location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Alamein

Alamein yra puiki turistinė vieta Egipte. Tai yra mažytė paplūdimių gyvenvietė, patogi ieškantiems ramybės nuo triukšmingos miesto gyvenimo. Vieta taip pat žinoma kaip svarbus antrasis pasaulinis karas nusipelniusi mūšio vieta. Čia galite apsilankyti Alameino muziejuje, kuris papasakos jums apie šio krašto istoriją. Be to, galite aplankyti Didįjį El Afelia kapas ir pamatyti tūkstančius antikinių paminklų, o taip pat ir Muhamedo Alijaus muziejų. Alamein turi ir puikias paplūdimių vietoves, čia galite leisti laiką prie vandens, atsipalaiduoti arba užsiimti vandens sportais, tokius kaip baidaringa ar vandens slidinėjimas. Taigi, jei ieškote vietos, kur galite apsilankyti šalia Ramiojo vandenyno, pamatyti puikių paminklų iš senovės Egipto, susipažinti su istorija ir išgerti savo kavos prie vandens, Alamein yra puiki vieta pasirinkimui.

Maistas Alamein

Jeigu planuojate keliauti į Egiptą, tuomet neabejojame, kad jūsų sąraše turėtų būti ir maža Alameino miestelio apylinkės. Tai istoriškai ir kultūriškai reikšminga vieta, kuri tapo taikos simboliu po Antrojo Pasaulinio karo.

Viename iš Alameino miesto muziejų turite progą apsilankyti, kad sužinotumėte daugiau apie šio Treciojo pasaulinio karo mūšio istoriją. Muziejus atvira visiems lankytojams ir ten rasite daugybę fotografijų, dokumentų ir kitos įvairios medžiagos, kurią jums bus malonu studijuoti.

Taip pat Alameine yra didelis karo kapų kompleksas, per kurio teritoriją praeina įspūdinga linija. Čia palaidoti susirėmimų dėl Alameino, kurie įvyko 1942 m. Spalio mėnesį, karo laikų kariai. Yra paminklų, skirtų skirtingų šalių kariams, pažįstamų ir ne, bei centrinis marmuro paminklas.

Be to, Alameino krašto kraštovaizdis yra labai gausus ir įspūdingas, o tai reiškia, kad jūs galite mėgautis gražia vaizda velnes dykumose, išvysite retus paukščius, taip pat galėsite pamatyti gyvatę, smulkiairį ar netgi skorpioną - būdami atsargūs, žinoma.

Taip pat mieste rasite daugybę restoranų, kur galite paragauti vietinių patiekalų, tokiais kaip tradiciniai egiptietiški patiekalai iš žuvies, taip pat alaus ir kitų gėrimų. Ir nepamirškite apsilankyti vietinėje turguje, kurioje galima nusipirkti vietinių produktų ir reikmenų.

Vis dėlto, Alameine yra vieta, kurią reikia pamatyti savo akimis, kadangi joje yra daug istorijos ir reikšmingų vietų. Čia galėsite mėgautis geru maistu bei kraštovaizdžiu, tad nepamirškite susipažinti su šia didinga vieta.

Nuostabios lankytinos vietos Alamein

Kelionė į Alamein, Egipto miestelį, nusipelno dėmesio vien dėl savo istorijos. Šis miestelis yra garsus dėl dviejų Didžiosios karo mūšių, kuriose kovojantys karininkai irjų kariuomenės pasieksvarbius laimėjimus prieš Vokietiją.

Visų pirma, keliautojams verta aplankyti Alamein karinį lauką, kuriame yra įrengtas muziejus. Čia galėsite susipažinti su visa istorine informacija apie Alamein mūšius, sužinoti daug įdomių faktų ir pamatyti autentiškas karines nuotraukas.

Taip pat, neabejotinai verta pamatyti Alameino laivų ir karo lėkščių kapines, kuriose yra palaidoti tūkstančiai Britų karininkų ir jų Sabajonės-Vygmanės, Vokietijos ir Italijos priešų.

Alamein taip pat gali pasiūlyti keliautojams nuostabų paplūdimį. Ilgis viršija 100 km, o sočių ir švelnių smėlio paplūdimių plotas - apie 35 km. Galime patarti pasimėgauti ramiose dienose saulės voniose arba pasinerkite į Rašid miesto salas, kurios pastebimos nuostabia gražiais kokosų ir medžių miškais.

Taigi, apsilankymas Alamein miestelyje, ne tik suteiks galimybę sužinoti apie karo istoriją, bet ir pasimėgauti Ramybės smagumais viduryje puikios vasaros dienos.

Geriausias laikas keliauti

Alamein, Egiptas yra viešpats istorijos. Tai vienas iš tų vietų, kurie nuo seniausių laikų sulaukia kelionių mylėtojų iš viso pasaulio. Taigi, kada yra geriausias laikas keliautojams apsilankyti šioje istorinėje vietovėje?

Alamein, Egyptas yra puiki vieta aplankyti bet kuriuo metų laiku, tačiau geriausią laiką lankytojams rekomenduojama pasirinkti nuo lapkričio iki vasario mėnesio. Šis laikotarpis laikomas sausiųjų sezonu, o tai reiškia, kad temperatūros yra šiltesnės ir mažiau drėgnos, taigi keliautojams būtų lengviau susipažinti su vietovės istoriniais objektais ir jais pasimėgauti.

Be to, šioje sezono metu, daugelis turistų vietų ir objektų, kurie per kitą metų laiką būna uždaryti, bus atviri ir lankyti turistams.

Vis dėlto, jei lankotės Alamein'e esant didesnei temperatūrai, reikėtų vadovautis saulės apsauga, gerti pakankamai skysčių ir atidžiai klausyti savo kūno signalų. Bet kokiu atveju, net su saulės spinduliais susijusios nepatogumai gali būti kompensuojami nuostabiu istorinių vietovių grožiu, kuris išlieka nepaprastas visais metų laikais.

Loading...
logo-up icon