location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šardža – miestas

Sharjah yra vienas iš septynių valstybės kitame pasaulio gale, Jungtinių Arabų Emyratų (JAE), miestų, ir turistams tai yra tikras lobis, pasižymintis savo istorija ir kultūra. Sharjaho miestas yra trečias pagal dydį JAE miestas ir yra laikomas kultūros sostine, kuri yra tūkstantmečių senumo.

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurio reikėtų ieškoti apsilankius Sharjaho mieste, yra didžiulis, maždaug 16 km ilgio ir 5 km pločio Seih Al Jadaf dykumoje, iškylantis Al Qasba. Tai yra nuostabus pramogų centras, kuris apima platesnį diapazoną veiklų visai šeimai. Čia galite pasivaikščioti per vyrokuojančius tiltus, pargerti kavos ar valgyti restoranuose, mėgautis pastatytų Meno ir psichologijos muziejų lankymu. Taip pat verta aplankyti šio centrinio miesto kultūrinius objektus, tokiais kaip Islamo meno ir Kataro meno muziejai bei restoranai, kuriuose patiekiami tradiciniai šokoladiniai desertai.

Dar viena vieta Sharjaho mieste, kuri ypač dominuoja savo gražumu, yra puikus Al Noor mokyklos archeologinis parkas. Tai puiki vieta tikrų patirtų civilizacijų istorijos mėgėjams, kurie gali pamatyti rekonstrukcijas nuo priešistorės iki šių dienų.

Be to, turistai gali aplankyti didžiulį tradicinės prekybos centrų, tokio kaip souk Sharjah, rinkinį, kuris siūlo įspūdingą įvairovę skirtingose srityse. Mėgaukitės skaitydami garsių Audėjų namų parduotuvių turinį, o tada apsilankykite vietinėje virtuvėje ir paragaukite vietinių patiekalų.

Sharjah mieste neįmanoma nepaminėti Šeiko Zayedo Mojo bibliotekos, kuri laikoma viena didžiausių arabiškai kalbančių knygų rinkinių pasaulyje. Tai tikras rojus knygų mėgėjams, kurie gali patirti neįtikėtiną skaitmeninės technologijos ir knygų suderinamumo derinį.

Be to, turistams, norintiems sužinoti daugiau apie JAE kultūrą ir istoriją, Sharjah mieste yra keletas nuostabių muziejų, įskaitant islamo civilizacijos muziejų ir Sharjah nacionalinį muziejų. Šie muziejai suteiks išsamų įvaizdį apie reigoną ir padės suprasti vietinių tradicijų ir papročių ištakas.

Sharjah miestas taip pat puikiai tinka vaikams, turintiems daugybę veiklų ir pramogų, pradedant puikiais teminiais parkais iki didžiulių atrakcijų parkų. Tai ideali vieta šeimoms, kurios nori leisti kokybiškus laisvalaikio akimirkas.

Galų gale, Sharjah miestas yra maloni turistinė vieta, kurioje galima įdomiai praleisti laiką mokintis ir tyrinėti šio regiono kultūrą bei istoriją. Tai tikrai vietos, kurią verta aplankyti JAE kelionėje ir pamatyti, ką Sharjah turi pasiūlyti.

Maistas Šardža – miestas

Sharjah yra nuostabi miestas, įsikūręs Jungtinėse Arabų Emyratuose, kuris keliautojams siūlo daugybę nuotykių ir paslapčių atradimų. Šis miestas stebuklingai derina tradiciją su modernumu, suteikdamas unikalų bei įspūdingą patyrimą kiekvienam svečiui.

Sharjaho miestas garsėja savo nepakartojamomis architektūros paminklais, įspūdingomis mečetėmis ir istorinėmis pastatų struktūromis. Vienas iš nepamirštamiausių lankytinų objektų yra Al Noor mečetė, kurios baltumo kontrastas puikiai dera su mėlynu dangumi. Čia galima susidurti su išskirtinės grožio ir ramybės atmosfera, kurioje kiekvienas keliautojas gali padaryti nuotraukas ar tiesiog pasidairyti mečetėje.

Žinant, kad Sharjah yra menas ir edukacijos s-radijo radijas, neįmanoma praleisti lankyti jo įspūdingo Sharjah meno muziejaus. Tai vienas iš stebėtiniausių muziejų pasaulyje, kuriame talentingi menininkai eksponuoja savo kūrinius ir puoselėja meno kultūrą. Šis muziejus taip pat suteikia galimybę sužinoti apie Arabų meną, tradicijas ir paveldą, kurie leidžia giliau suprasti šios vietovės unikalumą.

Geroji naujiena keliautojams yra ta, kad Sharjah turi net tris gamtos rezervatus, kuriuose kiekvienas gali išlaisvinti savo nuovargį ir pasinerti į gryną gamtą. Kalba eina apie Al Qarmas rezervatą, kuriame gausu antgalių paukščių ir retų augalų rūšių, bei Mleiha, kuris paslėptas smėlio dykumose ir buriuja religijos istorijomis bei archeologiniais radiniais. Žinoma, negalima pamiršti pačioje Shirio kalnų aplinkoje - nuostabių ir žaviai margų kalvų, kurios yra populiarus kelionės objektas.

Be to, Sharjah miestas pasižymi turtinga kulinarine tradicija. Keliautojams tikrai verta paragauti šių vietų gastronominius delikatesus, kurie įkvepia aromatų ir skonių geismą. Šis miestas siūlo platų maisto pasirinkimą, pradedant tradicine arabų virtuve ir baigiant tarptautinės virtuvės gundančiais patiekalais. Be mąstymo apie vietines delikateses, tokias kaip humusas, falafelis, kebabai ir tradicinė arbata, būtų tikra prarasta galimybė išgauti gamtos bei kultūrinį Sharjaho miesto skonį.

Sharjah miestas, Jungtinių Arabų Emyratų brangakmenis, išties siūlo tobulų patyrimų ir džiaugsmo šaltinio keliautojams. Nepaisant to, kad miestas yra mažiau žinomas nei kiti šios šalies maršrutai, jis turi visus ingredientus, kad taptų nepakartojama kelionės vieta. Iš tradicijos ir kultūros iki architektūros ir gamtos stebuklingumo, Sharjah tikrai turi ką pasiūlyti tiek mažiau, tiek daugiau išrankiems keliautojams.

Nuostabios lankytinos vietos Šardža – miestas

Sharjah – tai trečias pagal dydį Jungtinių Arabų Emyratų miestas ir ypatingas kelionių tikslas, turintis daug kultūros paveldo, puikias galerijas bei gražią gamtą. Ši vieta žinoma kaip Emyratų kultūros sostinė, todėl tikrai verta aplankyti kai kurias išpuoselėtas vietoves.

Pirma, pasiūlyčiau aplankyti Šardžos muziejų archeologijos skyrių. Jame galėsite susipažinti su senaisiais Beduinų gyvenimo būdais, taip pat sužinoti daugiau apie regiono istoriją ir kultūrą. Čia bus galima pamatyti išlikusius senovės laikų pastatuose įrengtas ekspozicijas.

Kitas nepraleistinas objektas yra São Paulo didysis mečetės apžvalgos bokštas. Kyla iš bokšto viršaus galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu į Emyratų miestą bei Pakistano ir Irano kalnus. Tai yra viena iš geriausių vietų pasižvalgyti po Šardžą.

Taip pat rekomenduoju aplankyti Al Qasba, kuris yra šiuolaikinė tarptautinio standarto pramogų ir laisvalaikio zona. Čia rasite daugybę restoranų, suvenyrų parduotuvių bei vykstančių renginių. Ypač gražu pasivaikščioti šviesų apšviestos Queen's Bridge, kuri jungia Abu Dabi ir Šardžos dalis.

Jei domitės meniniais kūriniais, tuo atveju Masahif nuolatinė kūrybos galerija yra tikrai verta aplankymo. Jame eksponuojami regiono vietinių menininkų darbai, leidžiantys geriau suprasti vietinių meno tradicijų įvairovę ir įkvėpti kūrybai.

Baigiant savo kelionę Šardžoje, būtinai užsukite į Sharjah Natural History Museum ir išmaniausių technologijų centras. Šis muziejus siūlo puikų supratimą apie regiono gamtą, įskaitant gyvūniją ir florą, o išmaniausių technologijų centras leidžia įdomiu ir interaktyviu būdu mokytis apie šiuolaikines inovacijas.

Viską sudėjus, Sharjah – tai miestas, kuriame susipina istorija, kultūra ir gamta. Jis tikrai vertas aplankymo norint sužinoti daugiau apie Jungtines Arabų Emyratų kultūrą ir patirti neįprastą nuotykį.

Geriausias laikas keliauti

Sharjaha, vieną iš Jungtinių Arabų Emyratų miestų, galima aplankyti visus metus. Tačiau, jei norite patirti ypatingą nuotaiką ir išvengti didelio karščio, geriausias laikas keliauti būtų spalio - balandžio mėnesiai.

Šiuo metu orai Sharjahoje yra labai malonūs ir sausi, temperatūra svyruoja nuo 25°C iki 35°C. Tai yra puikus laikas lankytis Sharjaho amfiteatre, įsikurtame antmano dykumoje, kur vyksta įvairūs renginiai, tokie kaip teatras, baallijos ir muzikos koncertai bei šviesų šou.

Šioje Baltijos jūros pakrantėje esančioje vietovėje taip pat galėsite apžiūrėti nepaprastus geležinius ir akmens pastatus, turinčius gražių arabų architektūros elementų. Būtent šiuose pastatuose rasi įvairius muziejus, kuriuose galėsite sužinoti daugiau apie miesto istoriją ir kultūrą.

Taip pat nepamirškite aplankyti tradicinio Souk Sharjah, turinčio daugybę turgelių, kur galėsite nusipirkti vietinių gėrybių ir suvenyrų. Tai yra puiki vieta, kur patirti tikrą vietos atmosferą ir susipažinti su vietiniais prekeiviais.

Nors Sharjahas visi metai yra sausa klimato zonos dalis, temperatūros labai pasikeičia vasarą, liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kai gali būti iki 45°C dieną. Jei jūs negalite pakęsti didelio karščio, geriau išvengti šių mėnesių ir kelionę planuoti šaltuoju laikotarpiu.

Visoje savo kelionėje, nepriklausomai nuo sezono, būtinai pasitikrinkite klimato prognozę ir galvokite apie tinkamą drabužių pasirinkimą - supraskite, kad Sharjaho kultūra yra gana konservatyvi, todėl turėtumėte atsižvelgti į rūbų etiketą.

Norėdami išvengti didelių minios turistų, geriausiai būtų aplankyti Sharjahą antrosios trečiadienio ir ketvirtadienio dienos vakarą, kai vietiniai yra užsiėmę savo šeimos reikalais ir neturi laiko lankyti turistų lankomų vietų. Tai suteiks galimybę pamatyti miestą geresnėje atmosferoje ir išvengti eilės prie populiarių vietų.

Taigi, apsilankyti Sharjaho mieste, Jungtiniai Arabų Emyratai siūlo nuostabias patirtis ir yra puiki kelionės vieta, nepriklausomai nuo sezono. Svarbiausia atsargiai pasirinkti tinkamą laiką, kad pajustumėte miesto grožį ir būtumėte patenkinti savo kelionės patirtimi.

Loading...
logo-up icon