location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Hurgada

Hurghada yra puiki turistinė vieta Egipte, esanti Raudonosios jūros krante. Tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų, jei norite atostogauti šiltoje klimatoje visus metus. Hurghada yra žinoma savo puikiai išlaikyta jūros ir smėlio paplūdimio infrastruktūra, netikėtais koralų rifais, kurie yra patrauklūs plaukikams arba nardymo mėgėjams, ir visomis kitomis pramogomis, kurios gali patikti ir jums.

Jei ieškote avantiūrinio turizmo, Hurghada siūlo daugybę galimybių, įskaitant vandens sportus, turus, įskaitant dykumų tūrinį judėjimą ir viešą savaitgalio vakarą. Esant galimybei taip pat galite išvykti į naujas vietoves, įskaitant Karnaką, Luxorą arba netgi piramidžių laukus.

Hurghada taip pat yra gera vieta apsipirkti ir mėgautis vietine virtuve. Naktinėje gyvenimoje taip pat nėra ko trūkti, įskaitant diskotekas, nakvynę bei svajonių restoranus.

Galų gale, Hurghada – vieta, kurią verta aplankyti žmonėms, kurie nori elegantiskai praleisti laiką. Čia ne tik jūsų atostogos bus patenkintos, bet ir jūsų siela bus sveika ir atsikratysite visų kasdieninių rūpesčių.

Maistas Hurgada

Hurghada yra nuostabi vieta keliautojams, kurie ieško nuotykių, nes ji yra pilna turistų patrauklių vietų ir unikalios gamtos. Tai yra vienas iš populiariausių Egipto kurortų, kuris siūlo daugybę turistų patrauklių vietų.

Hurghada plažos yra vienos iš geriausių Raudonajame jūroje, taigi nepraleiskite galimybės atsivėsinti į kristalinio vandens ir smėlio paplūdimių glūdumynus. Jei jūs siekiate susipažinti su vietine kultūra ir istorija, tai taip pat neleiskite sau pamiršti lankytis mieste ir apsilankyti vienoje iš daugybės muziejų.

Be to, yra įspūdingos Raudonosios jūros dykumos, kurias galima pamatyti tik buriuojant. Kai kurie kontinentiniai miškai yra ir yra labai gražūs dėl spalvų, kurių nerasite niekur kitur pasaulyje. Taigi, jei jūs esate nuotykių ieškotojas, tuomet Hurghada yra tiesiog tai, ko reikia jums!

Nuostabios lankytinos vietos Hurgada

Hurghada yra labai populiari turistine vieta Egipte, kuri stebina savo puikiais rytietiška architektūra, gražiais paplūdimiais ir netikėtais turistinių lankytinų vietų junginiais.

Viena iš populiariausių lankytinų vietų yra Grand Mosque, kurioje galima sužinoti daugiau apie islamą ir pamatyti puikias islamiškas architektūras. Be to, yra daugybė vandens sportų, tokių kaip žuvų žvejyba, kiteboarding ir skuterry.

Kitos populiarios vietos, kurias verta aplankyti, yra Hurghados muziejus, kuriame galima susipažinti su miesto istorija, senovės Egiptas kultūra ir meno kūriniais, ir Hurghados akvariumas, kuriame galima pamatyti tokius dykumos ir jūros gyvūnus kaip krokodilus, renginius ir driežus.

Dar viena įdomi vieta yra Giftun salos nacionalinis parkas, kuriame galima pamatyti netikėtą Egipto gamtą, vienos iš gražiausių paplūdimių Egipte ir galima pasimėgauti snorkele, kad pamatytumėte kranto gyventojų (žuvų, koralų ir kiti jūros gyvūnų).

Galų gale, jei jūs norite susipažinti su vietos kultūra, verta aplankyti vietinius turgus, kurie yra gausiai pritaikyti vietinei prekybai ir maistui, ir galite nusipirkti atsikratymo suvenyrus, tokias kaip vietinės žvymės arba tikrąją žoklė.

Dėl savo įvairovės ir puikių turistinių lankytinų vietų, Hurghada yra viena iš tų vietų, kurių verta aplankyti bet kuriam keliautojui į Egipčio šiaurės rytus.

Geriausias laikas keliauti

Hurghada – tai pati gražiausia kurortinė vietovė vakarinėje Egipto pakrantėje. Ši vietovė patraukia lankytojus ne tik savo kristaliniais vandenimis ir įspūdingomis koralų rifų teritorijomis, bet ir puikiomis oro sąlygomis.

Geriausias laikas lankyti Hurghadą yra nuo vasario iki birželio mėnesių ir nuo rudenio pradžios iki gruodžio pabaigos. Vasaros mėnesiais, t. y. liepos, rugpjūčio ir rugsėjo, temperatūra gali būti labai aukšta, iki 40 laipsnių Celsijaus. Tuo metu dauguma lankytojų Hurghadą palieka išvengti karščio. Žiemos mėnesiais, t. y. nuo sausio iki vasario mėnesių, oras gali būti šiek tiek šaltas, tačiau vakarietiškoms šalims tai nebuvo didelis trūkumas.

Be to, keliautojams rekomenduojama lankyti Hurghadą net štai ir dėl vienintelio tikro aktivo sidabro, kurių gamyba yra labai atspari. Tai yra kiek mažiau žinomos kelionės, bet jos tikrai įsimins keliautojams. Taigi, nusprendę lankyti šią vietovę, žmonės gali būti tikri, kad jie turės geriausias kelionių prisiminimų su juo.

Loading...
logo-up icon