Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Jungtiniai Arabų Emyratai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Dubai - Dubai Marina

Dubai yra vienas iš labiausiai lankomų miestų pasaulyje, turintis daugybę patrauklių vietų turistams. Viena iš populiariausių turistinių vietų Dubajuje yra Dubai Marina - modernus kūrinys, sumanytas kaip butų ir ofisų kompleksas pakrantėje.

Dubai Marina yra dinamiškas ir kosmopolitiškas kvartalas didelių aukštų pastatų, rytminių fontanų ir puikių restoranų. Tai yra vieta, kur gyvenamas verslo, rekreacinio ir pramoginio gyvenimo derinys. Galima atsidurti tokioje klasikinėje vietelėje kaip Marina Walk, kuri yra per kilometrą ilga promenada, prakelianti per vandens kanalus. Šios promenados krantinės yra apsuptos kavinių ir restoranų su vakarieniečiais patiekalais, o žiūrovai gali mėgautis Fontano Choreografijos pasirinktymu. Taip pat galima apsilankyti viename iš daugybės prabangių viešbučių, kur gausite vertingą patirtį.

Turistai taip pat gali naudotis daugybe laivybų, einančių per vandenynus, per Dubai Marina - nuo kelionių Maldyvuose iki jūrų kelionių plačioje Bangladeše.

Dubai Marina yra viena iš populiariausių vietų, kuriose turistai yra kaupiami savo atostogų metu, kad patirtų milžinišką architektūrą, laisvalaikio pramogas ir kultūros renginius. Iš kurio pamatysite didžiulių pastatų šviesas ir išgirs daugybės pramogų užplūstę miestą. Jei ketinate atvykti į Dubajų, neabejokite, kad apsilankysite vienoje iš nuostabiausių miesto vietų - Dubai Marina.

Maistas Dubai - Dubai Marina

Dubai Marina yra vienas iš patraukliausių ir labiausiai lankomų vietų visoje Dubajaus emiratoje. Tai moderni miesto dalis, įsikūrusi netoli Persijos įlankos kranto, ir yra laikoma viena iš didžiausių žmonių kurtų uostų kelyje tarp Europos ir Azijos. Tai iš tikrųjų įspūdinga vieta, o jos bokštai, kuriuose yra aukščiausios kokybės restoranai, apšviesti spalvingomis lempomis, vakare sukuria tikrai fantastišką vaizdą.

Dubai Marina taip pat yra puiki vieta mėgstantiems sportą. Čia rengiami vandens pramogų renginiai, tokiuose kaip: vandens slidinėjimo, banglenčių grojaraščio, vandens motociklų ir kitų įdomių atrakcijų. Taigi, ne tik gali tiesiog įsiurbti orą ir grožėtis įspūdingais vaizdais, bet ir išbandyti savo adrenalino nusikaltimą.

Galite pailseti apžvalgos bokšto viršuje (JBR Walk), kuriame yra parduotuvės, kavinės ir restoranai. Tai yra labai populiari vieta tarp vietinių ir turistų, nes taip pat yra ir jūsų traukos centras. Jūs galite pagyventi visą savaitę, o jei laikas leidžia, netgi dvi. Tai tikrai viena iš tų vietų, kurios neturėtų būti praleistos keliautojams, kurie lanko Dubajų.

Nuostabios lankytinos vietos Dubai - Dubai Marina

Dubai Marina yra viena iš įspūdingiausių ir moderniausių vietų Dubajuje, kuri yra pritraukianti šimtus tūkstančių turistų kasmet. Įvertinti dubajiečių ambicingumo ir ryžto šios viettos mastas - didžiulis, kuris patraukia naujųjų keliautojų bei staycation ieškančių vietų nusirengti ir pasimėgauti skaniu maistu bei išskirtiniu poilsiais.

Dubai Marina yra namų pažanga ir šiuolaikiškas dizainas. Tiesiog vaikščiodami išsivaizduojate prabangių apartamentų neilgai už kampu, su puikiais vaizdais į jūrą ar miesto panoramą. Be to, Dubai Marina yra plačiai žinoma dėl savo ilgos žuvėdrų ir rėmo apipavidalinimo. Vietovė taip pat siūlo įvairias veiklas, įskaitant vandens sportų, kruizų laivų keliones, restoranus ir bares, taip pat renginius ir festivalius.

Jei ieškote kažko įspūdingo, rekomenduojama aplankyti Cayan Tower. Bokštas yra 73 aukštų, o didžiulė dalis yra nukrypusi nuo centro, taigi Cayan Tower tiesiog atrodo kaip krikštytojo linktukas labai. Be to, rekomenduojama pabandyti Dubai Marina Walk, kurį išsibarsčiusiame gražiai sukurtame ūkyje keliautojai gali mėgautis su plokštele ant penketo, užsysdami kojines į jūros vandenį.

Dubai Marina yra viena iš turistinės Dubajaus pramogų vietų, kurią verta pamatyti bet kokiam keliautojui. Tai puiki vieta, kurioje galite pasimėgauti atpalaiduojančiu poilsiais ir išskirtine kultūrine patirtimi.

Geriausias laikas keliauti

Dubai Marina yra nuostabi vieta, kurią rekomenduojame aplankyti tarp lapkričio ir kovo mėnesių. Šiuo metų laiku orai nuolat gera ir sausa, o temperatūra svyruoja tarp 25-30 laipsnių Celcijaus. Be to, lapkričio mėnesį Dubajus pasitinka Šeichų Zayedo nacionalinis dienos šventė, kurioje galėsite pajusti vietinės kultūros pulsą. Kovo mėnesį rekomenduojame aplankyti Dubajų šventėms paskutinio savaitgalio metu, kuomet vyksta įvairios renginio ir festivaliai, tokie kaip Pasaulyje pučiantys oro kamuoliai ir maisto festivalis. Taigi, jeigu norite apsilankyti Dubajuje ir patirti įspūdingą atostogų laiką, kovo ir lapkričio mėnesiai yra puikus pasirinkimas.

Loading...
logo-up icon