Air Balloon

Nepavyko rasti kelionės į Tanzanija.

Deja, kelionių į šią šalį šiuo metu neturime, bet galime pasiūlyti panašių pasiūlymų :)

Dongve

Dongwe yra maža, bet nuostabi vietovė Zanzibaro saloje, kurios ilgos, ramių paplūdimių ir bukoliško atostogų atmosfera privertė šią vietą tapti populiariu turistų lankomuoju objektu. Nedaug tarpinių įstaigų ir mažai kelių priešingai nei kitose Zanzibaro vietose, jungiančiose turistus su kitomis žinomomis vietomis, padaro Dongwę puikiau pasirinkimu tiems, kurie ieško ramybės ir atpalaidavimo.

Paplūdimiai yra beveik nenustebinti, ir yra keli maži pigūs viešbučiai bei didesni ir prabangūs viešbučiai. Šie viešbučiai yra nuostabiai įrengti, švieži ir nuostabūs, kad patenkintų įvairių poreikius. Žmonės čia yra nuostabūs ir pritariantys, visada pasirengę padėti atvykstantiems turistams. Eugenijos kalno keliu įžengus į paplūdimį, galite maudytis jūros vandenyje, domėtis ryte, plaukti, šokti nuo didžiulių uolų ir tiesiog vilkėtis, pasirinkti medžio šešėlis po palmės grūdintais audiniais ar tiesiog pasimėgauti paplūdimių oro.

Viena iš puikių dalykų apie Donwgę yra salos istorija ir kultūra, išties paliekanti žmogui ilgalįstamus įspūdžius. Saloje yra daug vietų, kuriose galite mokintis apie istoriją, dirbtuvėse ir kai kuriuose vyno gamybos procesuose. Be to, Dongwė yra puikus pasirinkimų pasirinkimas tiems, kurie domisi vietiniais gyvūnais, savimi ir tarpininkais. Dongwe yra ta vieta, kurioje galite sujungti turą su atostogomis, ir tai yra viena iš užklausų, dėl ko ji yra laikoma populiari turistų lankymosi vieta.

Maistas Dongve

Dongwe, Tanzania yra viena iš vietų, kurias verta aplankyti kelionėje į Zanzibarą. Šis miestelis yra daug nuo kitų turistiškai patrauklių vietų, bet tai nereiškia, kad jame nėra ko verta paragauti.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl keliautojai lankosi Dongwe, yra dėl jos pliažų. Dongwe pliažas yra ilgas, baltas ir smėlio paplūdimys, apie kurio grožį sunku išreikšti žodžiais. Poilsiautojai gali mėgautis saulės poveikiu, pasivaikščioti ir plaukti vandenyje. Beje, ant pliažo yra keletas mažų restoranų, kurie siūlo įvairius patiekalus.

Kitas dalykas, ko verta išbandyti Dongwe, yra vietinė kultūra. Miestelio gyventojai yra labai draugiški ir noriai kviečia keliautojus apsilankyti jų namuose ir paragauti jų tradicinių patiekalų. Tai geriausias būdas sužinoti daugiau apie vietos gyventojus ir išmokti kelių vietinių žodžių.

Galbūt, svarbiausia rekomendacija keliautojams - nenuleisti galvos, taip pat Dongwe esančiame Ziwa la Mzdumya ežere galima pamatyti nerealią stačiatikių kopiją.

Apibendrinant, nors Dongwe yra nedidelis miestelis, jame yra daug ko verta pamatyti ir patirti. Tai yra puikus paplūdimys, vietinių žmonių kultūrinės patirtys ir galimybė pamatyti egzotiškus dalykus, tokius kaip kopijos statymas. Keliautojai tikrai turėtų suteikti jam šansą, kai keliauja į Zanzibarą.

Nuostabios lankytinos vietos Dongve

Dongwe yra siaura ramyne, randama rytinėje Zanzibaro saloje. Ši vieta yra labai populiari tarp turistų dėl savo nuostabaus smėlio paplūdimio. Kai kuriuos iš jų galite pamatyti žvejybos laivais žaidžiant su žmonėmis ar miegančiais gėlėse ant smėlio.

Be išskirtinio paplūdimio, Dongwe taip pat siūlo kelionei daug kitų pramogų. Šioje vietovėje galite nuvykti į netoli esančią Paje dėžutę, kurioje stebėti įvairius vandens sportus arba išsinuomoti vežimėlį. Taip pat verta aplankyti Jambiani kaime esančius laukus su palmėmis ir bangų polinkiu. Čia galite išbandyti vietinę virtuvę ir sužinoti apie vietinius papročius.

Beje, kitas dalykas, kurio negalima praleisti aplankius Dongwe, yra vandenynas ir netoliese esančios salos. Galite nusipirkti laivo, kad pamatytumėte egzotiškas tuojau pati, SAIDA arba Kilimandžarą, kurio viršūnę skaityti amžinai sniegas.

Galų gale, į Dongwę verta nuvykti dėl jos panoramos ir ramybės. Ši vieta siūlo atsijungti nuo pačios kultūros ir kasdienio gyvenimo bei paleisti savo širdį laisvai bėgioti į lauką. Galite tiesiog pasimėgauti nuostabiu paplūdimiu ir stebėti nuostabių rytų ar vakarų.

Geriausias laikas keliauti

Dongwe, Tanzania (Zanzibar) yra fantastiškas kelionių tikslas ir svečiai, kurie nori susipažinti su tuo regionu, gali rasti aktyvių ir atsipalaidavusių atostogų puikuojantis per karštuosius vasaros mėnesius. Geriausias laikas keliautojams apsilankyti Dongwe yra tarp lapkričio ir gegužės mėnesių, nes orai yra švelnesni ir ne tokie karšti. Be to, šis laikotarpis yra sausas, o tai reiškia, kad keliautojai gali mėgautis smėliuotomis, šiltais paplūdimiais ir ramiomis jūromis. Kitą metų laiką saloje yra daug lietaus, todėl tai gali būti sunkus laikotarpis taško keliauti. Vis dėlto, nesvarbu, kada keliaujate, jūs visada turėsite galimybę mėgautis Dongwe unikalia prigimtimi ir puikiomis ekskursijomis į žymias vietas, tokias kaip Stone Town arba Jozani miškas.

Loading...
logo-up icon