Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Tanzanija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Zanzibar

Zanzibaras yra nuostabi kelionių vieta, kuri patraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Tai salynas ribojantis Indijos vandenynas, esantis Tanzania šiaurėje. Tai kraštovaizdžiu ir kultūra itin įdomi vieta, patraukianti į savo nuostabiu ir tarsi pasaka primenančiu grožiu.

Viena iš pagrindinių Zanzibaro privalumų yra jo nuostabios smėlio paplūdimiai ir tyras vanduo. Negalima nepasigrožėti švariomis ir ramioje atmosferoje skandinčiomis bangomis. Ten galima ne tik mėgautis saule, bet ir įvairiomis vandens pramogomis, tokiomis kaip nardinimas, narystė žvejyboje, pasiplaukiojimas baidare arba žygiavimas su kateriu.

Be to, Zanzibaro kultūra yra itin įvairi ir įdomi. Tai vienas iš svarbiausių saugomų Afrikos istorinių vietovių. Skalūnų paminklai, senos bažnyčios, rūmai ir kitos istorinės paminklų architektūros puošmenos gali būti pamatyti tuo pačiu metu, iš karto išvykus iš paplūdimio. Taip pat šioje vietoje yra įsimintini vietovės, kuriomis galima aplankyti, pvz., Grynojo pasakotojo rūmai, Beit al Ajaib pastatas ir kitus daugelį.

Zanzibare pavyksta išlaikyti ir savo vietos tradicijas. Tai gali būti pastebima jo maisto kultūroje. Vietinė virtuvė yra skaniai išreikšta įvairių prieskonių ir šviežių ingredientų deriniu. Nuostabusis šio regiono gėrimas yra kokosų pienas, kuris yra pagrindinis šaltinis, nes dauguma kokosų palmių yra šachtoje. Čia taip pat galima ragauti kitus salosiškus patiekalus, pasižymintius ryškiomis skoninėmis savybėmis.

Jei esate švęs kultūros ir gamtos mėgėjas, galite aplankyti Jozani-Michamvi gamtos rezervatą, kuriame galima pamatyti retas rūšis, pvz., Raudonuosius kolobosus, kaspijus ir kitus unikalius gyvūnus. Taip pat žymūs Zanzibaro pakrantės koralų rifai, kurie yra tinkami nardymui su akvalangu ir moksliniam nardymui.

Be to, Zanzibaras yra tarsi pirkėjų rojus. Turgūs ir vietiniai turgeliai yra vieta, kur galima rasti įvairių vietinių prekių, gėlių, prieskonių, egzotinių vaisių ir tradicinio meno dirbinius. Tai puiki galimybė įsigyti suvenyrus arba tiesiog išbandyti naujų skonių.

Aplankius Zanzibarą, patirsite tikrą pasaka - smėlio paplūdimius, istorinius paminklus, įvairias nuotykių veiklas ir skanius maisto gaminimo būdus. Tai tikrai patirsite tikru turistų roju, todėl, jeigu turite galimybę, nepraleiskite šios neįtikėtinos kelionės.

Maistas Zanzibar

Zanzibar, Tanzanijos sala, yra tikra tropinė rojus. Tai vienas iš tų paslaptingų kampelių pasaulio, kurį verta atrasti ir paragauti kiekvienam keliautojui. Ši sala turtinga istorija, nuostabiais kultūriniais paveldais, atšiauriomis pakrantėmis ir akmenimis, užburiančiais jūrų gyvūnais bei potvynių veikiamais koraliniais rifais.

Viena iš Zanzibar viešnagių privalumų yra pačios salos unikalumas. Nuostabūs baltųjų smėlių paplūdimiai, nendrių apjuosiantys palmės, mėlyni vandenynai ir ryškiai raudonos saulėlydžio spalvos tai tik kelios Zanzibaro atmainos. Nepriklausomai nuo to, ar norite ilsėtis paplūdimyje, mėgautis ramaus vandens sportu ar ragauti tiesiog šis neapsakomas eksotinis grožis tikrai paliks jums nebegrįžtamą įspūdį.

Keliaujantys į Zanzibar taip pat turėtų pasinaudoti galimybe pabūti salų sostinėje - Stone Town. Tai istorinis senamiestis, kuriame gyvena vietiniai ir mixai, kurie per daugelį metų suformavo vieningą kultūrą. Kvapnių prieskonių rinkos, spalvingų turgelių ir skirtingų religijų pastatų mišinys - tai tik kelios Stone Town orientyro savybės. Tai tikrai vienas pagrindinių lankytinų vietų, kurį verta pamatyti, kad suvoktumėte tikrąją Zanzibaro dvasią.

Be to, kiekvienam keliautojui, pasiekusiam Zanzibar, būtinai verta pabandyti vietinę virtuvę. Skanus ir sultingas eksperimentas suvilioja tiek kulinarijos entuziastus, tiek ir vienkartinės vakarienės mėgėjus. Vaizdingoje aplinkoje gaminamos vietinės delikatesai su savo ypatingais skoniais tikrai privers jūsų skonio pupelių šokiruoti. Be abejonės, žuvies patiekalai yra tiesiogine Zanzibaro vainikuotos virtuvės šerdis. Vietiniai žvejai, savo laivais išplaukę į jūrą, sugauna šviežiausią ir gardžiausią žuvį, kuri vėliau patiekiamos žuvininkams.

Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbiausia, Zanzibare visada galima rasti nuostabius žmones. Vietiniai gyventojai yra šilti, svetingi ir labai paslaugūs. Jie džiaugsis susitikti su jumis, pasidalindami savo kultūra, istorija ir nuostabiomis salos vietomis. Jų pasitikėjimas ir draugiškumas tikrai pridės nepamirštamą charakterį jūsų keliaujančiam nuotykiui. Pasak legendos, Zanzibaro vardas reiškia "dovanas nuo dangaus" ir, vieną kartą pamatęs šią salą, negalėsite paneigti to teiginio - tai tikrai yra tikras rojus ant žemės.

Visais šiais aspektais, Zanzibar, Tanzania, tikrai yra vienas iš tų unikalių ir nepakartojamų vietų šiame pasaulyje, kuris vertas kiekvieno keliautojo dėmesio ir paragavimo.

Nuostabios lankytinos vietos Zanzibar

Zanzibar yra stebėtinai graži sala, taip pat vadinama "priesmarių gelme". Jame galite rasti viską, ko reikia, norint turėti naujovišką atostogų patirtį. Šiame nuostabiame krašte turistus sužavi turtinga kultūra, istorija ir stebuklinga gamta.

Pirmiausia, būtinai aplankykite Stone Town – Zanzibaro sostinės senamiestį. Jame pastatytos senovinės pastatų struktūros atsveria įspūdį, kad einame atgal laike. Amatininko gatvėse galima atrasti rankų darbo reikmenis ir įsigyti vietinių meistrų gaminius. Taip pat stebėkite ryškią arabitų ir Afrikos kultūros bei architektūros mišinį.

Po Stone Town kelionės, galite apžiūrėti Jozan Forest, kur rasite retų rūšių gyvūnų, įskaitant rūšių kėsininkus, bekelius ir daug kitko. Tai nuostabus gamtos kampelis, kur bet kuris keliautojas gali susidurti su "į gyvulių karalyste".

Parsidegkite į vandenyno link. Pasinėrę į šyduolės mėlynių vandenų pasaulį, galite pamatyti žydinčią koralų kalvą ir spalvingus atogrąžų žuvų stebuklus. Zanzibaro kurortai yra puikiai pritaikyti emocijų ir nuotykių ieškančioms asmenybėms.

Kitas Zanzibaro privalumas yra įvairių rūšių vandens pramogos, tokiomis kaip maudynės su delfinais, banglenčių mokymas ar nerimo keliantis vandens motociklų jazminas. Ta taip sakant dirbtinė adrenalino dozė.

Negalima apsilankyti Zanzibare ir nepabandyti vietinės virtuvės. Viskas prasideda nuo šviežių jūrų gėrybių: jūros dulkinių salotų, šviežio šokoladinių midijų, krevečių bei juodųjų krevetių. Vietiniai receptai yra fulakrų seka, norvegų lyderis virtuvėje. Nepamirškite išbandyti šokolado ledų!

Galų gale, verta apsilankyti Zanzibaro, kad pamatytumėte rausvą saulėlydį virš endeminių paprastųjų salų, taipogi dar vieną gražų gamtos stebuklą šioje saloje. Tai nepamirštama patirtis, kurios tiesiog reikia išgyventi.

Geriausias laikas keliauti

Zanzibar, Tanzania (Zanzibar) - tai viena iš nuostabiausių vietų pasaulyje, kurią verta aplankyti. Kai planuojate savo kelionę, kyla klausimas, kada tai padaryti, kad gautumėte pačią geriausią patirtį. Žemiau pateiksiu informaciją apie geriausią laiką keliautojams aplankyti Zanzibar.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos verta žinoti, yra tai, kad Zanzibar yra subtropinė zona. Tai reiškia, kad šiltis ir saulė jame dominuoja visus metus. Tačiau, kai kuriais laikotarpiais oro sąlygos gali būti geresnės nei kitais.

Didžiąją dalį metų Zanzibare vyrauja dvi sezonai - sausis-rugpjūtis ir rugsėjis-gruodis. Svarbu prisiminti, kad rugsėjis-gruodis yra lietingiausias laikotarpis. Tai nereiškia, kad visiškai neverta keliauti šiuo metu, tačiau galima susidurti su daugybe lietingų dienų.

Jeigu jūsų prioritetas yra saulė ir šiltas oras, tai geriausias laikotarpis aplankyti Zanzibar yra sausio-liepos mėnesiai. Šį laikotarpį jūs galite mėgautis nuostabiu saulės spindulių sklidinimu, mėgautis raštingu jūriniu vandeniu ir išlipti ant baltų smėlio paplūdimių.

Be to, žiemą Zanzibare būna gerais vėjais, todėl tai ideali vieta išbandyti vandens sportus, tokius kaip vėjo ir kitesių sportas. Ši veikla yra itin populiarus Zanzibare, todėl sausio-liepos mėnesiais galite labiau pasinerti į šią nuostabią patirtį.

Geriausias laikas keliautojams aplankyti Zanzibar gali labai skirtis priklausomai nuo jūsų asmeninių pageidavimų. Jeigu ieškote šilumos ir saulės, sausio-liepos mėnesiai yra puikus pasirinkimas. Tačiau jeigu nesijaute lietui ir norite išvengti turistų minios, galbūt rugsėjis-gruodis gali būti tinkamesnis. Svarbiausia, rasti laikotarpį, kuris atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius, ir iš tiesų mėgautis keliaudami po nuostabų Zanzibarą.

Loading...
logo-up icon