Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Jungtiniai Arabų Emyratai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Dubajus - Business Bay

Dubai - Business Bay yra viena iš geriausiai žinomų ir patrauklių turistinių vietų Jungtinėse Arabų Emyratuose. Ši vietovė inkrumpanuota modernių pastatų, ekskluzyvių viešbučių, didelių centrų ir jaunųjų profesionalų.

Turistai yra patraukiami į šią vietą ne tik dėl modernių pastatų ir architektūros, bet ir dėl puikių apsipirkinėjimo ir pramogų galimybių. Business Bay yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti dubajiečių gyvenimo būdą ir susipažinti su miesto verslo pasauliu. Ten yra daugelis gerai žinomų viešbučių, restoranų, kavinių ir parduotuvių, kad patenkintų bet kokio skonio asmenį.

Miesto garsenybės yra Burj Khalifa - aukščiausias pastatas pasaulyje - ir "Dubai Water Canal", įspūdingas šviesų ir garso šou, kuris džiugins tiek vietinius, tiek turistus. Jis yra prieinamas visiems ir tai yra puikus būdas praleisti vakarą ar savaitgalį su šeima ar draugais.

Be to, Business Bay siūlo galimybę patirti didelės vertės pramogas - nuo muziejų apsilankymo iki pramogų parkų, o šie objektai yra lengvai pasiekiama.

Galima pasakyti, kad Business Bay yra įtaigiausias Jungtinių Arabų Emyratų miestas, kuriame rasite daugiau galimybių nei bet kur kitur pasaulyje. Tai yra vieta, kur gyvenimas tampa malonumu ir svajonėmis. Dėl to, jei kada nors aplankysite Dubajų, verskite važiuoti į Business Bay, kad patirtumėte šio miesto paslaptis ir įspūdžius.

Maistas Dubajus - Business Bay

Dubajus yra nuostabaus grožio ir visada gausus austis miestas. Pamatę keliautojai dažniausiai nesiima laiko ir galimybės apsilankyti visose vietose, kurios vertos dėmesio. Vien tik kelionė į “Business Bay” verslo rajoną Dubajuje, JK Arabų Emiratuose, atneš keliautojams ne tik nepakartojamų pažintinių žinių, bet ir įspūdingą patirtį, kaip būti tarp visų rinkos lyderių vienu metu.

“Business Bay” yra Dubajaus moderniausių ir greičiausiai augančių rajonų. Čia sklanda verslas, kurti naujas idėjas, vyksta įmonių susitarimai ir bendradarbiavimas. Rajono efektyvumas yra pagrįstas ne tik dėl didelio kiekio bendrovių, bet ir ypatingu architektūriniu sprendimu. Naktimis sulaikanti vakarėliai privačiuose balkonuose, multifunkciniai pastatai, bėgiojimo ir turistinių aktyvumų parkai su vaizdais į Burž Chalifą yra tik keletas išskirtinumų, kuriuos “Business Bay” siūlo savo lankytojams.

Be to, “Business Bay” yra nuostabiai plačios pliažų, gausaus didžiųjų prekybos centrų ir įvairių vertingų restoranų pasirinkimo. Tai tikrai yra rajonas, kuriame yra viskas, ko įmanoma norėti iš Dubajaus kelionės. Kiekvienas keliautojas gali atrasti ne tik savo idėją apie Dubajų, bet ir patobulinti savo tikslus, kaip keliauti ateityje.

Sumažinant šio įspūdingo rajono vertimą, “Business Bay” apsilankymas yra paprastas būdas mosti savo potencialą, susipažinti su Dubajumi iš kitos pusės ir praregėti vis didesnę pasaulio svarbą, kurioje esame šiandien. Dubajus yra miestas, kuris turi daug daugiau paslaptis, nei tik mes matome viršuje. “Business Bay” apsilankymas tai tikrai gera pradžia, kad atrastume daugiau Dubajaus ir išvystytume daugiau pasaulio galimybių.

Nuostabios lankytinos vietos Dubajus - Business Bay

Jeigu esi keliautojas, kuris atvyko į Dubai, Business Bay, turiu tiems, kurie išsiskiria rafinuotu skoniu ir nori patirti didžiulę miesto šlovę, pasiūlymų.

Pirma, gali aplankyti Burj Khalifa, aukščiausią pastatą pasaulyje, kuris stovi tiesiog už kampo. Įtraukta ir verta verta tai tiek iš šoninės perspektyvos, tiek stovint viršuje, kad galėtumėte mėgautis nuostabiu vaizdu iš 828 metro aukščio.

Dubajaus fontanas yra dar vienas įdomus objektas. Tai didžiulis vandens šokis, kuris surengiamas tiesiogiai prieš Burj Khalifa. Demonstracijos vyksta kas pusvalandį nuo vakaro iki nakties, tad nebereikia laukti, kad pamatytumėte šias puikias šviesų ir vandens spalvas.

Jeigu nori susipažinti su regiono kultūra, tavo kelionės programa turėtų apimti lankymąsi Dubajaus muziejuje. Tai yra vienas iš miesto muziejų, kuriame galima pamatyti daugiau nei 4000 eksponatų, nuo pirmapradžių laikų iki dabar. Be to, turėtum aplankyti Bur Dubai souk, kad galėtumėte įsigyti vietinės produkcijos, tokių kaip alyvuogių aliejus, kvepalai ir audiniai.

Keliaudami po Dubajų nepamirškite aplankyti Jumeirah pliažo. Tai yra vienas iš mėgstamiausių miesto paplūdimių, kuriame galite mėgautis nuostabiu smėlio ir saulės spindesių. Ir, jeigu esi bukantis, tiesiog užeik į LEGOLAND, o tavo vaikai mėgausis praleisdamas savaitgalį čia.

Galų gale, turi aplankyti Madinat Jumeirah, kuris yra dviejų apgyvendinimo rajonų kompleksas, suskirstytas į viešbučius, vandens kanalus, restoranus ir nuostabią architektūrą. Tai yra puiki vieta mėgautis vakariene ir gurmano patiekalais.

Dubajus yra vientisas idėjų ir galimybių miestas, todėl nesimbėk plaukiojant taksi - keliaukite dviračiais, kelionę jūros keliu ar netgi žemės ūkio orlaiviu ir jautis buvimas geriausioje vietovėje, kai naudojote viską, ką šis nuostabus miestas turi pasiūlyti.

Geriausias laikas keliauti

Geriausias laikas keliautojams, norintiems apsilankyti Dubajuje - Business Bay, yra nuo lapkričio iki kovo mėnesio. Šios atostogos ne tik suteikia galimybę pabėgti nuo žiemos šalti, bet ir leidžia mėgautis šalimais be karščio, kuris gali vis dar būti labai ryškus vasarą. Tuo metu oras yra labai malonus, o vidutinė temperatūra svyruoja nuo 20 iki 25 laipsnių Celsijaus. Taip pat, rekomenduojamas kelionės laikas gali pasiekti švenčių sezoną, kai miestas prabyla gražiais kalėdinių dekoracijų šviesomis ir dvasia, kuri apgaubia visus miesto kampus ir pastatus. Be to, kelionės metu turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose ir pramogose, kurios jums padės geriau suprasti vietos kultūrą ir tradicijas. Taigi, jei planuojate kelionę į Dubajų - Business Bay, rekomenduojamas laikas yra nuo lapkričio iki kovo mėnesio, kai oras yra malonus ir miestas didžiuliu krizės aukso išskirtinis šviesos kampas.

Loading...
logo-up icon