location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubajus – miesto centras

Dubajus, kuris yra Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) miestas, yra puiki turistinė vieta su daugybe lankytinų vietų ir nuostabių rekreacinės veiklos galimybių. Tačiau viena iš populiariausių vietų tarp turistų yra Downtown Dubajus, kuris yra vienas iš miesto didžiausių rajonų.

Downtown Dubajus yra žinomas dėl savo žymaus Burj Khalifa dangoraižio, kuris yra vienas iš aukščiausių pastatų pasaulyje. Turistai gali kilti iki pastato aukščiausio aukšto ir mėgautis vaizdu į visą miestą. Be to, Burj Khalifa turi ir puikų šou su fontanais, kuris plaukioja armoningai su muzika ir šviesomis.

Kitas populiarios patrauklios vietos rajone yra Šeichos Mohamedo Al Maktoumo rūmai. Tai yra buvęs vadovo namas, kurio namuose galima aplankyti didelę rinktinę meno kūrinių, istorijos eksponatų ir etnografinių liaudies meno kolekcijų.

Taip pat netoli Downtown Dubajaus esanti Dubajaus fontanas yra puikus turistų traukos taškas. Tai yra didžiulis fontanas, kuris plaukioja šokiudamas su muzika ir šviesomis. Šis fontanas šiek tiek primena Las Vegaso "Bellagio" fontaną.

Be šių pagrindinių objektų, patys renuminti restoranai ir parduotuves taip pat yra svarbus Downtown Dubajaus bruožas. Rūpestingai prižiūrimi sodai ir įvairios pramogų ir laisvalaikio vietos suteikia turistams puikią galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio, o pažintis su kultūra leidžia jums suvokti vietos gyventojų mentalitetą.

Galima teigti, kad Downtown Dubajus yra turistų čiaupas į svarbiausias ir geriausias miesto paminklininkas. Be abejonės, kas čia atvyksta, ras ką nors įdomaus ir pomėgio.

Maistas Dubajus – miesto centras

Jeigu keliaujate į Dubai, būtinai apsilankykite miesto centre, Downtown. Tai yra vienas gražiausių ir turtingiausių miestų rajonų, kuriame yra daug kultūros, pramogų ir įvairių restoranų.

Downtown vieta yra idealiai pritaikyta šeimoms ir žmonėms, kurie mėgsta prabangas ir tvarkingas gatves. Čia rasite ir didžiausią šokolado fontaną pasaulyje, kur galėsite paragauti šviežių vaisių ir desertų rankomis pagamintų šokoladų. Be to, turėsite galimybę pavaikščioti aplink fontaną ir grožėtis fantastiška vakariene su panoraminėmis vaizdais į Burj Khalifa dangoraižį.

Downtown rekomenduojame apsilankyti ir dėl jo ypatingos infrastruktūros. Čia galite žaisti elektroninio futbolo žaidimus ir žaisti teniso varžybas su interaktyviais rėmėjais, o kartu su jumis visuomet bus palydovas, paruošęs siūlo gera baro meniu. Taip pat miesto centre veikia daugiau nei 200 parduotuvių, kuriose rasite prekių, tokias kaip aukštos kokybės drabužiai, knygos, kosmetikos produktai ir daug plačiau.

Downtown yra puiki vieta, kur galima pagerinti savo nuotaiką ir leisti linksmai laiką. Tai yra vienas iš turistų mėgstamiausių regionų Dubajuje, kuriame galite patirti netikėtą ir ypatingą kelionės džiaugsmą. Prisijunkite prie naujai atrastos ir linksmos Dubajaus kultūros ir būtinai apsilankykite miesto centre - Downtown.

Nuostabios lankytinos vietos Dubajus – miesto centras

Dubai Downtown yra viena iš žymiausių vietas, kurią būtina aplankyti keliaujant į Dubajų. Čia galite pasimėgauti neįtikėtinu aukščiausiu pastatu pasaulyje, Burj Khalifa, o taip pat mėgautis įspūdingais panoraminiais vaizdais iš stoginio observatorijos taško "At the Top Sky". Be to, Dubai Downtown yra namai didžiuliam malūnų rato, kuris yra vienas didžiausių pasaulyje. Netoliese galite aplankyti šiuolaikinę meno ir kultūros vietą "Dubai Opera House", o jei norite atsipalaiduoti, gali pakeliauti iki "Dubai Fountain", kad pamatytumėte spektaklį su vandens fontanais ir muzikos programomis. Čia yra ir gausybė restoranų ir parduotuvių, taigi tikrai nenusivilsite, jei apsilankysite Dubai Downtown!

Geriausias laikas keliauti

Keliautojams, norintiems apsilankyti Dubai - Downtown, geriausias laikas būtų nuo gruodžio iki balandžio, nes tuo metu temperatūros yra šiek tiek mažesnės ir yra didesnė tikimybė saulėto orų. Be to, tuo metu vyksta daug įvairių kultūros renginių ir parodų, kurios gali sudominti turistus. Tačiau, reikia atkreipti dėmesį, kad tuo metu daugiau turistų lankosi Dubajuje, todėl kainos būna šiek tiek didesnės. Jei kelionės biudžetas yra svarbus, galima apsvarstyti kelionę į Dubai - Downtown antrajai metų pusei. Vis dėlto, nesvarbu kokiu metu lankysitės Dubajuje, pasiruoškite stipriam šilumui, nes per visus metus temperatūros gali pakilti iki 40-50 laipsnių.

Loading...
logo-up icon