location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarm aš Šeichas/Tower Bay

Sharm-El-Sheikh, esanti Egipto pakrantėje, yra viena iš populiariausių turistų vietų pasaulyje. Vieta yra žinoma savo nuostabia gamta, ramiaisiais paplūdimiais ir malonia klimatu, kuris pritraukia tūkstančius lankytojų iš visų pasaulio kampelių.

Viena iš populiariausių vietų Sharm-El-Sheikh yra Tower Bay, kuri garsėja nuostabiu smėlio paplūdimiu ir žaviais jūros vaizdais. Paplūdimio baltumas ir tyras žalias vanduo kelia jaukią atmosferą ir žavi kelionių entuziastus. Tai puiki vieta ne tik ilsėtis ir atsipalaiduoti, bet ir patirti įvairaus pobūdžio vandens pramogas.

Tower Bay taip pat yra žinoma ir tarp nardymo entuziastų. Žemutinės vandens sąlygos ir ryškios raudonosios jūros koralų rifai leidžia atrasti nepakartojamą po vandeniu pasaulį. Nardymo mokykloms ir centrams, esantiems šioje vietoje, siūloma puikios infrastruktūros ir patyrusių instruktorių, kurie pagelbės pradedantiesiems suprasti ir mėgautis nardymo nuotykiais. Čia taip pat galima pamatyti įspūdingus jūros gyvūnus, tokiose kaip ryklio žaidimai, kurie palieka neklastingą įspūdį.

Be to, Tower Bay taip pat siūlo gausybę pramogų abejingiems vandens sportams. Vizitai galima pasinerkite į bangų riedėjimą ar paradinime buriavimą, kuriuos rekomenduojama išbandyti tiems, kurie ieško adrenalino dozės. Turistai taip pat gali pasimėgauti šeimos draugiškomis veiklomis, tokiose kaip galimybė pasivažinėti trasoje kateriu arba piliečio valčia.

Turintys noro pamatyti vietinius kultūros paminklus, taip pat gali aplankyti netoliese esančius senovinius vienuolynus ir paplūdimio bazaruose, kurie siūlo vietinius rankdarbius, juvelyriką ir skanumynus. Taip pat verta aplankyti vietos restoranus ir ragauti tradicinius egiptiečių patiekalus bei gėrimus.

Trumpai tariant, Tower Bay Sharm-El-Sheikh yra puiki turistinė vieta, kurioje galima ilgai prisiminti vasaros nuotykius ir patirti atsipalaidavimą. Šis kraštas siūlo įvairių pramogų ir aktyvaus poilsio galimybių ieškantiems turistams, nepriklausomai nuo jų skonio ar poreikių. Sharm-El-Sheikh tikrai nustebins kiekvieną svečią unikalia atmosfera ir pasiūlydama įdomių išbandymų.

Maistas Šarm aš Šeichas/Tower Bay

Šarm el Šeichas, nuostabiai graži ir prabangiai švytinti kuometro prie pakrantės žvakarės. Tai viena iš populiariausių kelionių vietų Egipte, o ypač Tower Bay - tai tikras rojus keliautojams.

Vienas iš pagrindinių dalykų, ko verta paragauti Sharm el Šeiche yra spalvingi ir kvapniuojantys koralų rifai. Tower Bay turi vieną iš gražiausių rifų egzotiškame Rufas įlankos regione. Ištrūkite į lauką ir pasinerkite po vandeniu - ten jūsų laukia nuostabūs jūros gyvūnai, spalvotos žuvys ir visiškai kitokios, stebinančios jūsų gamtos paminklai. Neretai šią vietą vadina ir koralų rifų slėniu - ir tai ne paslaptis, kuomet pirmą kartą nusilenkiate viršutinę jūrą ir atsidurate į didžiulį koralų labirintą, tikrai tikrai apmaudu pabarstytais regėjimo įspūdžiais negalite neužkabinėti savo smalsaus nosies į nuostabias vandens sparneles. Tokia akimirka nenuskamba greitai užmirštama, tai kas lieka atmintyje ilgai. O kuomet pradedate išlįsti nuo jūros dugno, pasijunte, tai kaip šalia paukščiai maždaug jūsų pėdomis dosniai pamaitė jūsų ragavimą, tikiruosi, kad bandotieji iš egzotiško lemingo, turbūt, virė koks pyragas ant peilio kampu.

Be to, kelionių mėgėjai privalo išmėginti Sharm el Šeichase garsiausią “Deserto Drift” antalybės kelionę. Tai fantastiška patirtis, kuomet pagyvenę automobliai vairuojantys šarmiečiai važiuoja per tuščią smėlėtą plotą, sugriždami ant švyturio nuo kai kurio, turbūt nutaikęs savo keliantis ar krūtinę stovinčius metrinio alio rudas, tai kas lieka protuge nekantrauju ir įsitempusiems vyrams žiūrėti. Vairuodami šios antalybės kelionės tikrai, tikrai intamybę pajunta šarmiečiai - “Deserto Drift” jau net viršijo limitą, tai turėčiau pamatyti neatrodo protinga važiuoti 100 km/h.

Ir žinoma, Sharm el Šeichas siūlo ir nuostabios vakarienės. Emfiniame atmosferoje galite mėgautis įvairiais tradiciniais vietinių patiekalais, ant laužo pasidiaugoti skaniu kvepiantį Grybų risotą, pasiskirstyti burną draskaniančių Juodųjų aštrų garliavų arba įsidaužti keistai adomas keičiantį, tikrai tikra šio regiono kepure.

Todėl, jeigu ieškote nuostabios ateities atostogoms ir norite patirti košmarą, įrankių, skambinčių, nežinant, ar šią dieną gausiu mažiau nei devynis patiekalą didmiestyje bei mokėdamas kartu, spoudiklis taip pat nukarpigus ir tai užtat būtent tai, ką tik tu laukia šarmiečiai kažkurioje Egipto tolimoje pakrantėje gyvendami nesistengiau apie tai nusišnekučiuoti ar kasabiškai atrodyti - kartojau, kad galbūt netiksliai suprastumėte. Taigi, keliones į Sharm el Šeichą / Tower Bay privalote būtinai patirti, nes tai bus visiškai neįkainojami ir neklykite įspūdžiai!

Nuostabios lankytinos vietos Šarm aš Šeichas/Tower Bay

Sharm-El-Sheikh yra viena iš populiariausių kelionių vietų Egipte, tačiau ji taip pat pasižymi unikalia atmosfera ir neabejotinai verta lankytojų dėmesio. Vienas iš esminių Sharm-El-Sheikh privalumų yra Tower Bay, tai puiki vieta pamiršti kasdienį triukšmą ir pasimėgauti ramybe, tyrinėti nuostabų rąstų pasaulį bei mėgautis nuostabiais Krašto Ružės, žinomų kirminų, spalvas.

Pašvaistykite saulėje ant baltų, smėlingų paplūdimių, išskleiskite rankšluosčius po palmių šešėliu ir pasimėgaukite švelniu Viduržemio jūros vėsos švelnumu. Tower Bay taip pat yra puiki vieta pradedantiems ir ekspertams mėgautis vandens sportais. Čia galite pamėgauti nardymu arba narpliojimu po vandenį, ir pamatyti nuostabų pasaulį, gyvenantį po jūra. Nuostabių koralų rifų, išskirtinio požeminio gyvenimo, takelių, ramybės, bei aiškios ir šilumos, kas galėtų būti geresnio, nei šiuo atostogų metu?

Būtinai aplankykite Shark's Bay, kur galėsite susipažinti su vietine fauna bei flora. Čia galite stebėti vienos iš gražiausių, ryškiausių ir įvairiausių vandenynų gyvūnijų pasaulyje. Tai miestas, kuriame laukiate visi nardymo entuziastai. Galbūt ši vieta taps puikiu pradžios tašku kelionėms ir atradimams. Šis buvęs ramus žvejų kaimelis šiandien tampa neribotos pramogos ir nuotykiai ieškančių žmonių židinys.

Taip pat verta pamatyti Naama Bay, vieną iš žinomiausių turistų traukos centrų Egipte. Tai jaukus, jaukus miestas, kuriame rasite platų pasirinkimą restoranų, parduotuvių ir pramogų. Kai saulė leidžiasi Taika, Naama Bay tampa išskirtiniu vietovių regionu. Čia jūs galėsite mėgautis šokiais fuentes, ekskursijų laivu ir didžiausiame šokių bare Egipte.

Neabejotinai Sharm-El-Sheikh/Tower Bay suteiks Jums neeilinį kelionės potyrių ir neįkainojamos atostogos. Tai vieta, kurioje įvyksta ryškiausios, įdomiausios ir turtingiausios akimirkos. Laukiame Jūsų prisijungti!

Geriausias laikas keliauti

Sharm-el-Sheikh yra nuostabi kelionių vieta Egipte, o viena iš jos populiariausių vietų yra Tower Bay. Tačiau nesvarbu, ar jūs esate atvykęs pirmą kartą ar antrą kartą, daugeliui kyla klausimas - kada yra geriausias laikas aplankyti šią vietą.

Sharm-el-Sheikh su savo drėgnomis subtropinėmis sąlygomis, kurios trunka beveik visus metus, yra puiki kelionės vieta, tačiau kiekviena sezono dalis turi savo ypatingumus. Dauguma turistų, norinčių džiaugtis šiltu ir saulėtu oru, renkasi vasaros mėnesius nuo birželio iki rugsėjo. Šiuo metu temperatūra pakyla iki 35-40 laipsnių Celsijaus ir yra daugiau nei 12 valandų saulės šviesos. Tai ideali laikas mėgautis vandens pramogomis, ką tik gavus diplomačinį šešėlį, ir pasimėgauti ryškiais koralų rifais.

Tačiau visos šilumos ir saulės mylėtojai turėtų žinoti, kad šioje vietoje būna labai didelė perkrovos banga, ypač vasaros mėnesiais. Jei ieškote ramių poilsių ir mažiau žmonių, galbūt geriau rinktis pavasario ar rudenio mėnesius. Spalio-lapkričio periodas yra ypatingai patrauklus, nes temperatūra yra palanki, vandens temperatūra pakankamai šilta, o antikūrinis ir koralų vanduo dar yra ryškesnis. Tai puikus laikas pakeliui į Tower Bay, kai galima atrasti erdvę ir mėgautis puikia pasivaikščiojimų galimybe.

Žiemą ši pakrantė nėra tokia populiari dėl nuolat besitęsiančių vėjšlių. Tačiau, jei esate didžiulis vėjo sporto fanas, šis metų laikas gali būti tik jums. Vėjo sportai, tokie kaip kaitliniai, kiteboardingas ir daugybė kitų, yra labai populiari šioje vietoje, ypač tarp jaunų žmonių.

Be to, reikėtų paminėti, kad kai kurie laikotarpiai gali būti šiek tiek brangesni, palyginti su kitais. Tai ypač pasakytina apie populiarias vasaros atostogas, kai kainos šokinėja dėl padidėjusio paklausos. Tad jei norite ekskursijuoti Sharm-el-Sheikh, tačiau jums rūpi tai padaryti už mažesnę kainą, galbūt galėsite padaryti tai rudenį arba žiemą, kai vieta nėra taip užimta.

Galutinai, geriausias laikas aplankyti Tower Bay priklauso nuo jūsų asmeninės patirties ir pageidavimų. Nepriklausomai nuo pasirinkto sezono, jūs tikrai atrasite nepamirštamus vaizdus, puikų orą ir nuostabų kraštovaizdį.

Loading...
logo-up icon