location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarm aš Šeichas/Nabka

Sharm El Sheikh yra egzotiškas kurortas, esantis Raudonosios jūros krante, Egipto pietvakariuose. Tai populiari turistinė vieta, kuri žavi lankytojus nuostabiais smėlio paplūdimiais, nuostabiomis koralų rifų teritorijomis ir turtingu požemių pasauliu.

Nabq Bay, kuris yra pakrantės dalis Sharm El Sheikh kurorte, žinomas dėl savo natūralių grožio vietų ir mierų atmosferos. Ši ramioji ir atokioji dalis yra puiki vieta tiems, kurie ieško poilsiui ir relaksui tinkamos aplinkos.

Sharm El Sheikh yra labai populiarus tarp nardymo entuziastų ir snukių, nes pasižymi unikaliais koralų rifais – tai tikroviškai buvusių milžiniškaus dydžio sausumos kalnų atmosferą sukuria požeminiai rifai. Nardymas čia yra neprilygstamas, nes galima išvysti daugybę spalvotų žuvų, įvairių vandens augalų ir netgi stebuklingą geltonąją koralų sriotelę. Tiems, kurie nenori mokytis nardyti, yra galimybė dalyvauti povandeniniuose ekskursijose ar naudotis stiklinėmis laivais, kad būtų galima pamatyti šį nuostabų pasaulį.

Be to, Sharm El Sheikh/Nabq Bay suteikia puikią galimybę atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsio valandomis ties nuostabiais paplūdimiais. Balandžio mėnesį temperatūra čia prasideda nuo 25 laipsnių Celsijaus. Tai reiškia, kad turistai gali mėgautis saule poilsio aikštelėse, atsigulti ant smėlio paplūdimio ar atsigaivinti grynu Raudonosios jūros vandeniu. Medžiaginės patirties mėgėjai gali išsinuomoti vandens dviračius, baidares ar netgi išbandyti vėjo ir bangų sportus, pavyzdžiui, vindsorfu.

Ten taip pat rasite puikių viešbučių, restoranų ir parduotuvių, kur galima nusipirkti vietinių suvenyrų, rankdarbių ar kitų šalies specialybių. Vietos kultūra taip pat yra unikali ir įdomi, o vietiniai gyventojai yra labai draugiški ir sveikina svečius su šypsena į lūpas.

Sharm El Sheikh/Nabq Bay yra tikra turistų oazė Egipto pašonėje, pritraukianti gamtos grožiu, vandenyno nuotykiais ir puikiais kurortais. Tai patrauklus atostogų variantas tiek žmonėms, ieškantiems poilsio ant paplūdimio, tiek suinteresuotiems nardymu ir nuotykių turizmu. Galima drąsiai teigti, kad tai viena iš egzotiškiausių ir įspūdingiausių vietų Raudonojoje jūroje.

Maistas Šarm aš Šeichas/Nabka

Sharm El Sheikh, Egiptas, ir ypač jo dalis Nabq Bay, teikia nepakartojamą patirtį keliautojams, kurie ieško atostogų, praturtintų nuostabiais gamtos stebuklais ir pakrantės grožiu. Šis kurortas garsėja ne tik savo kristaliniu vandeniu ir fantastinėmis koralinių rifų vietomis, bet taip pat siūlo daugybę kitų pramogų ir nuotykių.

Viena iš priežasčių, kodėl verta apsilankyti Sharm El Sheikh/Nabq Bay, yra jo nuostabios mėlynos vandens ir smėlio paplūdimiai. Čia galite pailsėti po žibintuotų palmių šešėliu, mėgautis nuostabiu pasaulio garsu ir ilgais saulės vonios malonumais. Paplūdimiai yra puikus pasirinkimas tiek atsipalaidavimui, tiek aktyviems vandens sportams, pvz., nardymui, (šnorkeliui, nardymui su kauke), vandens slidinėjimui ir banglenčių sportui.

Be to, Sharm El Sheikh/Nabq Bay yra tinkamas tas, kurie mus domina vandens gyvenimas. Iškylaujant į šią vietą, turistai gali pajusti galimybę išlipti į laivą ir išplaukti į egzotiškais grožiais banguotas jūras. Nardymo mėgėjai gali išbandyti nardymą su akvalangiu ir atrasti fantastiškus požeminio pasaulio koralų rifus ir jų gyventojus. Ši patirtis sukelia nemirtingus įspūdžius ir pajauta, kad esate tikrąja jūros dalimi.

Be vandens patirties, Sharm El Sheikh/Nabq Bay siūlo ir sausumos nuotykius. Keliaudami į nacionalinius parkus, galite pamatyti egzotiškus augalus ir gyvūnus, kurie šiame regione yra unikalūs. Tai puiki proga pamatyti ir susipažinti su įvairiais gyvūnais, tokius kaip kaimanai, ėriukai ir daugelis paukščių rūšių. Taip pat galite pasivaikščioti po dykumas ir įkvėpti to neįprasto atmosp̄herų. Kvapnūs žydinčių gėlių laukai ir nuostabūs vaizdai siūlo nepakartojamą raminimo patirtį.

Be to, Sharm El Sheikh/Nabq Bay pasižymi jokia kita vieta pasaulyje nesimatoma Beduinų (vietos beduinų tautinės grupės) kultūra. Ką gi, verta aplankyti šią vietą bent jau dėl to. Jūs galite susipažinti su vietos gyventojais, pamatyti jų tradicinius namus ir išmokti apie jų gyvenimo būdą, papročius ir įsitikinti tuo, kas padaro juos tokiais ypatingais. Be to, galite išbandyti vietinius patiekalus, kuriuos jie pasiūlys, ir pamėginti tradicinį jaunųjų vyrukų beduinų šokį, vadinamą- „argų“.

Viską tai galima rasti Sharm El Sheikh/Nabq Bay, tai puiki vieta vasaros ar bet kuriuo metų laiku keliauti. Čia keliautojai gali mėgautis nuostabaus grožio gamta, atostogaudami ant samo Lemano ežero kranto ar pardavęsi į nardymo ar pažintinės ekskursijos po paslaptingus beduinų salelius. Tad, Sharm El Sheikh/Nabq Bay yra keliautojų rojus, kuris tikrai nenuvils jūsų aistrų!

Nuostabios lankytinos vietos Šarm aš Šeichas/Nabka

Sharm El Sheikh yra populiarus atostogų kurortas Egipte, įsikūręs nuostabioje Rafah įlankoje Raudonojoje jūroje. Sharm El Sheikh yra žinomas dėl savo ilgų saulėtų paplūdimių ir ryškių koralinių rifų. Jei keliautojas yra susidomėjęs poilsinių aktyvumų, šis regionas turi labai daug galimybių.

Viena iš pagrindinių atrakcijų Sharm El Sheikh yra pripažintas poilsio uostas Nabq Bay. Čia galite mėgautis ramiu aplinkiniu kraštovaizdžiu ir burbuleliančiu vandenynu. Nabq Bay taip pat yra pažįstama dėl graziausio Sinaije esančio palmynų miško. Keliautojai čia gali leisti laiką ramiai prie vandens arba keliauti prieilgyje esančiuose kalnuose.

Jei jums patinka žemyno gyvūnija, Sharm El Sheikh ir Nabq Bay yra puikios vietos dykumos gyvūnų stebėjimui. Čia galite rasti daug skirtingų gyvūnų rūšių, tokių kaip egzotiški paukščiai, gekonai, šakalai ir pantera dėžių atomobilis. Labai populiarus yra ornitologinio parko lankymas, kuris yra puiki vieta įvairiems paukščiams, tokiems kaip flamingai, baltosios garbūsios uodukos ir kt., stebėti.

Pridedant prie to, Sharm El Sheikh taip pat yra viena iš geriausių pasaulio vietų nardyti. Koralinių rifų ekosistemos yra gausios įvairių spalvų ir formų koralų, taip pat tūkstančiai rūšių vandenyno gyventojų. Keliautojai gali mėgautis nardymu, snorglingu ar net nardymu su kubilomis. Taip pat daugelyje šio regiono kurortų veikia daugybė nardymo mokyklų ir centrai, kurie siūlo nuominamas ir nardymo instruktorių paslaugas.

Néesant jūrai, keliautojai gali aplankyti tradicinį egiptietišką turgų. Sharm El Sheikh ir Nabq Bay turgai yra gausūs spalvingais rinkiniais, kuriuose galima rasti vietinės rankdarbystės, kurortų suvenyrus, tradicines drabužių bei vietinių maisto produktų. Tai puiki vieta pažinti vietinę kultūrą ir išmokti derybų meną.

Sharm El Sheikh ir jo apylinkės turi ką pasiūlyti keliautojams, kurie ieško laiko praleisti ramioje gamtos aplinkoje, mėgautis vandenyno gyvybe ir atrasti vietinę tradiciją bei kultūrą.

Geriausias laikas keliauti

Sharm El Sheikh/Nabq Bay Egipte yra nuostabi vieta, kurią verta aplankyti keliautojams, ieškantiems nuotykių ir gražios gamtos. Bet kada apsilankyti šioje vietoje yra geras pasirinkimas, tačiau yra tam tikri laikotarpiai, kai aplinkybės yra dar palankesnės, garantuojant nepakartojamus nuotykius ir malonias atostogas.

Vienas iš geriausių laikų apsilankyti Sharm El Sheikh/Nabq Bay yra balandžio ir gegužės mėnesiai. Šiuo metu oro sąlygos labai palankios: temperatūra pakankamai šilta, o vanduo karštas. Tai puiki progų išbandyti vandens sportus, tokius kaip nardymas ar įspūdingi vandens veikimo sportai.

Kitas rekomenduojamas laikotarpis yra rugsėjis ir spalis. Šiuo metu temperatūra yra labai maloni ir jau nebe tokia karšta kaip vasarą, tačiau vanduo dar pasilieka šiltas. Tai puikus laikas mėgautis pliažo poilsiu ir atlikti jūrų ekspedicijas, kad pamatyti žūklės šalis arba stebėti ramzgalių gyvenimą.

Patikimas laikotarpis apsilankyti Sharm El Sheikh/Nabq Bay yra rudens ir žiemos mėnesiai. Oro sąlygos yra aukštos, o vanduo šaltas. Tai puikus laikas atlaidžioms atostogoms, kurias galima praleisti pliuškančiame vandenyje arba išbandyti šio regiono vertingus žemės palankumo objektus, tokius kaip Nuotykių kalnas ar Ras Mohammed nacionalinis parkas.

Svarbu paminėti, kad Sharm El Sheikh/Nabq Bay yra populiari turistinė vieta, todėl ieškojant ramybės ir kainų atitikimo jis rekomenduojamas išvengti spalio - gruodžio mėnesiais bei šeštadieniais. Šiose dienos ir mėnesiuose viešbučiai ir pliažai gali būti perpildyti turistų.

Taigi, Sharm El Sheikh/Nabq Bay gali pasiūlyti tau nuostabias atostogas be didžiulio žmonių srauto, kai lankysi jį balandžio gegužės arba rugsėjo spalio metu. Todėl išbandyk šią nuostabią vietą ir mėgaukis niekuo nepakeičiamomis kelionės patirtimis!

Loading...
logo-up icon