location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarm aš Šeichas/Ras Nasrani

Sharm El Sheikh ir ypač jo dalis Ras Nasrani yra nepaprastai populiarus turistų kelionės tikslas Egipte. Ši vietovė pasižymi ne tik įspūdingais paplūdimiais ir kristaliniu vandeniu, bet ir įvairiais pramogų pasirinkimais, taip pat puikia infrastruktūra, kuri patenkina net išrankiausius lankytojus.

Viena iš pagrindinių Ras Nasrani ypatybių yra fantastinis poilsio ir atsisveikinimo su kasdieniu stresu būdas. Tik įleidę akis į smaragdiniu vandeniu plynaujančią jūrą, pradedate jausti ramybę ir atsikvėpimą. Paplūdimiai yra plačūs ir smėlingi, tad tai puiki vieta, kur galima tiesiog atsisėsti ant smėlio takelio ir mėgautis puikiu oru.

Pradėję ištirti vandenyno gyvybę, netoliese pasidairyti nugyventi kora lūžiu, galėsite pamatyti puikų povandeninį grožį. Ras Nasrani pasižymi sužavėtomis koralų rifų vietais, kur galima nardyti su akvalangiu ar stiklo dėžėmis. Tai ypač patrauklu nuotykių mėgėjams ir gamtos mylėtojams, nes galite pamatyti neįtikėtinai spalvingus žuvų ir koralų rūšių sąrašus.

Be vandens pramogų, Ras Nasrani taip pat garsėja savo malonia atmosfera. Čia rasite įvairių viešbučių, restoranų, barų ir parduotuvių, kur galėsite išbandyti vietinės virtuvės skonius, pasimėgauti egzotiškais gėrimais ar įsigyti vietinių rankų darbo suvenyrų. Turizmo pramonė čia yra labai išplėtota, todėl turistai gali rinktis iš platus pasirinkimo pramogų, įskaitant šeimos veiklas, vandens sportus, salonų ir masažų.

Gražiuosius saulės spindulius galima išnaudoti ir žengiant ožkų takais ar maunant kameelix (viena iš vietos pakviestų kamelių atmainų). Tai puiki vaizdai, kuriuos galima įamžinti ir išlaikyti ties savo atmintimis ar šeimos albumu.

Nepamirškime, kad ši vieta yra garsėjama ir kaip puikus dykumos pajūris. Netgi šalia Ras Nasrani yra neįtikėtinai gražus Šarmino (Sinajaus) kalnas, kuris siūlo nuostabus vaizdus ir nuotykius tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems kalnuojamiems turistams.

Ras Nasrani, Egypt, yra unikali turistinė vieta, kurioje galite susipažinti su egzotiška gamta, mėgautis ramybe ir pramogomis, taip pat išbandyti naujus malonumus ir pažintis. Ši vieta tikrai paliks jums įspūdį, kuris ilgam liks jūsų atmintyje.

Maistas Šarm aš Šeichas/Ras Nasrani

Sharm El Sheikhas ir ypač vieta Ras Nasrani Egipte yra viena iš tų vietų, kurios tikrai verta pamatyti ir patirti keliautojams. Šios vietos grožis, kultūrinis paveldas ir pasiūlymai pritraukia tūkstančius žmonių iš viso pasaulio. Tai yra tikra rojus nuotykių ieškančiai dvasiai.

Vienas iš pagrindinių dalykų, dėl kurių Sharm El Sheikh yra taip patraukli, tai yra nuostabūs paplūdimiai ir taurūs vandenynai. Nors daugelis gamtos grožio vietų turėtų paplūdimį arba puikų vaizdą, Sharm El Sheikhas dėkoja savo nepalaužiamai baltam smėliui ir kristaliniams vandenims, kurie tiesiog atima kvapą. Ar jūs norite šnorkelį, potyrius, ar tiesiog pailsėti paplūdimyje, Ras Nasrani ir Sharm El Sheikh turi viską, ko jums reikia.

Be to, keliautojams, ieškantiems susijungimo su prava taip pat siūloma daug galimybių. Ras Nasranis ir jo aplinkiniai rajonai yra žinomi dėl puikių dykumų kelionių, jeep safari, ir kiekvieno lygio nuotykių. Čia galite ištirti didingas dykumų kalvas, apsilankyti tradicinėse beduinų gyvenvietėse ir netgi pajausti didelio greičio adrenalino šuolius riedučių slidinėjimo takuose. Tai tiesiog pažintis prigimtiniu grožiu ir kultūra, kurią turite patirti.

Be gamtos ir nuotykių, Sharm El Sheikhe taip pat turite puikų pasirinkimą didelių viešbučių ir aktyvaus naktinio gyvenimo. Čia galite rasti įvairius lankytinus objektus, tokius kaip tradicinio arabų maisto restoranai, modernios parduotuvės ir užburiančių turgų. Naktinis gyvenimas yra spalvingas ir dinamiškas, su daugybe klubų, barų ir diskotekų, kurie siūlo muzikos ir šokio renginius.

Nereikia pamiršti apie Sharm El Sheikhe ir jo spalvingą kultūrą. Galite lankytis vietiniuose turguose, mėgautis vietiniais patiekalais ir naujomis skoniu siekiančiomis patirtimis. Beduinų kultūra yra ypatingai įdomi ir galite rasti šanse susipažinti su jais ir išmokti apie jų gyvenimo būdą, tradicijas ir papročius.

Galima teigti, kad Sharm El Sheikhas ir Ras Nasrani yra tikras rojus keliautojams. Ši vieta pasiūlo ne tik puikius paplūdimius ir nuotykius dykumoje, bet ir dairą į vietinę kultūrą. Nepriklausomai nuo to, ar ieškote poilsio, nuotykių ar kultūros, Sharm El Sheikhas ir Ras Nasrani Egipte tikrai yra vertė, kad ten patirtumėte.

Nuostabios lankytinos vietos Šarm aš Šeichas/Ras Nasrani

Sharm El Sheikh yra nuostabi keliautojų vieta Egipto pakrantėje, įsikūrusi Ras Nasrani regione. Šiame regione yra daugybė dalykų, kuriuos tikrai verta pamatyti.

Pirma, ras Nasrani yra žinomas savo puikaus grožio paplūdimių. Tai nuostabios smelio paplūdimių juostos, esančios prie artimiausių Raudonosios jūros vandenų. Keliautojai gali mėgautis maloniais orais, būti nardantys vandenyno gyvenime ir tiesiog mėgautis sąlykomis aplinkui.

Be to, Sharm El Sheikhe yra pakankamai pasimatymo vietų. Svarbus privalumas yra Ras Mohammedo nacionalinis parkas. Tai pačiai šiaurės pusėje nuo Ras Nasrani esantis parkas. Tai vienas iš geriausių pasimatymo taškų pasaulyje. Keliautojai gali mėgautis nardymu su kaukėm arba apžvelgti Ras Mohammedo nakvynės palapinėje aplinką.

Dar viena populiari vieta keliautojams yra Saint Catherine's Monastery. Tai krikščionių vieta, kuri yra apie 3 valandas nuo Sharm El Sheikh. Šis vienas iš seniausių veikiančių krikščionių vienuolynų pasaulyje. Keliautojai gali aplankyti senovės koplyčią ir pamatyti Milžinų Mojžišo kopiją.

Galiausiai, Sharm El Sheikh siūlo ir pramogų centrais miesto centre. Ten yra daugybė parduotuvių, restoranų ir barų, kurių matai visoje miesto teritorijoje.

Sharm El Sheikh/Ras Nasrani suteikia keliautojams įspūdingą pakrantės patirtį su nuostabiais paplūdimiais, įdomiais gamtovaizdžiais ir kultūriniais objektais. Tai tikrai vieta, kurią verta pamatyti Egipte.

Geriausias laikas keliauti

Sharm El Sheikh ir jo žymiausias kurortas Ras Nasrani Egipte yra puikus keliautojų lankomų vietų pasirinkimas, kuriuos verta apsilankyti. Nors šis kurortas ir menoakvamanerai puikiai visus metų laikus, yra tam tikri periodai, kada kelionės šia vieta tampa ypač patrauklios.

Vienas iš geriausių laikų apsilankyti Sharm El Sheikh yra ruduo. Šiuo metų laiku temperatūra lieka šilta, vidutinė oro temperatūra siekia apie 25-30 laipsnių Celsijaus, o jūros vandens temperatūra saugo šilumą ir slegia apie 27-29 laipsnius Celsijaus. Nuostabios saulės spinduliuotės ir ramesnio oro dėka, tai puiki progą mėgautis vandenyno grožiu, atlikti mėgstamus vandens sportus ar tiesiog atsipalaiduoti ant pakrantės.

Antrasis puikus metas apsilankyti yra žiemos mėnesiai – spalis iki kovo. Nuo gruodžio iki vasario, temperatūra šioje vietoje yra ypatingai maloni, vidutinė oro temperatūra siekia apie 20-25 laipsnius Celsijaus. Tai labai prisideda prie to, kad prabangūs viešbučiai ir kurortai yra mažiau pripildyti lankytojų būriais. Taigi, tai ideali galimybė mėgautis tokiomis veiklomis kaip šnorkelis, narvas ar plūdį, be didelio minios triukšmo.

Nors vasara taip pat gali būti patraukli, tai gali būti šiek tiek per karšta. Būtent dėl aukštos temperatūros diagrame, kuri siekia apie 35-40 laipsnius Celsijaus, tai gali būti sunku ištvermingiems keliautojams. Tačiau jei karštis jums netrukdo, galite pasimėgauti šioje vietoje daugėjančiu gyvenimo viliokais, mėgautis ryto saulės spinduliais ant smėlio krantų ir išnaudoti visą potencialą, kurią ši puiki vieta siūlo.

Vis dėlto, kada bebūtų jūsų pasirinktas laikas, Sharm El Sheikh/Ras Nasrani tikrai neleis jums nuvilti. Šiame egzotiškajame kurorte rasite begalę pramogų, nuostabų vandenyną ir hospitališkus vietinius gyventojus, pasiryžusius pateikti jums geriausias sveikinimo formas. Būtent tai padaro Sharm El Sheikh/Ras Nasrani vienu iš populiariausių keliautojų tikslų Egipte.

Loading...
logo-up icon