location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dahabas

Dahab yra tikra turistinė oazė Egipte su savo švariu vandeniu, ramiomis paplūdimių erdvėmis ir fantastišku poilsio pasirinkimu. Nors miestas nėra didelis, jame yra daugybė vietų, kurias galima pamatyti ir nuolat keičiasi gyvenimo ritmas. Esant gerai orų, populiarus vandens sportas yra banglenkštis ant tiesiųjų ir atsarginių bangų. Be to, puikiai tinka nardininkams, nes čia yra daugybė švytuoklinių vietų, kurioms būdinga ryški paplūdimių erdvių ir ristančių gaivių spalvų įvairovė.

Dahab pasižymi savo su kultūros paminklais: senoji žydų šventykla, Taip, turite galimybę suprasti, kaip ši vieta tapo tokia, kokia yra dabar. Taip pat rekomenduojama aplankyti greitai augančius meno parodų muziejus ir pavieniais renginiais, kurie vyksta kalnuose.

Miestas taip pat yra garsus savo viešbučių pasirinkimu, tarp kurių randama ir senosios architektūros viešbučių, taip pat modernių, prabangiai įrengtų kompleksų. Charakteringas Dahabo stilius - visiška ramybė ir vidutinio užtverimo laipsnio vakarietiškas profesionalumas.

Visiems turistams rekomenduojama patikrinti viešbučių pasirinkimą internete dar iki atvykimo į vietas, kad būtų išvengta nenumatytų padėčių. Kadangi Dahab išsiskiria savo stiliaus pasirinkimu, nepamirškite savo akinių nuo saulės, tad privaloma turėti geras akinių kokybės prekes.

Dahab yra verta turistinė vieta, turinti savo stilių ir individualybę, kurią reikia suvokti. Svarbu keliauti reikiamai apsirūpinus ir turint aiškius planus. Galų gale, galėsite pasimėgauti tokiomis vietomis, kaip įspūdingieji paplūdimiai ir įdomus miesto gyvenimas.

Maistas Dahabas

Dahab, Egipte - tai viena iš tų vietų, kurios turi daugybę pramogų ir pamatytinų vietų, kurias verta aplankyti keliautojams. Jei esate ieškantis malonumo, nuotykių ir nepakartojamų įspūdžių - tuomet neabejotinai verta aplankyti šią vietą.

Pirma, pagrindinė Dahabo pramoga yra vandens sportai. Riaumas ir siurbliai, parašiutai ir keliaudimas valtimi - čia rasite viską, ko širdis geidžia. Nuostabiai švariuose vandenyse galite išmėginti savo jėgas ir patirti savo kraujyje adrenalino dvelksmą. Be abejonės, jautis šalia rėmo yra be galo stiprus ir įsimintinas.

Antra, verta pamatyti National Parko apylinkes. Ten galite mėgautis nuostabia gamta ir pasidairyti po vietą, kurioje laiko bėgyje nemažai keitėsi. Tai puiki vieta įgyti gylio, atrasti netikėtų sprendimų ir suprasti save.

Galiausiai, verta aplankyti vieną pagrindinių patrauklumų vietų - Ras Abu Galum'o. Tai puikus projektas, nes tai neturistinė vieta ir juo labiau verta pamatyti, nes joje neskaičiuojantys elgetos patiria savo gyvenimo mažumai, tačiau jie vis dar gyvena rėmo ir turi savo vertybę. Tai labai įspūdinga ir skatina keltas ilgą laiką.

Viso šioje vietoje yra daugybė įdomių kampelių ir vietų, kurias verta pamatyti. Nuo aukščiausios slėnio (Jebel Musa) iki tūkstantmečių senumo druskos fabriko (Nabek). Tokia gausybė patrauklių ir neįprastų vietų tik išsiilgusiam pažinimo ir nesėdint keliauojant, o duoda namų jaučiantiems pajusti net ir atostogų metu.

Nuostabios lankytinos vietos Dahabas

Dahab yra nedidelis miestelis prie Raudonojo jūros kranto, kuris yra išpopuliarėjęs tarp keliautojų savo nuostabiu koralų rifais ir aktyviųjų poilsio galimybių. Čia verta aplankyti "Blue Hole", gylį viršijantį akmeninį kanjoną, kuriame galima pamatyti daugybę ryklių, vandens giliavandenių ir įvairių ryškių jūros gyvūnų. Taip pat rekomenduojama apsilankyti "Lighthouse" rifų srityje, kuri yra puiki vieta pradžiuginti savo akis įvairių koralų spalvų, juodųjų ir baltųjų tipų raišių, mažų žuvėdų ir kt. Dahab taip pat yra viena iš geriausių vietų pasaulyje, kuriose galite išmokti ir praktikuoti vandens sportus, tokius kaip windserfingas, kaitbordingas ir kajakingas, nes tai viena iš labiausiai patikimų vietų vandens sportų mėgėjams dėl paprastų oro sąlygų, šilto jūros vandens temperatūros ir malonių vėjo smūgių. Jei norite patirti tikrą žiemos atostogas, keliaukite į Dahab ir praleiskite kelias dienas poilsio ir aktyvių pramogų pasaulio gražiausioje ir įspūdingiausioje vandens sportų srityje.

Geriausias laikas keliauti

Dahab, Egypt, yra puikus kelionės tikslas visiems, kurie mėgsta smaragdo vandenyno mėlyną spalvą ir netikėtą dykumos buvimą už kelių žingsnių nuo kranto. Tačiau geriausias laikas aplankyti Dahab yra nuo spalio iki balandžio, kai temperatūra yra mažiau karšta ir ypatingai palanki planuojant kelionių programą. Įvertindami aplinkos sąlygas ir oro temperatūrą, išvengsite didžiausios dalies turistų minios ir galėsite mėgautis ramia kelione be pernelyg didelių temperatūros skirtumų tarp dienos ir nakties. Be to, išvykimas nuo pat kelių mėnesių pavasario pradžios suteiks jums daugiau laiko mėgautis savo kelione be puslankių ir galėsite išleisti daugiau laiko pramogoms, o ne laukti mėnesių pavasario viduryje. Tai yra optimalus laikas apsilankyti Dahab ir galėsite biti ne tik savo stovyklavietėje, bet ir miesto šmatelius patiriant be stressų ir didelių minčių apie kitų kelionių tikslų lankytojus.

Loading...
logo-up icon