Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Tanzanija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Arusha

Arusha, esanti Tanzanijos šiaurės vakaruose, yra tikrai stebėtina turistinė vieta. Tai miestas, kuriame galima atrasti ne tik savo kultūrą, bet ir pasigrožėti keliaujant po neįtikėtiną gamtą.

Viena iš pagrindinių patrauklių vietų Arushoje yra Kiliamandroso nacionalinis parkas. Tai vieta, kurioje galima susitikti su tigriniais ir leopadais, stumbrų bei vyriškiais, nindzėmis, dramblių kaimyne ir daugelio kitų Afrikos dykumų gyventojų. Būtent čia galima išbandyti savo drąsą ir įveikti savo baimę.

Be to, Arusha yra poilsio vieta, į kurią verta atvykti, kad pažintumėte tanzaniečių kultūrą ir papročius. Ši vieta yra namas daugeliui tanzaniečių tautinių parkų ir meno galerijų. Vietos spa ir masažo salonai taip pat suteikia mėgstantiems savo kūną verwöhnen možumui.

O pati miesto dalis su rinka ir vietos prekių turgumi siūlo savo skonius ir turėtų būti privaloma išbandyti vietos maisto ir gėrimų gamybos tradicijas.

Ir, žinoma, yra netoliese esantis atostogų kompleksas Zanzibaras, žinomas savo nuostabiais paplūdimiais ir smaigaliais, taip pat nuostabiu jaunimo ir naktinių klubų gyvenimu. Taigi Arusha, Tanzania, yra vieta, kurioje galite susipažinti su tanzaniečių kultūra ir gamta, taip pat ją pasimėgauti poilsio metu.

Maistas Arusha

Arusha yra maršrutų viršutinė dalis, įsikūrusi šiaurės Tanzanijoje ir atliekanti svarbų vaidmenį kaip turistinis centras. Jei keliautojai renkasi Arushą kaip savo kelionės tikslą, jie turėtų būti pasirengę įspūdingam savo gyvenimo įvykiui. Arushos gamta pasižymi laukiniais gyvūnais, įvairiais girų ir kalnų takais, ežerais, upėmis ir įspūdingais kalnų peizažais, per kuriuos viskas kas gražu.

Vienas iš turistų lankomų objektų Arushoje yra Nacionalinis Arushos parkas. Tai yra šešėlinė oazė, suteikianti turistams galimybę pamatyti vieną iš didžiausių savana gyvūnų rinkinių pasaulyje, įskaitant liūtus, zebras, drambliai, šakaliai, ežiukai, gazelės ir ponai, ir garsų Serengeti laukų panoramas. Taip pat keliautojai gali apsilankyti Waterfalls Kikuletwa, turinčio baltojo ir blue-green nuotekų, kelionės į Mount Meru ar The Usambara and Pare Mountains, apsilankykite Maasai girų kultūrinėje kaimoje ir patyrę vieną iš tikrų girų gyvenimo būdų, tarp kurių yra tradicinėjojojojojo Tanzanijos gyvenimo būdo įvairiais laikotarpiais gyvenę Maasai gyvūnai.

Kita vieta, kuri verta aplankyti, yra Zanzibaro salynas. Tai atogrąžų salos rojus, kuriame gyvena plūduriuojančiam baldakimui primenantys palmynai, balti smėlio paplūdimiai, kristalinio vandens sąlyčiai ir geras maistas. Čia, keliautojai turi galimybę patirti šviežią, vietinę jūros gėrybių ir pažinti salos pilną Turkių, Persijos, Arabų ir Portugališka kultūros. Įspūdžiai iš tokių dalykų kaip Vakarių Zanzibaro miestą, kuris suteikia puikų kultūrinį kraštovaizdį, Jozani-Chwaka Bay, kuriame gyvena retų rūšių mažųją gurmanų, ir Mnemba salą, kuri yra vienas iš geriausių plaukimo ir nardymo vietų pasaulyje, bus nepamirštami.

Taigi, keliauti į Arushą ir Zanzibarą yra ne tik nuotykis, bet ir verslas su didžiausia pridėtine verte. Kas būtų geriau nei išmokti ir patirti naujus papročius, žmones, kraštovaizdžius ir kultūras, nesvarbu, kur jūs esate ir kas jums yra.

Nuostabios lankytinos vietos Arusha

Arusha yra miestas, kuris garsėja savo nacionaliniu parku ir gausia flora ir fauna. Jūs turite pamatyti Arushą ir keliauti per savo žemės parką, kad pamatytumėte karalių liūtus, leopardus, drambliai, simba ir daugybę kitų veislių egzotinių gyvūnų.

Taip pat turite pamatyti Arushos turgų, kuriame galite pamatyti galybę spalvotų vietinių produktų, pvz., augalus, vaisius ir daržoves. Turėtumėte pameginti vietinius patiekalus ir gėrimus, kad sužinotumėte, kaip vietiniai gyvena ir valgo.

Kitas dalykas, kurio verta nepraleisti, tai maudytis Zanzibaro saloje. Gali būti sunku pasiekti salą, bet tai tikrai verta pastangų. Saloje jūs galėsite mėgautis smėlio paplūdimiais, kurie yra tobuli pavargusiems po ilgo kelionės dienos ar tiesiog leistis į jūrą vandens sportams.

Galite apsilankyti vietiniu kaimuose, kad sužinotumėte apie vietinę kultūrą ir gyvenimo būdą. Jūsų keliautojo maršrutas neturėtų būti baigtas, nepasiekus naktinių safarų, kurie yra magiškas ir nepakartojamas patirtis.

Sąžiningai, Arusha ir Zanzibaras yra puikus keliautojų galutinis tikslas, todėl nepamirškite šių vietų, kai planuojate savo kitą kelionę po Afriką.

Geriausias laikas keliauti

Arusha yra miestas Rytų Afrikoje, esantis Tanzanijos šiaurėje ir yra garsus kaip svarbiausias pradinis taškas keliaujant į Kilimandžarą ar Serengeti nacijinį parką. Tačiau nedaug keliautojų žino, kad Arusha taip pat yra arti fantastinio Zanzibaro salos, kuri yra tik kelias valandas nuo kranto.

Iš tikrųjų Zanzibaras yra puikus derinys atostogų subtropinėse salose ir pralaimėtų miesto vakarų Afrikoje. Su savo sapninėmis paplūdimiais, turkos jūros ir garsiojo Gėlių keliu, ši salų juvelyrinės krantai pakyla jūsų kvapą. Kai keliautojai apsilanko Arusha, jie turėtų pasimėgauti Zanzibaro salos grožiu. Taip pat turėtų apsvarstyti apsilankyti rugsėjį - spalio mėnesiais, kadangi oras yra šiltas ir sausas, ir nėra didelio kieko turistų. Tad, jei ieškote kito kelionių tikslų, Arusha ir Zanzibaras yra neišmatuojamai gražūs, o rugsėjis - spalio mėnesiai yra geriausi laikai aplankyti.

Loading...
logo-up icon