Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Jungtiniai Arabų Emyratai.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Dubajus – miestas

Dubai yra viena iš populiariausių turistinių vietų pasaulyje. Tai miestas Jungtinėse Arabų Emyratuose, kuris garsėja savo aukščiausiais dangoraižiais, nuostabiais paplūdimiais ir prabangiu gyvenimo stiliu.

Viena iš populiariausių vietų Dubajuje yra Burj Khalifa - aukščiausias dangoraižis pasaulyje. Jame yra aukščiausias stebėjimo aikštelės pasaulyje, kur galite mėgautis nuostabiais vaizdais į miestą ir jo aplinką.

Kitas turistų lankomas objektas yra Palm Jumeirah - nuostabus dirbtinė sala, kurioje yra prabangūs viešbučiai, restoranai ir paplūdimiai. Taip pat, jei ieškote gerų parduotuvių ir kuriozinių produktų, al Arabija tampa geriausiu pasirinkimu. Tai prabangi parduotuvė, kurioje galite rasti įvairių produktų, nuo kilimų iki elitarinių drabužių.

Frienzie garbintojai gali aptikti didžiausius prekybos centro pasaulyje. Dubai malė su savo 1200 parduotuvių ir kavinių plunksna turi didelę prekybos centrų ir parduotuvių įvairovę. Galite rasti viską, nuo elektronikos prekių, aukščiausio stiliaus drabužių iki skirtingų gėlių.

Laikas Dubajuje vasario-mažo viduryje yra puikiausia turistinė sezono pradžia. Tai paprastai yra kai temperatūros galima būti apie 24-28 ° C. Ir naktys yra gana šiltos taip pat, kad žmones galima mėgautis lauko veiklomis.

Visai yra pati centrinė vietos, taip pat kaip ir aplinkine vietų esamų Dubajuje, reikia užimti savaitę or daugiau, kad pasipuošti savo akivaizdu naujos vietos, patirti kitokį gyvenimo stilių ir įsimylėti šią ypatingą vietą pasaulyje.

Maistas Dubajus – miestas

Dubai yra vienas iš populiariausių keliavimo vietų pasaulyje - tai ne tik dėl įspūdingų pastatų, bet ir dėl skanios maisto. Tai tikrai viena iš tų vietų, kurios siūlo kas nors kiekvienam skoniui ir skonio pojūčiui. Jei atvykstate į Dubajų, būtinai paragaukite Arabian maisto - tai yra vienas iš pagrindinių maisto rūšių šioje vietoje. Nuo šafrano, sūrio iki šviežių žuvų - Arabian maistas neišvengiamai pasitiks kiekvieną keliautoją. Be to, keliautojams taip pat verta paragauti vieno iš regiono specialumų - humuso. Humusas yra kvapnus ir pabarstytas garstyčių, kurios yra puikios ne tik mėsos patiekalams, bet ir užkandžiams. Negalima pamiršti apie šviežias sultys - jos yra tiesiogine prasme tobulas atgaivinimo būdas karštoje viduržemio jūros šalyje. Be to, keliautojai taip pat gali ragauti pasaulinio garso šefo patiekalų, kurie taip pat verti dėmesio. Eksperimentuokite su įvairiais maisto rūšimis ir sužinokite, ką Dubajuje pasiruošusių patiekalų pasaulyje siūlo viena geriausių.

Nuostabios lankytinos vietos Dubajus – miestas

Dubajus yra miestas, kuriame yra daugiau nei vien tik žygdarbių ir dykumų. Čia galite rasti įspūdingų prekybos centrų, žavių meno kūrinių, rafinuotų viešbučių ir turistinio požiūrio taškų, kurie reikalingi, norint susipažinti su vietos kultūra.

Rekomenduojame aplankyti vieną iš aukščiausių pastatų pasaulyje, Burj Khalifa, kuris yra 828 metrų aukščio. Jame yra stebėjimo platformos, kuriose galite pamatyti miestą iš aukštumo.

Taip pat verta aplankyti Palmių salą, kuri yra nuostabi daugelio pasaulio turistų. Čia galite rasti įspūdingus pliažus, puikiai sutvarkytas sodus ir puikias kurortines vietas.

Dubajus yra ir prekybos sostinė, o tai reiškia, kad jame yra daugybė didelių prekybos centrų, kurie parduoda visas prekes, nuo prabangių produktų iki paprastųjų reikmenų. Taigi, turėsite puikią progą apsipirkti savo malonumui.

Vis dėlto, jei norite keliauti labiau kultūrine prasme, Dubajus taip pat siūlo ir istorinių vietų. Pavyzdžiui, Jumairah muziejus, katedra ir rytietiškas kvartalas. Tai puikus būdas susipažinti su vietos kultūra ir pamatyti gyvenimą, kuris yra skirtingas nuo to, kurio galite tikėtis iš turistų zonos.

Tad, keliaukite į Dubajų ir pasinerkite į spalvingą kultūrinį patirčių pasaulį.

Geriausias laikas keliauti

Dubajus yra viena iš populiariausių kelionių vietų pasaulyje ir nuolat sugeba stebėti ir pritraukti daugybę turistų iš visų kampelių. Bet kada yra geriausias laikas apsilankyti Dubajuje? Tai priklauso nuo jūsų poreikio. Jei norite patirti karštą ir sausą orą, vasara Dubajuje yra jūsų pasirinkimas. Šilčiausa ir sausausia dienų metučių temperatūra gegužės ir rugsėjo mėnesiais. Tačiau, jei renkatės pavasarį ar rudenį, į Dubajų verta keliauti tol, kol yra pakankamai šiluma oru, kad galėtumėte mėgautis pliažais ir visais kitais atrakcionais. Žiemą oras yra visiškai kitoks nei kitais anot momčių metų. Šaltinis oro tonas kyla, kartais mes galime jausti šykščiančias kritulių per stovyklą. Tačiau, žiemą Dubajuje yra mažai žmonių, nes daugelis turistų linkę aplankyti šiltesnes vietas tam tikru metų laiku. Kiekvienas Dubajus turi savo skonį, taigi pagalvokite apie savo poreikius ir sumanymus, kai planuosite savo kelionę į šį nuostabų miestą!

Loading...
logo-up icon