location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarm aš Šeichas/Naama Bay

Sharm El Sheikh, įsikūrusi Egipte, yra viena iš žymiausių turistinių vietų šioje šalyje. Tačiau vienas iš pagrindinių jos pritraukiamųjų veiksnių yra Naama Bay, ypatingas kurortas, kuris tapo mėgstama poilsio vieta tiek vietiniams, tiek užsieniečiams.

Naama Bay yra kelios mylios nuo Sharm El Sheikh miesto, itin patogi vieta atostogų švęsimui. Tai yra puiki vieta, kur galima atrasti švelnius smėlio paplūdimius, skaidrius vandenis ir žavias koralų rifus. Šią vietą savo žavesiu papildo graži gamta ir puikios orų sąlygos, tad atvykę čia galite tikėtis tikrai malonaus laiko.

Vienas iš didžiausių privalumų, lankant Naama Bay, yra aktyvi nuotykių ir pramogų programa, dėl kurios šis kurortas labai populiarus. Tarp populiariausių pramogų galima išskirti glaudžią pažintį su egzotiška jūros gyvūnija, giliavandenių pasaulio tyrinėjimą nardant ar stebint koralų rifus stikline palapine. Tai tiesiog puikus būdas sužinoti ir įsimintinai pailsėti.

Be to, Naama Bay garsėja ir ryškiu naktiniu gyvenimu, pritraukiančiu ne tik poilsiautojus, bet ir vietinius gyventojus bei žuvėdras. Čia galima atrasti įvairius restoranus, kavines, parduotuves ir klubus su išskirtiniais vakarais bei gyvą muziką. Jei ieškote linksmybių iki pat žaidimų arba ramios vakarienės po atviru dangumi, Naama Bay siūlo didelį pasirinkimą.

Atvykimas į Sharm El Sheikh ir apsilankymas Naama Bay yra tikra galimybė sužinoti apie vietinę kultūrą ir tradicijas. Nepamirškite apsilankyti vietos turguje, kuriame galėsite įsigyti vietinių suvenyrų, drabužių arba ragauti egzotiškų vietinių patiekalų. Be to, galite apsilankyti neįprastų vietinių paminklų arba aplankyti Simono kalną, kuris siūlo nuostabius vaizdus į visą kurortą.

Viskas tai ir daugiau daro Naama Bay ir visą Sharm El Sheikh ypatinga turistine vieta. Nepaisant didėjančio turistų srauto, ši vieta išlaiko savo žavesį ir puikiai patenkina skirtingų žmonių interesus ir pageidavimus. Jei ketinate keliauti į Egiptą, ši vieta tikrai privalo būti jūsų kelionės maršrute.

Maistas Šarm aš Šeichas/Naama Bay

Sharm El Sheikh ir ypač Naama Bay – tai puiki vieta keliautojams, norintiems pasinerti į dykumoje amžinai spindinčią Ramzeso imperijos praeitį. Šis Egipto kurortas yra viską apimančio poilsio, pramogų ir nuotykių rojus.

Viena iš didžiausių privalumų yra neįtikėtina šiluma, kurią galima pajusti visus metus – vasarą čia yra karšta, o žiemą ne per daug vėsu. Gražios pliažinės atžala gamta, jūros vandenys nuostabiai mėlyni, tokiu aiškumu, kad matome net vandenyno dugną. Šnorklingas Sharm El Sheikh yra nepakartojamas, nes galima pamatyti pačių ryškiausių šio pasaulio koralų ir visus juos apgyvendinančius spalvingus bei gražius jūros gyvūnus. Tai tikras poilsio oazė!

Be to, vis daugiau žmonių renkasi Sharm El Sheikh dėl ekstravagantiškojaus poilsio ir aktyvių pramogų derinio. Nuo nuostabios dykumos taurės kvapo ir geisrių, išsiliejusių iš natūralių šaltinių, iki įspūdingų, pasiekiamų tik skaldaus kalnų vaizdažgių, Sharm El Sheikh ir Naama Bay miestelis siūlo žavias pramogas visiems skoniams. Čia galima rasti nuotykių ir adrenalino mėgėjams – nuo dykumų slidinėjimo iki dykumų kelionių džipais ar net pakilimo balionu.

Nepamirškime ir apie tradicinę Egipto virtuvę! Sharm El Sheikh leidžia jums leisti savo skonius ir mėgautis autentiškais vietiniais patiekalais, kuriuos galite ragauti tik čia. Vietos restoranuose galima atrasti įvairiausius valgiaraščius – nuo žuvies, paruoštos pagal tėvų tėvų tradicijas, iki eksperimentinių eksportinių patiekalų, kuriuos gatvėse tikrų tikriausiomis giraitėmis jums nepasiūlys.

Sharm El Sheikh ir Naama Bay tikrai verta aplankyti. Šis unikalus rojus Egipto Ramzeso šviesoje pasižymi neįprastu grožiu, nuotykiais, poilsiu ir itin maloniu ir sveikinimu šiltuose šios vietos gyventojų širdžių. Nebijokite nusileisti ant egipto žemės ir pažinti šio miesto skonius. Na, o į jo tobulesniąją dalį už lėkštės rėmelio nepadėsite – tikrai negalėsite!

Nuostabios lankytinos vietos Šarm aš Šeichas/Naama Bay

Sharm El Sheikh ir ypač Naama Bay yra populiarus kelionių tikslas Egipte, kur muljajantis turistų sąlytis su ramia Viduržemio jūros grožiu ir fantastine atostogų atmosfera. Šiame nuostabiame kurorto mieste yra daugybė dalykų, kuriuos verta pamatyti ir išbandyti.

Vienas iš pagrindinių patrauklių šios vietos dalykų yra nuostabus koralų rifas, kurie pritraukia daugybę nardymo ir snorkelio entuziastų. Galite pamatyti unikalių žuvų rūšių, šviesųjį koralą ir kitus jūros gyventojus, kurie gyvena šioje nuostabioje jūroje. Tai yra idealus būdas susipažinti su įvairiais jūros organiniais gyvenimais.

Be to, Sharm El Sheikh siūlo įvairius vandens sportus, tokios kaip banglenčių lenta, vandens slidinėjimas ir vandens motociklai. Tai puiki galimybė ne tik mėgautis viduržemio jūros vandeniu, bet ir patirti adrenalino dozę.

Sharm El Sheikh yra žinomas ir dėl savo istorinio paveldo. Keliautojai gali aplankyti vietos įžymųjį Jūrų gyvenimo centrą, kuriame galima apžiūrėti fantastiškus vandenynus, žuvų lankas ir sužinoti daugiau apie šio regiono ekosistemą. Taip pat verta aplankyti Sv. Katarinos koplyčią, esančią Sinajaus kalne, kuri yra reikšmingas religinis objektas turintis didelę istorinę svarbą.

Naama Bay taip pat yra žinoma dėl savo nuostabių parduotuvių, kuriose galite įsigyti tradicinius rankų darbo gaminius, vietinės kilmės drabužius, šperkus ir kitus suvenyrus. Ten taip pat yra daugybė restoranų, barų ir vakarėlių vietų, kur galite išbandyti vietinę virtuvę ir užbaigti dienos išskirtinomis skanėstais.

Galų gale, o jei dar nenorite palikti tokių gražių vietų, tokia kaip Sharm El Sheikh, tai nepamirškite apsilankyti fenikaliame Mirabelo rūmuose, kur galite mėgautis gražiais šaltiniais, baseinais ir sode.

Sharm El Sheikh/Naama Bay, Egipto kelionėje galite rasti puikią derinį tarp nuostabios gamtos grožio, istorinio paveldo ir ramybės. Nedvejokite aplankyti šias vietas, norint rasti širdies džiaugsmą ir atostogų malonumą.

Geriausias laikas keliauti

Sharm El Sheikh, esantis paplūdimių paradizas Egipto pakrantėje, visus metus džiugina savo gražiu klimatu ir nuostabiais vaizdais. Tačiau norint patirti tikrą magiškąjį Sharm El Sheikh žavesį, yra keletas geriausių metų laikų keliautojams aplankyti.

Vienas iš geriausių laikų lankytis Sharm El Sheikh yra pavasaris. Šioje aplinkoje, nuo balandžio iki gegužės, temperatūros švelnios, o jūra jau pakankamai šilta pasinerti. Tai puikus laikas vandens pramogoms, nes valgomasis Jūros augalų pasaulis tampa ryškesnis. Taip pat, šiame klimatiniame sezone dauguma kurorto viešbučių siūlo įvairius pramogų renginius turistams.

Vėlyvasis ruduo taip pat yra puikus laikas apsilankyti Sharm El Sheikh. Tarp rugsėjo ir spalio temperatūros tikrai džiugina, nes vis dar maloniai šiltos, o džiūvusią vasarą šviežumas grįžta. Šiuo metu jūra yra itin šilta, todėl galima visiškai pasinerti margajame Jūros gyvūnų pasaulyje. Be to, tuo metu šioje vietoje yra mažiau turistų, todėl randa daugiau ramybės ir tylėjimo.

Geriausios kelionės Sharm El Sheikh laikas yra žiemą. Nuo gruodžio iki vasario oro temperatūros yra gerokai malonesnės nei šaltos europinės žiemą. Šiame klimatiniame sezone jūros temperatūra dar tebėra pakankamai šilta, tad didelis pliuškumas šiek tiek nenojaus. Be to, šalia esantis dykumų nacionalinis parkas savo nuostabiu dykumų kraštovaizdžiu įkvepia. Tai labai populiari kelionės data, tad saugokitės didelio srauto turistų.

Sharm El Sheikh tikrai siūlo keliautojams nežemiškus grožius visais metų laikais. Nepriklausomai nuo to, kada nuspręsite apsilankyti, tikrai turėsite nepakartojamą patirtį, prisiminimus ir saulėtus nuotykius, kuriuos gali pasidalinti su šeima ar draugais.

Loading...
logo-up icon