location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarm aš Šeichas/Sharks Bay

Sharm El Sheikh yra populiarus pasirinkimas tarp turistų, norinčių pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rutinos ir mėgautis poilsio pramogomis Egipte. Konkreti Sharks Bay, esanti netoli Sharm El Sheikh miesto, yra puiki vieta, kurioje galima rasti ramią ekskursiją po Raudonąją jūrą, prisilietimą prie vietinės kultūros ir patirti neįtikėtiną gamtos grožį.

Sharks Bay yra pozicijuota nuostabioje vietoje, turinčioje ežerų, sfinksinių praūžiantių dykumų ir smėlio pakrantes. Šis regionas garsėja savo koralų rifais ir apsiaustais, taip pat visavertiu poilsio infrastruktūra, kuri patenkina netgi išrankiausius turistus. Nepraleiskite galimybės nardyti ar snorkauti, kad išvystumėte Raudonosios jūros žemyninius kraštus ir įspūdingus gyvenančius organizmus.

Kita svarbi Sharks Bay privalumų yra netoli esančiose kurortinėse vietose. Tiesiog šiek tiek į pietus nuo Sharm El Sheikh esančią Naama Bay, kuri yra turistinė širdis, teikianti platus pasirinkimas aukštos kokybės viešbučių, restoranų ir parduotuvių. Be to, Naama Bay pasižymi gyva naktine veikla ir kartu suteikia galimybę išbandyti pramogas, kurios atitinka tuos, kurie ieško stilingo ir smagaus tranzito nuo dienos iki nakties.

Kultūros entuziastai taip pat bus sužavėti šio regiono turiniu. Tiesiog šiek tiek į vakarus nuo Sharks Bay yra prie Raudonosios jūros esantis Nuotrauka Parodos center, kur galima pamatyti vaizdus apie Raudonosios jūros ekosistemą ir vietinę žvejybos kultūrą. Ten taip pat yra įdomių ekskursijų, kurios gali leisti jums susipažinti su Egipto istorija, pvz., lankantis Šarm El Sheikh senovės statybos ir piramidžių tyrinėjimo centre.

Sharks Bay yra ištisus metus saulėta ir švari turistinė vieta, kuria patraukia skirtingi žmonės su skirtingomis interesų sritimis. Tai puiki vieta, kur galima ne tik mėgautis Raudonosios jūros grožiu, bet ir likti aktyviu, domintis kultūra ir tiesiog leisti laiką šalia gražiai smėlio pakrantės. Tai tikrai nuostabi vieta, kurioje galite iš naujo įkaupti energiją ir išbandyti naujas nuotykių iššūkių!

Maistas Šarm aš Šeichas/Sharks Bay

Sharm EL Sheikh/Sharks Bay Egipte yra absoliutus sapnų kelionių tikrasis rojus. Ši vieta captivates keliautojus su savo nedirbtiniais grožio stebuklais ir nenuilstamu poilsio bei pramogų pasirinkimu.

Viena iš didžiausių privalumų yra nuostabūs koralai ir kristaliniu skaidrumu pasižyminčios vandenų jūros. Šioje regione galima puikiai mėgautis šnorkelinimu ar netgi mėgdžioti povandeninius gyvūnus dalyvaujant nardymo ekskursijose. Neretai padaroma kelionė į Ras Muhammad nacionalinį parką, kuris yra žinomas dėl savo žydinčių koralų sienų ir diversiško jūrinių gyvūnų pasaulyje. Kiekvienas, turintis šią galimybę, tikrai turėtų išbandyti tai - patirtyti, kaip nuostabiai atrodo paslaptingo jūros pasaulio gyvenimas.

Sharm EL Sheikh/Sharks Bay taip pat siūlo daugybę žaidimų ir pramogų sausumoje. Didžiuojuosi būti mėgstamiausia vieta riedžiant ir ridenant ant smėlio kopų su smėlio slidėmis. Žaismingos žuvų rūšys gali išvysti kelis valtims iki St. Catherine’s kalno, kur galima lavinti savo adatlo kaip ir keltuvų kalnas. Kasdienis kamščių drugelis jūroje taip pat yra didžiulis iššūkis, kurį tikrai verta išbandyti.

Smėlio paplūdimiai, kurie aprėpia šias jūros keliones, taip pat yra viena iš pagrindinių Sharm EL Sheikh/Sharks Bay patrauklių vietų. Neįtikėtina pušyno aplinka, melodija, ir ramybės pojūtis yra tobulas paplūdimio poilsiui. Puikių viešbučių, kuriuose galima apsistoti, svajonių atostogos po saule niekada nėra tokios patenkinančios.

Taip pat verta paminėti įvairų kultūrinį ir istorinį palinkimą Sharm EL Sheikh/Sharks Bay. Kiekvienas, norintis sužinoti daugiau apie vietos kultūrą, gali aplankyti Senovės miestą ir išvysti Faraono piramidą, pasižyminti grandiozine architektūra ir istorijos paslaptingumu. Tai yra vienas iš būdų suprasti ir gerbti vietinių gyventojų gyvenimo būdą bei jų istoriją.

Sharm EL Sheikh/Sharks Bay nuostabų vyno ir gastronominių patiekalų kultūrą taip pat galima aptarti. Išskirtiniai restoranai pasižymi gausiu medžiagų pasirinkimu ir skaniu maistu. Vietiniai patiekalai tikrai patenks kiekvieno skonio pumpurą.

Galima sakyti, kad Sharm EL Sheikh/Sharks Bay yra vieta, kurioje gali išpildyti visi išplaukimo norai ir norai susipažinti su kultūra, mėgautis gamtos grožiu ir pasimėgauti tradicinio maisto sklindimu. Tai ne tik vieta, kurią verta aplankyti - tai vieta, kuria norisi sugrįžti ir kuri įsimena kaip viena iš pačių nuostabiausių kelionių.

Nuostabios lankytinos vietos Šarm aš Šeichas/Sharks Bay

Sharm El Sheikh / Sharks Bay yra žinoma kaip populiarus Nilo upės deltos kurortas ir yra puikus pasirinkimas keliautojams, ieškantiems nuostabios atostogų vietos Egipte. Čia yra keletas vietų, kurias tikrai verta aplankyti:

1. Ras Mohammed nacionalinis parkas - tai nuostabi gamtos rezervacija, esanti pusiau pusiasalyje tarp Raudonojo ir Suitojo jūrų. Čia galite pamatyti spalvingus koralinės rifų sodus ir įvairių žuvų rūšių, įskaitant netgi delfinus ir žiedpūkes.

2. Tiranės sala - tai sala, esanti ties šiaurine Ras Mohammed parko dalimi. Ji taip pat yra puiki vietovė nerūpestingoms nardymo ir neribotos povandeninės faunos tyrinėjimo galimybėms. Tiranėje galite rasti daugybę koralų ir žuvų, taip pat netgi skandinimo batą, sunkvežimį, kuris 1981 metais nuskendo viršotinėje jo kaboje!

3. Naama Bay - tai šis kurortas yra žinomas savo puikiomis paplūdimio ir vandens pramogomis. Čia galite išsinuomoti narvo arbatinuką ir išsiplaukti priešais egiptietiškus kalnus ir Raudonąją jūrą. Taip pat turite galimybę apsilankyti daugelyje kavinių, restoranų ir parduotuvių, kur galite rasti nuostabius vietinius gėrimus, maistą ir suvenyrus.

4. Gamykla Soho Square - tai yra modernus ir prabangus kompleksas, kuriame galite mėgautis įvairiais pramogų ir restoranų pasirinkimais. Čia rasite puikias vakaro šou, kavines, restoranus, batutą ir netgi ledo aikštelę.

5. Saint Catherine's vienuolynas - tai senovinis vienuolynas, kuris yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše. Čia galite pamatyti šventą Pietinėje Sinajaus kalno šlaito esantį senovinės byzantinės architektūros kūrinį, kuriame yra retos ikonografijos ir istorinių šventovių. Į šią vietą verta vykti tiems, kurie domina religinės istorijos bei kultūros paminklai.

Sharm El Sheikh / Sharks Bay siūlo daug daugiau atrakcijų ir pramogų, todėl tai yra puiki vieta atostogoms, kur galėsite mėgautis poilsio akimirkomis, tyrinėti nuostabią jūros gyvenimą ir patirti Egipto kultūrą.

Geriausias laikas keliauti

Sharm El Sheikh, garsėjantis savo nuostabiais koralų rifais ir banguotais smėlio paplūdimiais, yra puikus keliautojų prie jūros rojus. Tačiau nenuostabu, kad kai kurie sezonai yra labiau pageidaujami, kai norima šį kraštovaizdį iš tikrųjų išnaudoti.

Geriausias laikas apsilankyti Sharm El Sheikh/Sharks Bay yra nuo kovo iki gegužės mėnesio ir nuo rugsėjo iki lapkričio. Šiuo metu temperatūros yra labai malonios, svyruojančios apie 25-30 laipsnių Celsijaus. Taigi, galite mėgautis saulėtu oru ir maloniai vėsia jūra. Tai taip pat yra geriausias laikotarpis žygiams ir koralų rifo tyrinėjimui, nes vanduo yra aiškus ir ramus.

Žiemą, nuo gruodžio iki vasario, temperatūros Sharm El Sheikh/Sharks Bay smunka iki apie 20 laipsnių Celsijaus. Tai reiškia, kad jūs vis dar galite mėgautis šiltu oru ir fotografuoti nuostabius vaizdus, tačiau jūros vanduo gali būti šiek tiek vėsus norint baseinui palyginti. Nepaisant to, jei esate šalto klimato gerbėjas, tai gali būti jums puikus laikas apsilankyti.

Vasarą, nuo birželio iki rugpjūčio, Sharm El Sheikh/Sharks Bay yra labai karšta ir sausa, su temperatūromis viršijančiomis 35 laipsnius Celsijaus. Tai gali būti pernelyg karšta daugeliui lankytojų, todėl tai gali būti kaip atšaukusiai sezonas. Tačiau, jei jūs esate karštame ore, ši didelė temperatūra gali būti šaunu, jei norite mėgautis saulės voniomis ir poilsio dienomis ant smėlio.

Netgi nors tam tikrą laikotarpį būtų labiau pageidautina lankyti Sharm El Sheikh, ši vieta visada teikia puikią patirtį. Kai kuriems lankytojams šiltoji vasara gali būti puiki priežastis apsilankyti, o žiemą sveturkai gali išvengti didžiosios turistų minios. Bendrai laikas, kada apsilankyti Sharm El Sheikh/Sharks Bay, priklauso nuo jūsų individualių pageidavimų ir klimato, kurio norite patirti.

Loading...
logo-up icon