location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarm aš Šeichas/Ras Um El Sid

Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid, Egypt yra viena iš populiariausių turistinių vietų šiame regione ir ne veltui laikoma tikru eksotiškumo grožio rojumi. Ši nuostabi vieta atkreipia tūkstančių žmonių dėmesį ekskliuzyviniais viešbučiais, puikiu oru ir nuostabiais koraliniais rifais.

Sharm El Sheikh yra pasaulinio lygio kurortas, žinomas ne tik savo princesės formos paplūdimiais, bet ir žydrąja vandenyno spalva, taip pat turtinga jūros gyvūnija. Ras Um El Sid yra rajonas, įsikūręs netoli Sharm El Sheikh ir yra žinomas ypač dėl savo koralinių rifų.

Sharm El Sheikh suteikia neįtikėtiną galimybę įvairioms vandens pramogoms, tokioms kaip nardymas ir snorkelingas. Čia galite atrasti neįtikėtiną pasaulį po vandeniu, kuriame gausu spalvingų žuvų, dalgindamiesi tarp gyvybingo ir įvairaus koralų. Šie koraliniai rifai taip pat yra mėgstami nardymo entuziastų, kurie čia atranda fantastinę galimybę tyrinėti nuostabų povandeninį pasaulį.

Be to, Sharm El Sheikh taip pat gali pasigirti puikiomis poilsiavietėmis ir viešbučiais, kurie atitinka net išrankiausių turistų poreikius. Dauguma jų yra atsipalaidavimo oazės, kurios siūlo visą komfortą, prabangą ir ramybės pojūtį. Ypač populiarūs yra viešbučiai, esantys jūra, kurie leidžia atsipalaiduoti ant smėlio, pamiršti rūpesčius ir mėgautis maloniais Smaragdų jūros okeano vaizdais.

Ši turistinė vieta taip pat siūlo įvairias išvykas ir ekskursijas aplink Ras Um El Sid puošnų kraštovaizdį. Čia galima sužinoti daugiau apie vietines kultūras, lankyti senovės potvynius ir pasigrožėti neįprastu kraštovaizdžiu. Taip pat galima aplankyti Šarm El Sheikho miestą ir mėgautis šio regiono gyvenimu, skoniuoti vietinių patiekalų ir pasikrauti energijos išsarant šokantiedininkų spektaklį ar ramiai egzistuojant turguje.

Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid, Egypt yra lyg sodas Rojuje, kuriame galima rasti puikių galimybių poilsiui, nuotykių mėgavimuisi po vandeniu ir pažinti šio regiono grožį. Tai tikrai viena turistinė vieta, kurią verta aplankyti, jei norite susipažinti su nuostabiu Egipto kraštu ir jo puikiais pograndiniais kraštovaizdžiais.

Maistas Šarm aš Šeichas/Ras Um El Sid

Sharm El Sheikh, situojantis Egipto krantine prie Rugpjūčio įlankos, yra puikus pasirinkimas keliautojams, norintiems atrasti nuostabų poilsio ir nuotykių mišinį. Ši nuostabi kurortinė vieta sujungia prabangų pajūrio gyvenimą su kvapą gniaužiančiais nuotykiais po jūra.

Vienas pagrindinių privalumų, luringų keliautojus į Sharm El Sheikh, yra jo biologinė įvairovė. Ras Um El Sid paplūdimys pasižymi nuostabia koralų sistema, pritraukiančia ne tik potapiojimo entuziastus, bet ir tiesiogus gamtos grožio mėgėjus. Šnorkeliojimas ir nardymas suteikia galimybę pamatyti spalvingas žuvų rūšis, koralinius sodus ir netgi bangines. Be to, Sharm El Sheikh yra kaimynystėje su Siinajaus kalnu, kuris kviečia keliautojus į nuotykius ir netradicinius susitikimus su gamta. Vaizdai nuo kalnų viršūnių, pavyzdžiui, į Rugpjūčio įlanką ir Aquaba įlanką, yra tiesiog fantastiški.

Be nuotykių po vandeniu ir kalnų šėlsmo, Sharm El Sheikh taip pat siūlo apsilankymą prabangiame gyvenime. Dalyvaukite prabangiose kurorto viešbučių spa procedūrose, kurių tikslas yra apjungti atsipalaidavimą, grožį ir sveikatą. Po ilgo dienos pliažuose ir vandenyje šie malonumai garantuoja tikrą atsipalaidavimą.

Keliautojai taip pat gali išbandyti vietinę virtuvę, suteikiančią puikią gamtos produktų gausą ir šaunius arabų skonius. Vietinių patiekalai, tokie kaip falafelis, humusas ir kebabas, gali praturtinti jūsų skonio pumpurų spektrą.

Be to, Sharm El Sheikh taip pat turi daugybę pramogų ir aktyvumų tiems, kurie mėgsta išbandyti naujus dalykus. Nuotraukų tėvukai gali išbandyti laisvės skrydžio su parašiutu, ant burbuliukų elektrinių dviračių ar netgi traukiniu po dykumą. Tai unikali galimybė išbandyti savo drąsą ir patirti malonumą.

Galų gale, Sharm El Sheikh ir Ras Um El Sid kažkam gali būti tiesiog poilsio ir neturėjimo rūpestingumo vieta. Prie katamarano arba pamokų aromatingoje žolėje galima tiesiog išgerti puodelį egzotiško arbatos ir mėgautis Fenikso iškalba. Tai idealus būdas išmesti rūpesčius ir tiesiog leisti sau būti laimingam.

Sharm El Sheikh ir Ras Um El Sid – tikra rojus, kuris pasiūlytų kiekvienam keliautojui ko nors ypatinga. Šios vietos įkvepia ne tik savo gamtos grožiu ir puikia jūra, bet ir prabangių viešbučių pasiūlymais bei garsiuoju arabų sveikinimo šiltumu. Poilsio, nuotykių ar tiesiog skaniai švelniai keleto valandų gulint saulėje – Sharm El Sheikh yra vietovė, kur verta atvykti.

Nuostabios lankytinos vietos Šarm aš Šeichas/Ras Um El Sid

Sharm El Sheikh yra vienas iš populiariausių ir labiausiai lankomų kurortų Egipte, o ypač Ras Um El Sid regionas yra vienas iš svarbiausių aprūpinimo zonų. Jūsų kelionėje į šias vietas rasite daugybę nuostabių paminklų, kurie tikrai verti apsilankymo.

Pirma, jūs neturėtumėte praleisti žygio į Zjūraičio koralų rifą. Tai vienas iš didžiausių ir įspūdingiausių koralinių rifų pasaulyje. Jūs galite išsinuomoti šnorkelinimo įrangą arba netgi mokytis nardymo su akvalangu pagrindų ir tyrinėti įvairius vandens gyvybės formų ir spalvų pasaulius.

Kitas populiarus lankytinas objektas yra Ras Mohammed nacionalinis parkas. Tai gamtos rezervatas su nuostabiais vaizdais, įvairiems vandens gyvūnams ir retų rūšių paukščiams. Čia galima išvysti įspūdingą dykumą, įvairius tyrus ir grėsmingus koralius, taip pat pasidžiaugti ryškiais dangaus vaizdais ir nuotykių ieškotojų pasauliu.

Jei ieškote pramogų, tuomet Soho kvartalas yra būtent tai, ko jums reikia. Tai modernus ir gyvybingas rajonas, kuriame rasite daugybę restoranų, kavinių, parduotuvių ir vakarėlių vietų. Čia jūs galite mėgautis vietinio maisto skoniais, pirkti suvenyrus ar išbandyti šokių pamokas su vietiniais šokių meistrais.

Be to, nepamirškite aplankyti miesto senojo Sinajaus kalno. Tai yra vieta, kurioje, kaip tikima, Moze išgirsto pastarąjį Dievo įsakymą ir gauna dešimt įsakymų. Tai turtinga religiniu ir istoriniu paveldu vieta, kurios neabejotinai verta pamatyti.

Galiausiai, nepraleiskite galimybės pasimėgauti nejudriomis dienomis ties poilsio kompleksuose, pabandyti vietinių specialybių ir tiesiog atsipalaiduoti vienoje iš kurorto gražių paplūdimių. Pasidarykite masažo, pabandykite tradicinį egiptietišką termalinių vonių ritualą arba tiesiog mėgaukitės saulės spinduliais ir Turkijos rūpesčių atmosfera.

Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid regionas yra puikus pasirinkimas keliautojams, ieškantiems nuotykių, gamtos grožio, maisto ir kultūros. Tai tik keletas rekomendacijų, bet šiame krašte yra dar daugiau atradimų, laukiančių, kad galėtumėte ištyrinėti ir patirti.

Geriausias laikas keliauti

Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid, Egiptas yra nuostabi vieta keliautojams, turintiems skirtingus interesus ir pageidavimus. Tačiau geriausias laikas apsilankyti šioje šalyje yra tikrai nuo lapkričio iki balandžio mėnesio. Čia yra keletas priežasčių, kodėl tai laikas, kuomet Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid kviečia lankytojus.

Pirma, šis laikotarpis atnešia šiltą orą ir malonias temperatūras. Vidutinė oro temperatūra jaučiama apie 25-30 laipsnių Celsijaus. Švelnus vėjelis nuo Raudonojo jūros atlaidina intensyvią kaitrą, kurią patiria per karštą vasarą. Tai puiki galimybė mėgautis saulės spinduliais ir malonumu leisti laiką paplūdimyje arba bazenyje.

Antra, šis laikotarpis yra idealus vandens pramogoms ir nardymui. Raudonoji jūra tokia gausi turtingais koralais ir įvairiaspalviais vandenyno gyventojais, kad tai neįmanoma nepabandyti. Nuostabūs koralų rifai ir vandenyno dugnai yra tokie įspūdingi, kad Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid laikomas viena iš geriausių vietų nardymui pasaulyje. Buvimo po vandeniu metu įspūdingas florianas pasitinka tiek patyrusius nardymo entuziastus, tiek ir tuos, kurie nori išbandyti šią pramogą pirmą kartą.

Trečia, tuo metu ne tik atostogauja tiek vietiniai, tiek tarptautiniai keliautojai, bet ir vyksta įvairios festivalio tipo šventės, organizuojamos tiek viešuosiuose, tiek viešbučių rajonuose. Tai suteikia puikią galimybę pažinti vietinę kultūrą, skaniuose švenčių maisto patiekaluose, tradicinėje muzikoje ir knygyne - nuostabiose šventinėse atostogose.

Visa tai daro Sharm El Sheikh/Ras Um El Sid nepaprastai patrauklia vieta apsilankyti nuo lapkričio iki balandžio. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote ramios atostogų atmosferos paplūdimyje ir sanatorijoje arba norite aktyviai domėtis vandenyno gyvenimu, šis laikotarpis tikrai neapsvaidins.

Loading...
logo-up icon