Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Tanzanija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Kivengva

Kiwengwa yra malonus, ramus Zanzibaro miestelis, didžiuojantis prieplauka, baltomis smėlio paplūdimima ir smaragdine vandenyno vandenimi. Tai prabanga ir poilsis keliautojams, ieškantiems atsipalaidavimo ir pavargusiems nuo kasdienybės rutinos.

Vietos grožybes supa gausybė nuostabių koralų rifų, kuriuos galima pamatyti miesto pakrantėje. Vietovė yra žinoma savo vadovavimais vandens sporto veiklai – jeigu esate adrenalino mėgėjas, turėtumėte išbandyti plaukimą ir kaitinimo liginį.

Kiwengwos miestelyje yra patogu bendrauti su vietiniais, kurie yra žavūs ir protingi žmonės. Miestelio gyventojai bus laimingi pamatyti jums, nes jūsų požiūris siekia pažinti savo kultūrą ir tradicijas. Kiwengwa taip pat yra namų kultūriniams švenčiams ir renginiaiems, kuriuos galite susirasti aplink miestą.

Visi apžvalgų prirašai nurodo, kad Kiwengwa yra puiki vieta sau, kur galima atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienybę, vandens sportas, privilegijuojantis paplūdimio skatinimą, ir susipažinti su miesto gyventojais ir jų kultūra. Tai yra nuostabi vieta apsilankyti, jei ieškote nedidelio kūno ir protinio atsipalaidavimo.

Maistas Kivengva

Keliautojams Kiwengwa, esančiam įspūdingoje Zanzibaro salos dalimi, siūlome išbandyti viską, ko tikrai verta paragauti. Be abejo, tai yra vietinis maistas. Kiwengwoje rasite daugybę restoranų ir gatvės prekių pardavėjų, kurių meniu išlieka ištikimai šiaurės Afrikos virtuvės tradicijoms.

Vienu iš vietinių patiekalų, kurį būtinai turite paragauti, yra pilafas. Tai yra ryžių patiekalas, panašus į pilafo junginį, kuriame naudojami prieskoniai, daržovės, vištiena ir kiti ingredientai. Tai yra tradicinis patiekalas, kurį kvepianti kvapnų ir šviežiai paruošta.

Kitas skanios patiekalas, kurio negalima praleisti, yra Zanzibaro košė. Tai skanu ir maitinantis valgis, kuris gaminamas iš kukurūzų, taip pat yra tradicinis šioje saloje.

Jei norite pabandyti kažką labai vietinio, būtinai apsilankykite gatvės prekių pardavėjuose. Šie pardavėjai parduoda įvairias vietines užkandžių, nuo griežinėlių iki skanių, sultingų vaisių. Taip pat labai populiarus yra įvairūs pieno produktai, tokie kaip sūris ir jogurtas.

Gardumynai taip pat yra daugelyje Kiwengwos restoranų ir prekybos vietų. Jūs galite mėgautis traškiomis ir skaniu sriubomis, tikroviškais mėsos ir daržovių patiekalais, kuriuos gamina tik vietiniai virėjai.

Taigi, jei norite išbandyti tikrą Zanzibaro salos skonį, turite išbandyti vietinius patiekalus ir užkandžius. Keliaukite po Kiwengwą ir mėgaukitės kiekviena skanumynų akimirka.

Nuostabios lankytinos vietos Kivengva

Keliaujant į Kiwengwą, būtina pamatyti nuostabų jūros pakrantės vaizdą. Taip pat turėtumėte aplankyti tradicinį tanzanišką turgų, kurioje galėsite pabandyti vietinius patiekalus ir įsigyti vietinių rankų darbo produktų. Jūs neturėtumėte praleisti progos aplankyti įspūdingą Kiwengvos vandenyną, kuriame galite retrasi fantastiškų koralų ir spalvingų tropinių žuvų tarp. Be to, galite susipažinti su meno ir kultūros paveldu iš kaimyninio miesto Zanzibaro - buvo muziejai ir meno galerijos yra keliautojų populiarumas.

Geriausias laikas keliauti

Sveiki! Jei planuojate keliauti į Zanzibarą, rekomenduojame apsilankyti viename iš gražiausių miestelių – Kiwengwa. Tai yra nuostabus pajūrio kurortas, kuris yra žinomas savo ramybe, puikia mėlyna vandenim ir beveik visada maloniais orais.

Geriausias laikas lankytis Kiwengwa yra sausio–kovo mėnesiai ir birželio–rugsėjo mėnesiai. Šie mėnesiai yra ideali keliautojams norintiems mėgautis džiuginančiu saulės spinduliu bei paplūdimio poilsiu.

Dėl tam tikrų faktorių rekomenduojame vengti keliauti į Kiwengwa nuo spalio iki gruodžio mėnesių, nes tuo metų jūra būna pakankamai stipri, kad būtų per pavojinga plaukti. Taip pat, sausio–balandžio mėnesiai gali būti per drėgni ir lietingi.

Kita vertus, birželio–rugsėjo mėnesiais jūra yra ramiausia, o orai yra maloniausi ir šilčiausi. Tai būtų tinkamiausias laikas lankyti Zanzibarą ir Kiwengwa, kad būtumėte visiškai pasiruošęs mėgautis geriausiais dalykais, kuriuos jis siūlo - puikiais saulės spinduliais, nuostabia jūra ir paplūdimiu.

Todėl, jei planuojate savo kelionę į Kiwengwa mėnesiais birželis-rugsėjis ar sausis-kovas, esame tikri, kad jūs turėsite geriausias atostogas savo gyvenime. Šioje vietoje Jūs galėsite patogiai aplankyti lankytinus objektus bei pamatyti daugybę gyvybingų vietinių paukščių olų. Kviečiame Jus mėgautis savo poilsio laiku Zanzibare!

Loading...
logo-up icon