location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubajus – Džumeira

Dubajus ir ypač Jumeirah yra viena iš labiausiai lankomų turistų vietų pasaulyje. Čia galite mėgautis saulės voniomis gražiose, baltose smėlio paplūdimiuose arba pramogauti didžiuliuose vandens parkuose. Be to, turistai taip pat mėgsta lankytis Dubajaus prekybos centruose, kuriuose galima rasti ne tik vietinius produktus, bet ir pasaulio garsenybių prekių bei prekybos išskirtinių prekių butikų.

Rajonas taip pat turi daugybę įspūdingų viesbuciu, kuriuose galite mėgautis prabangiu gyvenimu geriausiose Dortoje prisivežtose vilose ar vandens bungalow‘uose. Be to, esantys taip netoli nuo palmių salos, Jumeirah paplūdimiai yra rodomi puikiausiais vaizdais, kurie išvaizdus, prisiliesdami prie šilto Persijos įlankos vandens.

Kitos vietos, kurias verta lankyti Jumeirah, yra pavyzdžiui, mundialinius garsenybes Dubajaus Burj Khalifa ar Burj Al Arab pastatai, kurių aukštis siekia nutolusius ilgestančius horizontus. Be to, rajone taip pat yra keletas autentiškų arabiškų rinkų, pavadintų souk‘ais, kurių amžininko lankymo metu galima susipažinti su vietine kultūra ir papročiais.

Kaip matote, Dubajaus Jumeirah yra nuostabi vieta, kur galite gerai praleisti laiką ir gauti daugybę įspūdžių. Jei kada nors turėsite galimybę ten apsilankyti, tikrai nesigailėsite.

Maistas Dubajus – Džumeira

Dubajus yra vienas iš populiariausių ir prabangiausių miestų pasaulyje, kuriame kelionių entuziastams tikrai yra ką pamatyti ir patirti! Jumeirah yra mestų Dalios žvyruojančia paplūdimio linija, kur galima patirti dykumos kraštų grožį, taip pat maloniai atsipalaiduoti tylos ir ramybės atmosferoje.

Jumeirah yra maždaug 15 km nuo Dubajaus centro, todėl puikiai tinka tiems, kurie ieško atokiau esančios vietos su daug laisvo erdvės ir patogumų. Turint didelę įvairovę kultūros pramogų, Jumeirah siūlo pakankamai daug aktyvesnio turizmo galimybių, pradedant sporto veiklomis ant jūros bangų ir baigiant slidinėjimo sportu.

Vienas iš Jumeirah ypatumų yra puikus maistas – nuo trumpos kelionės Dubajaus mieste iki gamtos stebuklų regiono užsimo, keliautojus laukia netikėtas skonių ir kvapų spektras. Vietiniai patiekalai yra tikrai verti paragauti, ypač jei esate valgymo entuziastas.

Jumeirah taip pat garsėja prabangia architektūra, o jūs ūžsite tikrai pamatyti, kaip fantastiškai derasi senovės ir modernios architektūros elementai. Tikrai verta apsilankyti Burj Khalifa, didžiausiu pasaulyje dangoraižiu, ir pajusti vieną iš didžiųjų architektūrinių stebuklų!

Jumeirah teikia žavesdingas kelionių atostogas, kurios garantuoja puikius maisto ir vyno patiekalus, prabangų nakvynės kokybę ir ramybę. Taigi, jei ieškote prabangios ir vertingos kelionės, tikrai verta aplankyti Jumeirah.

Nuostabios lankytinos vietos Dubajus – Džumeira

Sveiki atvykę į nuostabų Dubai - Jumeirah! Čia yra daugybė dalykų, kuriuos verta pamatyti ir patirti.

Pirma, galite apsilankyti Burj al Arab viesbutyje, kuris yra vienas iš aukščiausių ir prabangiausių viesbūčių pasaulyje. Galite čia ne tik susipažinti su prabangiai įrengtu viesbutyje bet ir pamatyti nuostabią vaizdą į puikią Jumeirah paplūdimį.

Taip pat verta apsilankyti Burj Khalifa, kuris yra aukščiausias pastatas pasaulyje (828 metrai). Galite važiuoti elevatoriumi iki aukščiausio pastato aukščių ir pasimėgauti nuostabiu panoraminės vaizdu nuo paukščio skrydžio.

Kitas privalomas objektas yra Dubai akvariumas, kuriame patirti nuostabią jūros gyvenimo įvairovę. Jame yra didžiulė stiklinė siena, kurioje galite pamatyti tikruosius didžiųjų banginių, piranių ir kitų jūros gyventojų.

Svarbu neužmiršti apsilankyti Dubajaus fontanuose, kurie yra didžiuliai fontanai suvienydami su muzikine šou įspūdžiu. Tai yra vienas iš labiausiai pasižymėjusių vietų Dubajuje.

Galite aplankyti ir Palm Jumeirah, vieną iš prabangiausių Dubajaus rajonų, kuris garsėja savo didžiuliais viešbučiais, prekybiniais centrų ir puikiais paplūdimiais.

Galiausiai, rekomenduojame aplankyti Dubajaus turgus, kuriuos galite rasti visose miesto vietose. Čia galite rasti suvenyrus, vietinį maistą ir daugybę kitų dalykų.

Dubajus yra viena iš įspūdingiausių vietų pasaulyje, tad tikimės, kad jus paveiks visa tai, ką miestas turi pasiūlyti!

Geriausias laikas keliauti

Dubai - Jumeirah, UAE yra nuostabi vieta apsilankyti bet kada per metus. Tačiau, atsižvelgiant į oro sąlygas ir turistų štampą, geriausias laikas keliautojams apsilankyti yra iš lapkričio iki kovo. Šiuo metu oro temperatūra yra mažiau nei 30°C, kas yra pakankamai maloni ir tinkama turistams. Taip pat, keliautojai galės mėgautis Jumeirah paplūdimiu ir vandens sportais, nebijant tiesioginių saulės spindulių. Kita vertus, vaikščiojimas ir pramogos mieste taip pat yra labiau komfortiškos šaltuoju sezonu. Be to, lapkričio laikotarpis iki kovo yra nedidelio eismo sezono metas, tad keliautojai galės lengviau apsilankyti populiariuose turistų lankytinose vietose. Taigi, jeigu planuojate keliauti į Dubai - Jumeirah, UAE, geriau renkantis žiemą.

Loading...
logo-up icon