriausi, su santykinai šiltu oru ir nedidelėmis drėgmės vertėmis. Be to, nuo rugsėjo mėnesio iki lapkričio mėnesio yra dar vienas geriausias laikotarpis, kuomet temperatūra ir drėgmė yra stabilesnės ir patogios keliautojams, kurie nori mėgautis nuostabiais bičiuliais ir pasilepinti paplūdimyje.

Tikiu, kad yra keletas gerų priežasčių, kodėl pavasaris ir rudenys yra geriausias laikas keliauti į Jumeirah Palm. Pirma, oras yra nuostabus, suklampę drėgme ir net tolimais smėlio audromis, rečiau tiekę ir efektyviomis lietumių lašais. Antra, įvykiai ir įvykiai paprastai daug traukia žmonių šiame rajone pavasario ir rudens sezonuose, todėl galite tikėtis daugiau turizmo ir kultūros.

Be to, keliautojams patartina pasiruošti keliaujant pavasarį ir rudenį, nes šioje sezono metu yra tikimybė, kad Jumeirah Palm ir kitose vietose bus mažiau žmonių. Taigi, jei norite nemokamai mėgautis nuostabiomis vietomis be didelių minčių, tada pavasaris ir ruduo yra geriausias laikas, kuriuo turėtumėte apsilankyti Jumeirah Palm, UAE.

Loading...
logo-up icon