location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Šarm aš Šeichas/Hadaba

Sharm-El-Sheikh (taip pat žinomas kaip Hadaba), esantis Egipte, yra labai populiari turistiška vieta. Ši lyguma, žinoma dėl savo nuostabaus Raudonosios jūros pakrantės, patraukia lankytojus iš viso pasaulio.

Hadaba rajone galima rasti platų akomodacijos pasirinkimą, pradedant luksusiniais viešbučiais ir baigiant budžetinėmis viešnagėmis. Dauguma jų siūlo nuostabų vaizdą į jūrą ir nuo atskirų terasų, galinčių tapti nuostabiu prieglauda po priešpietinių arba tiesiog ryto kavos. Didžioji dalis viešbučių taip pat turi privačias paplūdimio teritorijas su palapinėmis, šezlongais ir barais, kad apsilankyti būtų tikras malonumas.

Raudonosios jūros šilto ir skaidraus vandens svarba negali būti pervertinta. Tai viena iš tų vietų, kurioje galite pamatyti pasaulinio lygio koralų rifą. Snorkelinimas ir nardymas yra labai populiarios veiklos čia, kurios leidžia jums tyrinėti spalvingą pasaulį po vandeniu. Daugelis turistų pasirenka išvykas į "Raudonosios jūros centrus", kur galima išsinuomoti nardymo įrangą ir sulaukti profesionalų vadovavimo.

Taip pat Hadaba rajone yra daugybė veiklų, kurios patenkins net pažangiausių turistų skonį. Rezervuota dykuma yra tik keletą valandų nuo šios vietos ir gali pasiūlyti išskirtinę nuotykių parko patirtį. Nuo dykumos safarį ant keturračių arba kuprinėmis galima išvysti nuostabius natūralius grožiu kupinus panoramas, apžiūrėti beduinų taborus ir netgi paragauti autentiškų vietinių patiekalų. Be to, Hadaba rajone yra keli golfo aikštynai, kuriuos mėgsta tie, kurie nori pasimatuoti savo žaidimo įgūdžius.

Nėra reikalo pamiršti apie vietos šventės ir kultūrinį gyvenimą. Hadaba rajono viešbučiuose dažnai organizuojami skirtingų kultūrų vakarai, per kuriuos galima išmokti vietinių tradicijų, šokti Savano nakties šokiais arba mėgautis Arabų kultūros pamokomis.

Hadaba yra tikra turistinė rojus su nuostabiu paplūdimiu, ryškiu vandeniu ir daugybe pramogų. Tai vieta, kurioje kiekvienas gali įgyvendinti savo poilsio ir nuotykių troškimus.

Maistas Šarm aš Šeichas/Hadaba

Sharm-El-Sheikh arba Hadaba Egipte yra neįtikėtinai spalvingas vieta, kuria verta apsilankyti keliautojams iš viso pasaulio. Ši vaizdinga oazė, garsėjanti egzotiškomis banguojančiomis palmėmis ir tyrine jūra, siūlo ne vien nuostabų poilsį, bet ir daugybę įspūdingų nuotykių.

Patyręs tokį šilumos ir grožio gaivinimą, geriausia pradėti savo kelionę nuo poilsio prie Nyčeiros uosto. Čia galėsite pasižvalgyti po monumentalius pirčių medžius ir pasimėgauti malonia jūriniu vėjeliu, kuris palengvins karštą orą. Be to, turistai dažnai leidžia savo laiką pramogautižinioje "Naama Bay", kur gausu madingų parduotuvių, miesto vystyklų eskizų ir puikių restoranų.

Jei esate nuotykių ieškotojas, šis regionas taip pat siūlo plaukimą su delfinais. Toks plaukimas yra nepaprastas šaltinis ne tik pramogoms, bet ir emociniam sužavėjimui. Rudens ir žiemos mėnesiais galite susitikti su paslaptingosiomis žuvimis, kurios įkvėpė daugelį žmonių, kad mūsų planeta yra toks stebuklas.

Be to, kelyje į teritorijos šiaurės dalį, galite nepavydėtinos grožio klube "Il Mercato", kuriame randate įvairias prekes nuo vietinio prekių ženklų iki pasaulio prekių ženklų. Čia galite išrauti suvenyrus ar naujus drabužius, taip pat mėgautis įspūdingais muzikiniais vakarais su vietiniais grupių pasirodymais.

Kitas dalykas, kurio negalima praleisti Sharm-El-Sheikh/Hadaboje, yra nuostabi dykuma. Tai puiki vieta, kurioje galite išbandyti savo adrenalino ribas su smėlio slidėmis arba kvapą gniaužiančiomis smėlio ratais.

Garsėja ir tai, kad būtent čia neretai galima pamatyti ryklę su raguotu balanu, kuris yra labai retas pasaulio atradimas. Šis lanksčiai gebantis gyvūnas tikrai sužavės jūsų akis.

Galų gale, Sharm-El-Sheikhe/Hadaboje atkreipkite dėmesį į vietos virtuvę. Skanios vietinės patiekalai, tokie kaip humusas ar balandžio salotos, bus tikras malonumas jūsų skoniui. Taip pat galite išbandyti tradicinį egiptietišką kavos ritualą, kuris yra tikras skonio kelias į vietinę kultūrą.

Apibendrinant, Sharm-El-Sheikh/Hadaba Egipte siūlo keliautojams tarsi vaizdingą nuotykį, kurio negalima praleisti. Tai unikalus turistinis regionas, kuriame gausu grožio, šilumos ir nuostabių atostogų patirčių. Tad neabejoju, kad kiekvienas, apsilankęs čia, jausis kaip išeitvis darbų tinklelio bei patiręs nepakartojamas kelionių akimirkas.

Nuostabios lankytinos vietos Šarm aš Šeichas/Hadaba

Sharm-El-Sheikh yra nuostabaus grožio kurortas Egipto pietuose, kuriame rasite daugybę stebuklų. Hadaba yra viena iš Sharm-El-Sheikh rajonų, kuriame taip pat yra daug lankytinų vietų.

Viena iš rekomenduojamų vietų, verta pamatyti Hadaboje, yra Ras Um Sid. Tai nuostabus rėmųose įkurtas nacionalinis parkas, kuris pasižymi įspūdingais koralų rifais ir žuvų pasauliu. Čia galėsite išvykti į įspūdingus nardymus arba pasimėgauti povandeniniu pasauliu snorkelio pagalba.

Taip pat netoli Hadabos yra Naama Bay, kur yra įtemptai gyvenanti koncentracija viešbučių, restoranų ir parduotuvių. Šis lankytinas rajonas siūlo šiuolaikiškus malonumus ir naktinį gyvenimą.

Kitas ypatingas objektas yra Sinai kalnas. Tai šventas vietas, minima Biblijos istorijoje. Gali būti tikris nuotykis užkopti į viršūnę ir pasigrožėti nuostabiuis kraštovaizdžiais.

Taip pat būtų verta aplankyti St. Katherine klosterį, kuris yra vienas seniausių veikiančių krikščionių vienuolijų pasaulyje. Jis taip pat slypi naujosai teritorijai priklausančiame Sinai kalno nacionaliniame parke.

Be to, Sharm-El-Sheikhe rasite daugybę malonių smėlio paplūdimių, kur galėsite mėgautis šilčiomis pakrantėmis ir kristaliniu vandeniu. Tai puiki vieta atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir mėgautis jūros bangelėmis.

Pamirškime sintetinius pašnekovus ir leiskime gamtai ir šioms nuostabioms vietovėms kalbėti už save. Sharm-El-Sheikh/Hadaba tikrai pasižymi nuostabios gamtos ir įvairių lankytinų objektų, kurie pritrauks kiekvieno keliautojo dėmesį.

Geriausias laikas keliauti

Sharm-El-Sheikh, esantis Egipto pakrantėje, yra vienas iš tų unikalių vietų, kurias verta aplankyti keliautojams. Tačiau norint patirti tikrąją šios vietos grožį ir pasilinksminti iš anksto reikėtų žinoti geriausią laiką vykti.

Sharm-El-Sheikh puikiai tinka apsilankyti bet kuriuo metų laiku dėl savo subtropinio dykumų klimato. Tačiau norint išvysti šią vietą visas jos šviesas, rekomenduojama rinktis rudens ar pavasario mėnesius, kuomet temperatūros yra malonios ir vidutinės.

Rugsėjis, spalis ar lapkritis yra galingi laikai Sharm-El-Sheikh'e. Nors oro temperatūra nukrenta žemiau vidurkio, įvairios veiklos, tokios kaip koralų lygumų naršymas ar dykumos kelionės, vis dar yra įmanomos. Tai taip pat yra labai populiari kelionių sezono pradžia, todėl dauguma viešbučių ir kurortų pasiūlymui bus plačiai pasitelkiami nauji įdomūs renginiai.

Kovo, balandžio ar gegužės mėnesiai tai dar vienas gerai pasirinktas laikas apsilankyti Sharm-El-Sheikh. Šiose dienose oro temperatūra jau yra šiltesnė, tačiau nepernelyg karšta, todėl lankymasis plaže ar koralų naršymas yra maloniausi. Be to, apsilankius šiuo metu dažnai galima rasti gera kainomis turimus pasiūlymus viešbučiuose.

Vasaros mėnesiai – birželis, liepa ir rugpjūtis – yra labai karšti Sharm-El-Sheikh'e. Oro temperatūra siekia virš 40 laipsnių, todėl tai gali būti pernelyg intensyvus karštis kai kuriems keliautojams. Tačiau, jei jūs esate nenuilstamas saulės mylėtojas ir jaustumėtės patogiai keliaudami po intensyvų karštį, šis metų laikas siūlo neatsiejamą nuotykį.

Viskas priklauso nuo jūsų paties prioritetų ir ką norėtumėte išvysti geriausiai. Naujausi renginiai ar geros viešbučių pasiūlos – pasirinkite rudens ar pavasario mėnesius. Jei jums rūpi mėgautis maloniai šiltais dienomis ir ypač karštais orais – birželį, liepą ir rugpjūtį. Bet kuriuo atveju, Sharm-El-Sheikh visada laukia savo lankytojų su savo nuostabia pakrantės grožiu ir gausiomis atrakcijomis.

Loading...
logo-up icon